Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KODT dolje, ADPL dolje kako sam i rekao da hoće, ERNT dolje…
nego kolegice Ivana007 koliko je danas autića izgubljeno i što se dogodi kad
Vam vozni park ostane na 1 autu???
Znate dobro da ostaje METLA i ništa više, al no sikiriki, za Vas kolegice povućemo sve
veze kod g. Keruma da Vas zaposli u Čistoće d.o.o. [bye]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Progoza 10/10 će se uskoro obistiniti,a gledi ERNT većini će i 800kn biti puno za platiti.
Pitajte Ivanu zašto je prodala sve, nek Vam pojasni.

Ma ne čini meni Ivana7 niti Machete niti Lopina ideju Zagrebačke burze. A ovo za 10/10 – Bože, svakome se bude prognoza ostvarila kada tada – uz dovoljno vremena. To je kao da ste rekli biti će kiše. A kada tada bude, negdje. Moj savjet je kupovina. Jel nije ovo 2008, svijet se ne ruši. Ali ok, svatko neka radi kako želi:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Za koji dan će KSST biti best buy 🙂

Odnosno best sell

Ajde Splićo ne lupetaj više sa tim svojim prognozama.Nasumično biraš brojeve i bacaš ih po forumu.
Daj nam izračunaj pokazatelje za ERNT i KODT na cijeni od 800 kn pa će ti biti jasnije kakve budalaštine pišeš.
Kako ti već više ne dosadi? Čovjek bi pomislio da imaš milijune ,a ne 100.000 kn s kolikom žestinom i ljutnjom pišeš.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Da danas imam novaca kupila bih: ZABU, – ADRIS -P-A, ATPL , PTKM – jer ju kupuje onaj koji sve zna-
ZVCV….i još neke…..od građevinara VDKT- INGRU… od turističkih LRH..
Od favoriziranih : KORF..BELJE..šalim se- ma, nemam pojma te ni ne gledam…

P.S. Ja ništ ne znam o dionicama, pa Vas molim bez bezobraznih komentara na taj račun…
preskočite moj post- ak nije smislen.

Želje: Htjela bih da INA – tako zvizne- da će biti zlo svima koji su je kupovali iznad 3600….
i tako napucali CROBEX, koji nema veze s vezom….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


KODT dolje, ADPL dolje kako sam i rekao da hoće, ERNT dolje…
nego kolegice Ivana007 koliko je danas autića izgubljeno….

Informanka.

– danas burzu nisam ni pratila, otprilike sam znala što će biti.
– i evo danas mi portfelj napravio minus -0.9%.
– dax minus preko 5%, crobek minus 1.76%, tako da mogu s tim svojim minusom biti i više nego zadovoljna, takva vam je burza.

– kada će se situacija preokrenuti trenutno nemam pojma,
– dobro je to što ne padaju sve dionice isto.
– danas sam imala postavljenih niskih naloga na kupnji, ali nije išlo, dobro ste izliparili te naloge.
– neke dionice svakako skupljajte na niskim cijenama.

– I love this game.
Pozdrav !


Kako ti već više ne dosadi? Čovjek bi pomislio da imaš milijune ,a ne 100.000 kn s kolikom žestinom i ljutnjom pišeš.

ispravak krivog navoda.

– moj prijatelj Splićo trenutno ima cca 15.000kn, ne bi te ni vi više imali kada bi iza vas bila 3 bankrota.
– a sada mu je cilj doći do tih 100.000kn uz pomoć kladionice i burze.

– morate cijeniti taj njegov trud.
– pokvaren je on, ali ipak puno punoooo manje nego gospon Lopina.

– I love this game.
Pozdrav !



Kako ti već više ne dosadi? Čovjek bi pomislio da imaš milijune ,a ne 100.000 kn s kolikom žestinom i ljutnjom pišeš.

ispravak krivog navoda.

– moj prijatelj Splićo trenutno ima cca 15.000kn, ne bi te ni vi više imali kada bi iza vas bila 3 bankrota.
– a sada mu je cilj doći do tih 100.000kn uz pomoć kladionice i burze.

– morate cijeniti taj njegov trud.
– pokvaren je on, ali ipak puno punoooo manje nego gospon Lopina.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ivka,

koliki je tvoj AUM ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ivka,

Imas li ti kakav smislen komentar na ovu duznicku krizu u Europi. ECB ne uspjeva spustiti yield na 10-godisnje talijanske obveznice ispod 5% usprkos cinjenici da kupuju ogromnu kolicinu istih.

Sto im je sada ciniti ? Ajde pomozi, ti si zavrsila ekonomiju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@Twixer.
– plaćti će te papiriće skuplje.
– e sada je njima to po 5% skupo a naši se hvale kako im je po 7% jeftino.

– I love this game.
Pozdra !


Ivka,

Imas li ti kakav smislen komentar na ovu duznicku krizu u Europi. ECB ne uspjeva spustiti yield na 10-godisnje talijanske obveznice ispod 5% usprkos cinjenici da kupuju ogromnu kolicinu istih.

Sto im je sada ciniti ? Ajde pomozi, ti si zavrsila ekonomiju.

Možda nije za mene pitanje ali:

Umjesto kupovinu koju vrši ECB možda bi bila bolja neka joint PP struktura međunarodnih vlasti i privatnih kupaca.

Recimo; osnovati 5 banaka kroz PP suradnju koja će sa sredstvima kupovati obveznice država u problemima, a dionice banaka će ići u vlasništvo kupaca – privatnih i pravnih osoba. Perverzija je da će onda jake kamate na na nesigurnije obveznice( ok nisu kamate ali samo za raspravu prikazujemo ) donijeti i jače prinose i sam rast cijene dionica kupaca koji će onda trošiti i investirati dalje i poboljšavati ekonomsku sliku. Onog trena kada bi target( recimo 4 posto na obveznice) bio postignut, privatnici mogu izaći ili ne iz tih dionica( jer će ima sada zbog manjih prinosa i cijena padati). KAda se prinosi smanje public institucije postaju vlasnici tih dionica. To bi iblo zaninmljivo jer bi i onda te dionice bile prinosnije od najsigurnijih obveznica razvijenih zemalja. Ima rupa ova ideja sigurno. Ali samo prijedlog nabrzinu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close