Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma zanimljiva mi je zbog mass efekta. Vjerujem da bi mogla u prvih par dana jako rasti cijena. Gledam čisto špekulativno što nikada ne radim. Najavljen je IPO početkom 2012?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Ma zanimljiva mi je zbog mass efekta. Vjerujem da bi mogla u prvih par dana jako rasti cijena. Gledam čisto špekulativno što nikada ne radim. Najavljen je IPO početkom 2012?

a bubni sa 25% portfelja. sumnjam da ćeš puno izgubiti na par tjedana. a moglo bi ti se zalomiti 10-20%+.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Stajališta o IPO Facebook-a?

A sve se na LinkedINu vidjelo,ovdje sljedi ista priča…osobno mislim da niti jedan niti drugi za 10g neče postajati no vidjet čemo…
[/quote]

ma i prije. to kad jednom krene, pa klinci počnu "to je sad out", onda će se ko lavina prebacit u živu dosadu i povijest. nije to google.


Po meni Best Buy će biti KODT na cca 550-600kn, do tada nema BEST BUY jer je sve ionako precijenjeno! Pogotovo KODT, KOEI, PTKM, HT i ATGR.

Zbog cega su navedene dionice precijenjene ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

zbog PDV-a….

Polako mi se počinju gaditi ovi – neutralni – mediji poput CNBC-a i Bloomberga. Pogledam CNBC, bila je vijest da je wholesale prodaja narasla iznad očekivanja u 7 mjesecu u USA. Taj je naslov bio gore minimalnu količinu vremena. Ali, čim su počele nekakve špekulacije oko Grčkog defaulta(što možda i nebi bilo loše, mislim da nebi dugo trajala kriza), taj naslov je gore sat vremena. Pa ako je to realno i objektivno. Stvarno mislim da se zbog čitanosti daje prednost lošim vijestima. A stavljati Italiju i Grčku u isti koš, katastrofa.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

ADPL 23.09. u Crobex 10 umjesto INE

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


ADPL 23.09. u Crobex 10 umjesto INE

Dokaz još jednom da fondovi ulaze na vrhu!!!
Ie ADPL dolje pa makar se neki ovdje nadaju čudu.
TA je nepogrešiva!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Merck down 4%
McDonalds -4.5%

Bank of NY Mellon only -0.5%

Trebalo bi biti obrnuto ako je razlog duznicka kriza.

Zlato ne uspjeva napraviti nikakav pomak u ovakvom danu. Cudno ?

Gdje je sada Ivka da mi ovo razjasni.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Merck down 4%
McDonalds -4.5%

Bank of NY Mellon only -0.5%

Trebalo bi biti obrnuto ako je razlog duznicka kriza.

Zlato ne uspjeva napraviti nikakav pomak u ovakvom danu. Cudno ?

Gdje je sada Ivka da mi ovo razjasni.

Čudno, mislim da se gotovina izvlači. Nitko nezna smjernice. Wholesale raste i Obamin plan se čini i više nego ok. Ovo sa Grčkom je zeznuto jako i sve više eskalira. Ako Grčka defaultira u kojem god obliku, vjeujem da će se novac brzo vratiti u dionice, kroz 2 mjeseca. Ali trenutno čini mi se kao nekakva suspenzija ulaganja. Čudno da i dionice i zlato padaju istovremeno. Vjerojatno idu tokovi u obveznice. Zeznuto vrijeme.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

GLD ja -1%. Ako nemoze rasti na ovakav dan kada ce rasti.

Je li GLD zreo za sortanje ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Greek 1-year note yielding 98%

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close