Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kuna je probila 7,50

7,5044

Days High
7.6065
Days Low
7.4223
[/quote]

Kako promjena tecaja utjece na LKPC ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@Twixer
Ova je dobra.
Hebeno [lol]

[thumbsup]




Kuna je probila 7,50

7,5044

Days High
7.6065
Days Low
7.4223
[/quote]

Kako promjena tecaja utjece na LKPC ?
[/quote]
Trebalo bi biti pozitivno i vidljivo u kvartalnom izvješću.

Osjećam se kao grogi boksač u konopcima.
Ivana me stiska na BRINU,ja sam sebe stisnuo u Lucidusa,a ostalo blago stoji i nitko ga neće.
U dionicama 100% i čekam Godoa.
Uzalud.
Bit će bolje netko viče,ali to su samo stare priče.
Ipak,biti će meda i mlijeka,u potocima kada se deblokira INA.


Osjećam se kao grogi boksač u konopcima.
Ivana me stiska na BRINU,ja sam sebe stisnuo u Lucidusa,a ostalo blago stoji i nitko ga neće.
U dionicama 100% i čekam Godoa.
Uzalud.
Bit će bolje netko viče,ali to su samo stare priče.
Ipak,biti će meda i mlijeka,u potocima kada se deblokira INA.

znači ni silno drukanje više ne pomaže? tužno….





Kuna je probila 7,50

7,5044

Days High
7.6065
Days Low
7.4223
[/quote]

Kako promjena tecaja utjece na LKPC ?
[/quote]
Trebalo bi biti pozitivno i vidljivo u kvartalnom izvješću.
[/quote]

Još ako dodamo kredit od 50 mil.eur na 23 god.uz pocek 12 og i kamatu od 2% koja je isplacena 04.08. 2011. po srednjem tecaju 7,43215 [rolleyes]

p.s. mislim da bi 3q.”OPET” trebao biti malo više pozitivniji.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/roubini-grcka-mora-bankrotirati-napustiti-eurozonu-i-vratiti-se-drahmi/572606.aspx

bilo bih i vrijem da napuste, da ne uvuke sve nas u govna… [bye]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

Moje predvidjanje je da ce Grcka dobiti novac, ali ce morati zrtvovati fiskalnu neovisnost. U financijskom smislu bit ce nesto kao BiH u politickom, dobit ce nakakvog visokog predstavnika.

Njemacka, Francuska i drugi su vec sasuli ogromu kolicinu novca i kada bi odustali sada i priznali dugove to bi bio politicki kraj za Merkel, Sarkozia i sve ostale.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan






Kuna je probila 7,50

7,5044

Days High
7.6065
Days Low
7.4223
[/quote]

Kako promjena tecaja utjece na LKPC ?
[/quote]
Trebalo bi biti pozitivno i vidljivo u kvartalnom izvješću.
[/quote]

Još ako dodamo kredit od 50 mil.eur na 23 god.uz pocek 12 og i kamatu od 2% koja je isplacena 04.08. 2011. po srednjem tecaju 7,43215 [rolleyes]

p.s. mislim da bi 3q."OPET" trebao biti malo više pozitivniji.
[/quote]

Dakle sada se trebate samo jos rijesiti Knoxa, Rohatinskog i ostalih branitelja kune i zaradjivat ce te na shortanju kune ko Goldman Sachs na shortanju MBS-ova.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Moje predvidjanje je da ce Grcka dobiti novac, ali ce morati zrtvovati fiskalnu neovisnost. U financijskom smislu bit ce nesto kao BiH u politickom, dobit ce nakakvog visokog predstavnika.

Njemacka, Francuska i drugi su vec sasuli ogromu kolicinu novca i kada bi odustali sada i priznali dugove to bi bio politicki kraj za Merkel, Sarkozia i sve ostale.

ne samo to, eno ima članak da će za spas grčke građani EU dati 1000 EUR po glavi, a krah/izlazak Grčke iz EU koštao bi ih oko 11.000 EUR po glavi pa nije teško izračunati što im se više isplati

Osobno mislim da su Sarkozy i Merkelica uskoro stvar prošlosti! Euro će kao valuta propasti i neće vrijediti baš ništa!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

jel to znaci da i krediti u eurima nece vrijediti nista gospon machete

New Report

Close