Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


S obizrom da je g. Birtić rasprodavao dionice i najavio kupnju na SP500 kad bude 450-500 mogao bi čovjek pomisliti da je ovo DNO. jer ipak svi znamo kako gore dotični pogriješi uvijek vrh i dno i u pravilu kupuje Hidru na 2000kn ,a prodaje na 100kn.

On možda ne ulaže dobro, ali kad pogledaš kako piše ulaganje se čini Buffettovskim. [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



S obizrom da je g. Birtić rasprodavao dionice i najavio kupnju na SP500 kad bude 450-500 mogao bi čovjek pomisliti da je ovo DNO. jer ipak svi znamo kako gore dotični pogriješi uvijek vrh i dno i u pravilu kupuje Hidru na 2000kn ,a prodaje na 100kn.

On možda ne ulaže dobro, ali kad pogledaš kako piše ulaganje se čini Buffettovskim. [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

[lol] baš ni manje ni više nego Bufetovski [lol] Ipak mu je promaklo da evropske dionice (pogotovo mislim na njemačke) nisu nikad u POVJESTI bile tako jeftine kao sada,to mu njegov p/e nikako ne pokazuje [lol]

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)


Ako je neka dionica jeftina, podcijenjena ili bolje reći badava onda su to svakako hrvatski duhani sve do 200 kuna.

Kolega dobar vam je potpis [thumbsup]

nije istina 2009 je bija ispod 4000

Danas sve raste, a sutra rasprodaja 🙂


Danas sve raste, a sutra rasprodaja 🙂

A možda i ne:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Danas sve raste, a sutra rasprodaja 🙂

A možda i ne:)
[/quote]

Samo Ivka zna kuda ide burza. S nestrpljenjem ocekujemo da se oglasi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

ivana 7 :

– a kuda će sada burze, to nitko nema pojma.
– zlato, svi znaju kako je to sada jedan balon.
– obveznice, i to je sada rizično.
– a sigurni švicarac padne u jednom danu -8%.

– i sada je pitanje što učiniti s viškom love.
– većina vas će sigurno pogriješiti.

– I love this game.
Pozdrav !
————————————————————————–

Što učiniti ?

Moj savjet vam je , ponašajte se isto kao i kad vas napadne Medvjed .

Nemojte se micati .

Pravite se mrtvi .

I trošite dividende i ono što ste zaradili ranije .

Pozdrav

[thumbsup]

————————————————————————

Izgleda da me je gospođa ivana 7 poslušala .

.

Ipak se bojim da kolegica Ivana7 trpi žestoke gubitke u Tankerskoj plovidbi…
Opet Ivka ispada pobjednica dana sa padom od skoro 10%. Puno autića je izgubljeno,
a još puno će se izgubiti već sutra.
TNPL – TA otvara put do 700kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

a di su nam kolege Lopina i Barmen, baš mi fali ono drukanje BRINa i Čudesne knjižice i prepucavanje sa ostalim forumašima [sad]


Ipak se bojim da kolegica Ivana7 trpi žestoke gubitke u Tankerskoj plovidbi…
Opet Ivka ispada pobjednica dana sa padom od skoro 10%. Puno autića je izgubljeno,
a još puno će se izgubiti već sutra.
TNPL – TA otvara put do 700kn.

kad će će se ATPL raketirati na 7xx? ja upucao puno autića po vašoj izvrsnoj analizi, kad dignem lovu onda i vama kupim jedan [thumbsup]

Ja isto čekam ATPL kako je gos.Machete napiso ,možda 2012?

New Report

Close