Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


avax10: ” sasko: ” avax10: ” Vlada odlučila -IPO HT-a ide za 4 mjeseca (sredina lipnja) – (šifra: izbori su krajem godine) [smiley2] ” znaci da ime vremena do korekcije [smiley1] ” Ja očekujem dvije korekcije-jedna velika zbog neodrživog i prejakog dvomjesečnog rasta tržišta, pa onda jedna manja pred IPO HT-a. Neki će naravno vjerovati da korekcije neće biti do 06. mjeseca 2007. Sretno im [smiley2] . ” Za tebe i tvoje zdravlje je najbolje da već sada odeš 100% u keš i spokojno odspavaš do IPO HT-a.

Trenutno sam nešto preko 50% u kešu. Narednih dana % keša ću povećati. Ne znam što to tebe smeta? Ili se ovdje smije pisati samo da će tržište rasti?
Reci iskreno, misliš li da je ovakav intenzivan dvomjesečni rast tržišta održiv još desetak dana, a kamo li mjesec dana? Korekcija je neminovna i to vrlo brzo. Zatvaranje očiju pred time vodi samo u gubitke zarade.

Ignore: KressoM, delux

avax10, i ja sam nervozan i lak na okidacu kad sam u cashu, a sve raste ko ludo. nije ti lako, znam [smiley1]

a ovih sam dana strasno spokojan jer sam u dionicama, a sve se zeleni.

p.s. posalji molbu Galincu, mozda te zaposli, posto ti i on jedini vec duze vrijeme brijete o korekciji. danas vam se pridruzila i Mlinarevicka

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


avax10, i ja sam nervozan i lak na oidacu kad sam u cashu, a sve raste ko ludo. nije ti lako, znam [smiley1]

Kolega Sasko, i tebe isto pitam kao i kolegu vodoinst: Reci iskreno, misliš li da je ovakav intenzivan dvomjesečni rast tržišta održiv još desetak dana, a kamo li mjesec dana?

Ignore: KressoM, delux

sasko:

avax10, i ja sam nervozan i lak na oidacu kad sam u cashu, a sve raste ko ludo. nije ti lako, znam [smiley1]

Kolega Sasko, i tebe isto pitam kao i kolegu vodinst: Reci iskreno, misliš li da je ovakav intenzivan dvomjesečni rast tržišta održiv još desetak dana, a kamo li mjesec dana?

naravno da ovakav rast dugorocno nije odrziv. ali zaboravljas da svakim danom na trziste dolazi ogromna lova. pogledaj malo na TO-ONE koliko love je doslu u sijecnju u fondove. da se smrzneš, covjece. ja sam ti to proucavao preko vikenda i iskreno mislim da necemo tako skoro gledati neku strasnu korekciju. prije ce biti stagnacije…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Sasko, ne pitam te za dugoročno, to je svakome jasno. Pitam te o roku od 10 narednih dana i nakon toga

Ignore: KressoM, delux

avax, nemoj da bi mi elku i ddjh prodavao ispod cijene…

Ma ne, ELKA i DDJH nisu namijenjeni skoroj prodaji.

Ignore: KressoM, delux


Ja sam napisao 15000 kroz par mjeseci i 20000 za godinu, dvije i tu mislim da sam realan. ……. Iskreno, MIV po ovim cijenama nikad ne bih kupio, ali vidim ima ih koji bi.

Daj se malo skockaj, ovo su ti vrlo kontradiktorne izjave. Pa tko je tako blesav da sada ne kupi po 8500 kn nešto što će kroz par mjeseci vrijediti 15000 kn (po tvojim predviđanjima). To je rast veći od 76% i odmah ću kupiti ako mi netko pokaže takvu dionicu.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Sasko, ne pitam te za dugoročno, to je svakome jasno. Pitam te o roku od 10 narednih dana i nakon toga

pa odgovorio sam ti sto mislim. mislim da ce trziste nastavi s ovim trendom do sredine ozujka

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

cayman006:

Ja sam napisao 15000 kroz par mjeseci i 20000 za godinu, dvije i tu mislim da sam realan. ……. Iskreno, MIV po ovim cijenama nikad ne bih kupio, ali vidim ima ih koji bi.

Daj se malo skockaj, ovo su ti vrlo kontradiktorne izjave. Pa tko je tako blesav da sada ne kupi po 8500 kn nešto što će kroz par mjeseci vrijediti 15000 kn (po tvojim predviđanjima). To je rast veći od 76% i odmah ću kupiti ako mi netko pokaže takvu dionicu.

ma pusti ih vodac, deckima dionica rasla 20% i sad misle da su nekaj napravili. nek cim prije svi koji ne vjeruju u MIV izađu na ovim razinama. lakše i brže ćemo doci do njihovih targeta [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ma kakva korekcija ljudi…..nema je još na vidiku….

trčanje je zakon :)


avax10: ” Sasko, ne pitam te za dugoročno, to je svakome jasno. Pitam te o roku od 10 narednih dana i nakon toga ” pa odgovorio sam ti sto mislim. mislim da ce trziste nastavi s ovim trendom do sredine ozujka

Hm, to bi značilo još skoro mjesec dana rasta? Na burzi je svašta moguće, ali smatram da za nastavak rasta tržišta dodatnih mjesec dana šanse nisu ni 1%. Svatko tko ulaže malo duže na burzi svjestan je da će korekcija započeti relativno brzo jer tržište intenzivno raste već dva mjeseca.
Po meni korekcija počinje u narednih desetak dana i tako ću se postaviti pa šta bude -bude.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close