Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– a to bi bilo sutra DAX u poztivnom području,
– a to znači kako ćemo i mi sutra rasti.

Nakon ronjave od 14% indexa DAX i sljepac bi predvidio korekciju gore kolegice!
Nego mene zanima kakav je ovo BID na KODT??? Šupalj ko ementaler, a TA je neumoljiva i zove jači pad. Al dobro, neću kvariti raspoloženje kolegici dok još ima malo voznog parka.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@MACHETE
kako bi konačno imali uvid vašu invest stručnost – ajd obznanite nam hvabro vaši osobni day FI per 07.09.2011. naravno zbirni + ili – od kada se bavite K/P dionica na ZSE…

Sve je to stoji kolega ali zašto gospoda nisu kupovali zlato proteklih godina.Svaka ozbiljna država ima zlatne rezerve.Zlato je u krizama poput ove jedino sigurno.Euro,dolar,švicarac sve je to klimavo kao babin zub kao što vidimo ovih dana.Pozdrav.



– a to bi bilo sutra DAX u poztivnom području,
– a to znači kako ćemo i mi sutra rasti.

– slabe ocijene mi dajete za fenomenalne prognoze.
– a to znači kako je većina u kešu.
– samo na žalost i taj keš ponekad gubi cijenu gore nego dionice.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Znas sto meni nije jasno ?

Ako ti tako fenomenalno pogadjas i prognoziras, zbog cega si se zakopala u nelikvidne dionice ?

Ako si dobra u dnevnom trejdanju onda je zbilja steta da drzis novac u nelikvidnim dionicama i ne koristis ga da kapitaliziras svoj talent.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

na ovom našem materijalnom svijetu…bilo je od 1954 pa nadalje kako +/- odluče Bilderbergovci… a prethodno, njihovi prethodnici pod drugim imenom i zadatkom…
btw: ako već iste, pogledajte si ili osviježite svjetsku "okvirnu realnost" putem dokumetaraca "Zeitgeist"


Izgeleda da bi najelegantnije rijesenje za Svicarsku bi bilo da udu u EU i uzmu Euro.

Vlasnici EU-a to nikada neće dozvoliti. Vlasnici EU-a su ujedno i vlasnici Švicarske, a moć njihovog vlasništva je u bankama Švicarske daleko od zakonskih i poreznih okvira koji na nama ostalima treniraju.
[/quote]

To nisam znao. Hvala ti sto si me educirao po tom pitanju. Sada kada ne mogu pumpati CHF, koja je slijedeca valuta za pumpanje. Spekulira se da bi to mogla sada biti Norveska Kruna. Ima li neki bolji kandidat za premjestiti novac iz Franka.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

aud

Stajališta o IPO Facebook-a?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Stajališta o IPO Facebook-a?

A sve se na LinkedINu vidjelo,ovdje sljedi ista priča…osobno mislim da niti jedan niti drugi za 10g neče postajati no vidjet čemo…

...


Stajališta o IPO Facebook-a?

spektakl stoljeća, hoćemo prvu kapitalizaciju od trilijardu dolara.


Stajališta o IPO Facebook-a?

Facebook omogucuje ljudima da svoju glupost pokazu puno siroj publici nego do sada. Kako je ljudska glupost neiscrpna ovo bi mogao biti business koji ce profitabilno poslovati bez obzira na sve ekonomske krize jako puno godina.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Po meni Best Buy će biti KODT na cca 550-600kn, do tada nema BEST BUY jer je sve ionako precijenjeno! Pogotovo KODT, KOEI, PTKM, HT i ATGR.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close