Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


btw, ovo je trenutna rasprodaja. kada dođe vrijeme dividendi, cijene će lagano gore. šta bi se dogodilo ako ht najavi isplatu 28 kuna ili ernt 100, a atpl 60? ernt bi bio 1400, ht na barem 260 a atpl na 600.

Stavio bih još u ovu grupu i ADPl. Svakako.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

best buy ptkm 50% i korf 50%.dovoljno.drugo sve samo glavobolja


best buy ptkm 50% i korf 50%.dovoljno.drugo sve samo glavobolja

što fali npr. LEDU na 4400 KN??!


best buy ptkm 50% i korf 50%.dovoljno.drugo sve samo glavobolja

tu će te tek uhvatit glavobolja [lol]

Best buy: S V E .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Best buy: S V E .

i tako već 3 godine… lova do krova.


Best buy: S V E .

Ironija ili ne? Slažem se ali SVE je ipak malo…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



best buy ptkm 50% i korf 50%.dovoljno.drugo sve samo glavobolja

što fali npr. LEDU na 4400 KN??!
[/quote]
ne fali mu nista,ali ja ulazem samo u najgore i najmutnije jer na zse je to najunosnije.




best buy ptkm 50% i korf 50%.dovoljno.drugo sve samo glavobolja

što fali npr. LEDU na 4400 KN??!
[/quote]
ne fali mu nista,ali ja ulazem samo u najgore i najmutnije jer na zse je to najunosnije.
[/quote]
Na 4.400 fali Ledu puno toga da padne sukladno drugim dionicama , kao npr. Ingra ona u odnosu na Ledo izgleda kao poklon.

China Petrochemical Corp (Sinopec) kupuje Daylight Energy za 2.1B.

To je dobar znak jer kineska naftna kompanija ima izvrstan uvid u potraznju sirovina u kini i generalno u stanje ekonomije tamo. Pad cijena sirovina je bio izazvan prvenstveno strahom od znacajnog usporavanja kineske ekonomije.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


China Petrochemical Corp (Sinopec) kupuje Daylight Energy za 2.1B.

To je dobar znak jer kineska naftna kompanija ima izvrstan uvid u potraznju sirovina u kini i generalno u stanje ekonomije tamo. Pad cijena sirovina je bio izazvan prvenstveno strahom od znacajnog usporavanja kineske ekonomije.

za što je to dobar znak? kupnja nekakve firmice za 2.2B je dobar znak? [sad]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.



China Petrochemical Corp (Sinopec) kupuje Daylight Energy za 2.1B.

To je dobar znak jer kineska naftna kompanija ima izvrstan uvid u potraznju sirovina u kini i generalno u stanje ekonomije tamo. Pad cijena sirovina je bio izazvan prvenstveno strahom od znacajnog usporavanja kineske ekonomije.

za što je to dobar znak? kupnja nekakve firmice za 2.2B je dobar znak? [sad]
[/quote]

Sinopec je najveca Kineska naftna i petrokemijska kompanija. Sto ce reci da imaju izvrstan uvid u stanje kineske industrije. Pad cijene sirovina u zadnjih mjesec dana je izazvan ponajvise zbog straha od velikog usporavanja kineske industrija (hard landing). Cinjenica da Sinopec kupuje drugu naftnu kompaniju (u Kanadi) za 2.1B znaci da vjeruju da se potraznja za sirovinama u Kini nece smanjiti. Ili drugim rijecima, kompanija koja ima izuzetno dobar uvid u stanje kineske ekonomije ne vjeruje u globalnu recesiju.

To je pozitivan signal za burze. Ali samo jedan signal. Sutra pocinje sezona izvjestaja pa cemo vidjeti sto misle druge kompanije.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close