Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– a za sutra će vam ići jedan malo veći rast.

[rolleyes]

– I love this game.
Pozdrav !


Namjerno neću nabrojati koje to tvrtke u HR zadovoljavjau sljedeće kriterije no takve su mi večina u portfelju.

– odkud ta tajnovitost na ovoj temi ???

– I love this game.
Pozdrav !

Las Vegas.

– evo javio mi se je moj dobri prijatelj gospon Lopina iz Las Vegasa.
– sve vas pozdravlja.
– kaže kako se tamo super zabavlja i troši lovu koju je zaradio na onim bezveznim dionicama o kojima je dosta pisao.
– puno je on zaradio na ovoj burzi, prosječno 4% dnevno pa izračunajte koliko je to na kraju ispalo.
– a neka mu je sa srećom, barem ja nisam ljubomorna kada netko uspije.

– I love this game.
Pozdrav !


– odkud ta tajnovitost na ovoj temi ???

– I love this game.
Pozdrav !

Ljudi su osjetljivi na te stvari , odmah dolaze PMovi o "drukanju" a meni se to fakat neda slusat…
BTW prilicno sam siguran da ti znas za barem 2 takve 🙂

P.S
Nisam stigao editirati onaj post prije isteka timeouta..Da se ispravim ako dionica prolazi sve one kriterije onda je po meni BB, ako ne onda je cilj da ih prolazi sto vise, no naravno da to nisu jedini parametri koje treba gledati sto je ljepo opisao Twixer..

...

Kakva su predvidanja za sezonu izvjestaja ?

Ko ce iznenaditi pozitivno, a ko negativno ?

Ako se ne varam KODT uvijek prvi ide sa izvjestajem

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



– a za sutra će vam ići jedan malo veći rast.

[rolleyes]

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
izgleda da se netka firma najviše štiti dok im je cijena dionixa niska
nisam ni ja to znao nažalost kasno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


P.S
Nisam stigao editirati onaj post prije isteka timeouta..Da se ispravim ako dionica prolazi sve one kriterije onda je po meni BB, ako ne onda je cilj da ih prolazi sto vise, no naravno da to nisu jedini parametri koje treba gledati sto je ljepo opisao Twixer..

– na žalost takvih dionica na našem tržištu nema ni desetak.
– kada malo dignem ljestvicu kvalitete tada nema ni pet dionica koje zadovoljavaju kriterije.
– a opet je tu dodatni problem likvidnost nekih od tih dionica.
– ali to sve spada u investicije kojima je upravo ta dividenda velika zaštita od većeg pada cijene.
– sada je teško zaraditi na takvim dionicama, možda će se investicijska klima promijeniti.

– I love this game.
Pozdrav !

Moja predviđanja za naše tvrtke je rast .

Nisam siguran da će se to vidjeti i na burzi .

Previše je negativnog u EU :

"Slovačka odbila Grčku , Ne želimo spašavati zemlju u kojoj imaju veće plaće od nas … minimalna plaća u Slovačkoj 304E a u Grčkoj 750 Eura , penzija u Slovačkoj 360 E a u Grčkoj 1200 Eura…"


Kakva su predvidanja za sezonu izvjestaja ?

Ko ce iznenaditi pozitivno, a ko negativno ?

Ako se ne varam KODT uvijek prvi ide sa izvjestajem

Ajd da budem prognozer (iako sam los u tome) idemo se "igrati" babe gatare

PTKM, PODR mogli bi iznenaditi pozitivno

ERNT- prema ocekivanjima ili negativno

HT-Pad prihoda, eventualno i pad dobiti al nista prestrasno

KODT- Stagnacija ili pad prihoda, stagnacija ili lagano povecanje dobiti

ADPL- stagnacija ili povecanje prihoda, jednokratno povecanje rashoda zbog kupnje 100 000vlastitih dionica za ESOP pa ce rezultirati vjerojatno manjom dobiti , ali kao sto naglasih samo kao rezultat vecih rashoda..vijdet cemo

Za ostale nemam pojma niti za "pogađati"

...


"Slovačka odbila Grčku , Ne želimo spašavati zemlju u kojoj imaju veće plaće od nas … minimalna plaća u Slovačkoj 304E a u Grčkoj 750 Eura , penzija u Slovačkoj 360 E a u Grčkoj 1200 Eura…"

Glasanje je bilo vezano za povjerenje vladi. Vlada je pala.

Sada ce oporba glasati za EFSF i proci ce u Petak.

Inace nije se glasalo o pomoci Grckoj nego o fondu za odrzavanje financijske stabilnostu u Europi EFSF. Nigdje se ne kaze da ce se novci iz EFSF-a dati Grckoj. Novci ce se vjerojatno koristiti za dokapitalizaciju banaka da bi izdrzale gubitke Grckog defaulta.

Sa zada je konsenzus da ce Grcka bankrotirati, a da ce gubitci biti 35-50%. Njemci zele da gubitci koje ce preuzeti ulagaci budu veci, a Francuzi da budu manji.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

ja bi ovdje dodao i VIRO i ADRIS ponajvise bog dobre turisticke sezone

Pepsi Profit Rises 4.1%, Higher Prices Help Mitigate Costs

Earnings rose 4.1% in the quarter and sales grew 9% excluding a major acquisition, with both results topping Wall Street estimates.

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

New Report

Close