Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


da li netko ima iskustva sa trgovanjem dijamantima? da li pozna kupce na crnom tržištu(da se razumijemo dovoljno je imati certifikat i nikoga ne smeta što je prodano bez taksi). imam iznimne komade sa GIA certifikatima.
lp

evo, USKOK će ti se sigurno ubrzo javiti [thumbsup] [lol]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!



da li netko ima iskustva sa trgovanjem dijamantima? da li pozna kupce na crnom tržištu(da se razumijemo dovoljno je imati certifikat i nikoga ne smeta što je prodano bez taksi). imam iznimne komade sa GIA certifikatima.
lp

evo, USKOK će ti se sigurno ubrzo javiti [thumbsup] [lol]
[/quote]

zašto ne. porijeklo i certifikati su uredni. moja privatna prodaja nema veze s ničim.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


To sam bas razmisljao. Svicarska centralna banka je rekal da ce braniti franak na granici 1.20 po svaku cijenu. Svicarska ima ogromne rezerve zlata. Da li ce prodavati zlato da kupe eure ? Da li ce druge centralne banke kojima ne odgovara pad eura u slucaju pogorsanja europske krize prodavati zlato i kupovati eure, recimo Kinezi ?

– ne kužite vi baš najbolje tu ekonomiju.
– švicarska valuta (franak), to je običan papir.
– te su konačno švicarci došli pameti i počeli prodavati papire.
– nikakav problem nije tiskati taj novac, a tiskati će ga ovisno o potražnji.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

hm, pa i nije baš tako, jer da jeste, nikada ne bi franak toliko narastao, zar ne ?




da li netko ima iskustva sa trgovanjem dijamantima? da li pozna kupce na crnom tržištu(da se razumijemo dovoljno je imati certifikat i nikoga ne smeta što je prodano bez taksi). imam iznimne komade sa GIA certifikatima.
lp

evo, USKOK će ti se sigurno ubrzo javiti [thumbsup] [lol]
[/quote]

zašto ne. porijeklo i certifikati su uredni. moja privatna prodaja nema veze s ničim.
[/quote]

Koja boja? CT? cijena?

btw. za kupnju istih bi preporučio St. Maarten!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.





da li netko ima iskustva sa trgovanjem dijamantima? da li pozna kupce na crnom tržištu(da se razumijemo dovoljno je imati certifikat i nikoga ne smeta što je prodano bez taksi). imam iznimne komade sa GIA certifikatima.
lp

evo, USKOK će ti se sigurno ubrzo javiti [thumbsup] [lol]
[/quote]

zašto ne. porijeklo i certifikati su uredni. moja privatna prodaja nema veze s ničim.
[/quote]

Koja boja? CT? cijena?

btw. za kupnju istih bi preporučio St. Maarten!
[/quote]

poslano na pp.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Na kraju krajeva da itko vjeruje kako je HNB dugorocno sposoban braniti razinu od 1.20 onda odnos ne bi bio 1.2064 (u ovom trenutku) nego iznad 1.30. Investitori kupuju kunu zbog velikih rezervi zlata koje ima HNB. Ako HNB proda dio rezervi smanjit ce se i interes investitora za kunu.

– moje je mišljenje kako će HNB prodavati zlato.
– tek se sada vidi kako je politika ove zemlje bila i više nego ispravna, zaduživati se i kupovati zlato.

– I love this game.
Pozdrav !


– a to bi bilo sutra DAX u poztivnom području,
– a to znači kako ćemo i mi sutra rasti.

– slabe ocijene mi dajete za fenomenalne prognoze.
– a to znači kako je većina u kešu.
– samo na žalost i taj keš ponekad gubi cijenu gore nego dionice.

– I love this game.
Pozdrav !

HNB nema ni jednu polugu u trezorima,samo devizne rezerve u eurima.Neki dan je tako rečeno na HTV ako im je za vjerovati.Pozdrav.


HNB nema ni jednu polugu u trezorima,samo devizne rezerve u eurima.Neki dan je tako rečeno na HTV ako im je za vjerovati.Pozdrav.

Da, koliko znam HNB je prodavao zlato po cijeni od 300 dolara za uncu. Vrh vrhova.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

kojeg li neznanja. HNB nema rezervi zlata. Naše zlato, a i ostalih bivših YU-republika trenutno drži Srbija i treba ga razdijeliti u sukcesiji. Čak je to pristojna zaliha zlata. jedino se bojim da će mu vrijednost drastično pasti dok ga mi dobijemo pa opet ništa od prodaje….do neke nove krize za 20 godina…

...povijest se ponavlja...



– a to bi bilo sutra DAX u poztivnom području,
– a to znači kako ćemo i mi sutra rasti.

– slabe ocijene mi dajete za fenomenalne prognoze.
– a to znači kako je većina u kešu.
– samo na žalost i taj keš ponekad gubi cijenu gore nego dionice.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Mislim da su u cashu,ali su i dalje uplašeni i ne žele kupovati dionice jer "sanjaju" puno veći pad da
se oporave što mislim da nije realno.
Tek kasnije kada dolazi do većeg rasta dionica,isti ih u pravilu "mahnito" kupuju i prave opet istu grešku.
No tu pomoći nema.Oni su jednostavno predodređeni za gubitke.
Pozdrav

Izgeleda da bi najelegantnije rijesenje za Svicarsku bi bilo da udu u EU i uzmu Euro.

Vlasnici EU-a to nikada neće dozvoliti. Vlasnici EU-a su ujedno i vlasnici Švicarske, a moć njihovog vlasništva je u bankama Švicarske daleko od zakonskih i poreznih okvira koji na nama ostalima treniraju.

Švicarska je umna izmišljotina ili virtualna baza najmoćnijih ljudi svijeta. Sav neopran i opran, ali prevelik novac slijeva se u Švicarsku. Kao takova Švicarska je daleko najveći stimulator i štićenik kriminala u svijetu . Javlja se tu i manja konkurencija poput Luxemburga, Monaca itd za bogataše niže hijerarhijske ljestvice moći, ali i sama Švicarska odnosno njeni vlasnici se koriste uslugama tih manjih središta moći .
Taj novac je novac svjetskih mafija, samo su im zanimanja različita, a taj novac je pokriven zlatom kao konačnom vrijednošću. Mafija- udružena organizacija prikrivena legalnim kompanijama za neometano pribavljanje protu zakonske i protupravne velike koristi, a na štetu svih direktno nezainteresiranih strana ili većine ljudi na svijetu.
EU je također virtualna tvorevina vlasnika cijele EU ili obitelji kao Rothschild, Otto von Habsburg ( u sijeni ) itd.., a sve radi tzv. Slobodnog tržišta kapitala i robe ili u prijevodu apsolutne kontrole cijele Europe kroz sve segmente moći i potreba.

Zato ljudi, trebate uživati u životu jer i tako ništa , ama baš ništa ne može primijeniti bez njihove volje na globalnom planu života.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close