Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a di su nam kolege Lopina i Barmen, baš mi fali ono drukanje BRINa i Čudesne knjižice i prepucavanje sa ostalim forumašima [sad]

bit će da su bankrotirali [cry] [bye]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!


Danas sve raste, a sutra rasprodaja 🙂

Oooooo, greška….
ZABA +7,83%
PTKM +3,97%
ADPL +3,35%
PODR +4,07%
KNZM +2,9%
DDJH +2,58%

Hvala Bogu!!!!



a di su nam kolege Lopina i Barmen, baš mi fali ono drukanje BRINa i Čudesne knjižice i prepucavanje sa ostalim forumašima [sad]

bit će da su bankrotirali [cry] [bye]
[/quote]

But they ll be back. Jednostavno su neuništivi. [thumbsup]

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"




a di su nam kolege Lopina i Barmen, baš mi fali ono drukanje BRINa i Čudesne knjižice i prepucavanje sa ostalim forumašima [sad]

bit će da su bankrotirali [cry] [bye]
[/quote]

But they ll be back. Jednostavno su neuništivi. [thumbsup]
[/quote]

Nema ni Ivke. Izgubljeni smo.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Danas je na burzi počelo šišanje ovčica .

Kao što je poznato , ovčice uvijek kupuju dionice kad su skupe .

Ovčice uvijek misle da je dionica dobra samo ako je skupa .

To se periodički ponavlja .

Kada je Crobi u minusu trgovanje je malo .

A kad Crobi počme rast povečava se količina trgovanja .

.



Danas sve raste, a sutra rasprodaja 🙂

Oooooo, greška….
ZABA +7,83%
PTKM +3,97%
ADPL +3,35%
PODR +4,07%
KNZM +2,9%
DDJH +2,58%

Hvala Bogu!!!!
[/quote]
A BRIN u portfelju ima ZABU,Đurku i ADPL.
Sve te postotke pomnoži sa tri s obzirom da se trži na trećinu NAVa.
Danas je BRIN "zaradio"za nas ulagače otprilike kao KODT u šest mjeseci za svoje.
A KODT je izvrsna firma.Kakva je tek BRIN.Samo treba strpljenja.

I stvarno treba strpljenja.
SLPF je drugi dioničar RIVP i to nakon što mu je ZLTO i HRBC pretvoren u RIVP i samo u tom dijelu
portfelja zarada je cca 11 mil kn od 7.09.2011.A tržišna kapitalizacija 75mil kn uz cijenu od 22.

SLPF

11 mil kn dobiti u deset dana ili 3,29 kn po dionici ili 17% na naš ulog
A danas slpf pada na 19,61,gotovo gubitnik dana.
DA bi ovoliko "zaradili" u HT treba vam dvije godine,a u KODT samo godina i šest mjeseci.

BRIN=SLPF =QUNE=JAKT=FMPS= lova do krova bez rizika

Na ZSE će teći med i mlijeko!

Pero 7,
nije bilo šišanje ovčica jer su danas kupovali indeksni fondovi.
Danas su ovčice prodale vunu skuplje nego što su kupovali zadnjh četrdesetak dana.Nastavak slijedi i slijedeće sedmice.
A ako se deblokira INA imat ćemo atomski udar po ASKU.

Na ZSE će teći med i mlijeko!


Pero 7,
nije bilo šišanje ovčica jer su danas kupovali indeksni fondovi.
Danas su ovčice prodale vunu skuplje nego što su kupovali zadnjh četrdesetak dana.Nastavak slijedi i slijedeće sedmice.
A ako se deblokira INA imat ćemo atomski udar po ASKU.

Na ZSE će teći med i mlijeko!

Koji su razlozi za optimizam ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Pero 7,
nije bilo šišanje ovčica jer su danas kupovali indeksni fondovi.
Danas su ovčice prodale vunu skuplje nego što su kupovali zadnjh četrdesetak dana.Nastavak slijedi i slijedeće sedmice.
A ako se deblokira INA imat ćemo atomski udar po ASKU.

Na ZSE će teći med i mlijeko!

Koji su razlozi za optimizam ?
[/quote]
Jučeri danas su indeksni fondovi/crobi 25/preslagivali porfelj.
Slijedeće sedmice je na redu CROBI 10 i to će donijeti malo lividnosti.A uletit će i kešoljupci.
Otvaranje trgovanja sa INA bi mogla donijeti eksploziju i zato treba biti u dionicama.

Na ZSE će teći med i mliieko!




Pero 7,
nije bilo šišanje ovčica jer su danas kupovali indeksni fondovi.
Danas su ovčice prodale vunu skuplje nego što su kupovali zadnjh četrdesetak dana.Nastavak slijedi i slijedeće sedmice.
A ako se deblokira INA imat ćemo atomski udar po ASKU.

Na ZSE će teći med i mlijeko!

Koji su razlozi za optimizam ?
[/quote]
Jučeri danas su indeksni fondovi/crobi 25/preslagivali porfelj.
Slijedeće sedmice je na redu CROBI 10 i to će donijeti malo lividnosti.A uletit će i kešoljupci.
Otvaranje trgovanja sa INA bi mogla donijeti eksploziju i zato treba biti u dionicama.

Na ZSE će teći med i mliieko!
[/quote]

Mislio sam da imas kakve dobre vijesti sa podrucija ekonomije, kad ono preslagivanje indeksnih fondova.

Evo jedna dobra vijest. United Technologies daje ponudu za Goodrich, 16 milijardi. Velike ponude znace da ponuditelj smatra kako je trziste u ovom trenutku jeftino. United Technologies je jedna od najvecih i najdiverificiranijih industrijskih kompanija na svijetu. Oni imaju dosta dobar uvid u stanje svijetske ekonomije i ova ponuda znaci da su optimisticni po pitanju iste ili su barem jako optimisticni po pitanju avioindustrije u ovom slucaju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan





Pero 7,
nije bilo šišanje ovčica jer su danas kupovali indeksni fondovi.
Danas su ovčice prodale vunu skuplje nego što su kupovali zadnjh četrdesetak dana.Nastavak slijedi i slijedeće sedmice.
A ako se deblokira INA imat ćemo atomski udar po ASKU.

Na ZSE će teći med i mlijeko!

Koji su razlozi za optimizam ?
[/quote]
Jučeri danas su indeksni fondovi/crobi 25/preslagivali porfelj.
Slijedeće sedmice je na redu CROBI 10 i to će donijeti malo lividnosti.A uletit će i kešoljupci.
Otvaranje trgovanja sa INA bi mogla donijeti eksploziju i zato treba biti u dionicama.

Na ZSE će teći med i mliieko!
[/quote]

Mislio sam da imas kakve dobre vijesti sa podrucija ekonomije, kad ono preslagivanje indeksnih fondova.

Evo jedna dobra vijest. United Technologies daje ponudu za Goodrich, 16 milijardi. Velike ponude znace da ponuditelj smatra kako je trziste u ovom trenutku jeftino. United Technologies je jedna od najvecih i najdiverificiranijih industrijskih kompanija na svijetu. Oni imaju dosta dobar uvid u stanje svijetske ekonomije i ova ponuda znaci da su optimisticni po pitanju iste ili su barem jako optimisticni po pitanju avioindustrije u ovom slucaju.

[/quote]
Ja sam u bunaru i ne vidim daleko.Ali pratim do detalja što se događa dole.
Vama se zahvaljujem da mi kažete što se događa gore.
I tako možemo biti korisni jedan drugome.
Na ZSE će teći med i mlijeko!


Ja sam u bunaru i ne vidim daleko.Ali pratim do detalja što se događa dole.
Vama se zahvaljujem da mi kažete što se događa gore.
I tako možemo biti korisni jedan drugome.
Na ZSE će teći med i mlijeko!

Nema problema tu sam da pomognem. Samo reci kada ti nestane meda i mlijeka dolje, skocit cu ja do prodavnice da ti donesem.

Je li Ivka dole u bunaru s tobom, nisam je dugo vidio ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close