Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tržište.
– ovog vikenda sam stvarno pogodila kako će se odvijati trgovina na burzi.

– slabi su komentari na ove dionice koje su dobile zlatnu kunu.

– kakve su prognoze za sutra, za kraj tjedna.
– ima li kakvih savjeza za kupnju ili prodaju vidim kako neki investitori preslažu potrfelje.
Pozdrav !

Moj savjet je THNK, ako je još nemate u portfelju.Danas je napokon krenula, pa bi mogla lijepo potegnut tih dana.


Moj savjet je THNK, ako je još nemate u portfelju.Danas je napokon krenula, pa bi mogla lijepo potegnut tih dana.

– ma danas je bilo odlično tržište, neke dionice koje imam, a dobro su rasle a o njima se jako malo piše, šteta jer sve su to jako dobre firme.
IGH +4.09%
ATPL +5.93
VIRO +1.
DLKV +4.07
RIBA +1.92

– ima i jedna koja je rušena s 1 dionicom na 600kn DDJM i nevjerojatni pad -4.47%

– i MMTZ s reklamom na forumu koja mu malo može koristiti, ali bar nije pala rast 0.
– vidim velike su trgovine na MIV, nemam tu dionicu, ali bih ipak preporučila oprez na dionici koju sva uprava prodaje, možda ipak oni znaju malo više.
Pozdrav ! i što očakujete do kraja tjedna.

– vidim velike su trgovine na MIV, nemam tu dionicu, ali bih ipak preporučila oprez na dionici koju sva uprava prodaje, možda ipak oni znaju malo više.
Pozdrav ! i što očakujete do kraja tjedna.

Kolegice,

uprava je odradila svoje… ubiru plodove rada i odlaze u mirovinu 🙂 A na njihovo mjesto dolaze neki novi igrači… po glasinama, prvo je Dalekovod bio taj koji je krenuo u preuzimanje da bi se kasnije maknuo i prepustio stvari Slovencima (navodno hehe). Mislim da je ovaj paket od 3.000 kom što stoji u rukama Dalekovoda i da sutra prelazi u ruke Slovenaca

Pozz,
T.

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Ja kupujem THNK i HIMR. Nista ne preporucavam……i slabo komentiram….ali zaradjivam!![smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

– imaš nešto puno dugi jezik, to na tvojoj slici.
– ne pratim ja ničije investiranje, a pogotovo ne tvoje, tu na ovoj temi su mi dobrodošli savjeti, a tvoji su bar za mene loši tako da se na njih i ne obazirem.

– tvoj post bih komentirala riječima, svak je gospodar svoga novca.
– a kod svakog gospodara će i drukčije raditi taj novac.
– moj novac je uložen u puno investicija, i moj novac jako dobro radi za mene, što isto želim i tebi.
– ja jednostavno ulažem na drugi način od tebe, pa svi smo mi različiti, ne bi bilo dobro kad bi svi rdili isto, pogotovo na burzi.
Pozdrav !

sve OK kolega. imam dugi jezik i u stvarnosti
[smiley2]

hvala na lijepim zeljama

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Tržište.
– nevjerojatno plavilo na burzi.
– ima i izuzetaka, posebno neke koje se dobro reklamiraju na forumu, izgleda zakazala reklamna kampanja, ali nema straha kad sve raste rasti će i one.

– izgleda imamo puno novih igraća, a svi željni dobre zarade.
– a na više mjesta čitam kako će biti odgođena najavljena privatizacija HT za proljeće, tako da točnu informaciju sigurno imaju investicijski fondovi, te sada upucavaju novce na tržište jer nemaju potrebu biti u dužem periodu u kešu za kupnju HT-a.
– molila bi komentare od onih koji znaju više.
Pozdrav !


a na više mjesta čitam kako će biti odgođena najavljena privatizacija HT za proljeće, tako da točnu informaciju sigurno imaju investicijski fondovi, te sada upucavaju novce na tržište jer nemaju potrebu biti u dužem periodu u kešu za kupnju HT-a. – molila bi komentare od onih koji znaju više. Pozdrav !

Ako je ovo točno i ne bude IPO T-HT-a u dogledno vrijeme, a o tome sam već pisao pretpostavke , onda nam pravi uzlet tržišta tek slijedi po mom mišljenju.
[smiley2][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ako je ovo točno i ne bude IPO T-HT-a u dogledno vrijeme, a o tome sam već pisao pretpostavke , onda nam pravi uzlet tržišta tek slijedi po mom mišljenju. [smiley2][smiley2]

Drugačije i ne znam kako opisati ovo ludilo. I to baš danas nakon što se počelo govoriti.

Evo ajde da tema ne bude bez mene: Danas sam kao i većina kupovao MIV. ( hvala Sašku negdje oko 70.000 puta )[smiley2]

E sad malo mojih razmišljanja o daljnjim kupnjama:

1. FNVC ( ispod booka, Floki navodno kupuje, dionica na početku godina bila 660 kuna )

2. MNDS ( dionica ispod 0.5 booka a radi pozitivno jedna od rijetkih )

3. VIS ( iskrcavanje branitelja pri kraju ili gotovo a onda ide FIMA )

4. UNPP ( FI koji dolaze, mali free float, novi prihodi od agencije za Zaštitu okoliša )

5. HIMR ( skora privatizacija )

6. ZTNJ ( isto branitelji + daleko ispod booka )

Evo mislim da je 6 i previše makar bi mogli dodati i SPNV, PLJK,TNSA, INDG i još neke druge.

Pozdrav i G…c,g…c ![smiley2]


Evo ajde da tema ne bude bez mene: Danas sam kao i većina kupovao MIV. ( hvala Sašku negdje oko 70.000 puta )[smiley2] E sad malo mojih razmišljanja o daljnjim kupnjama: 1. FNVC ( ispod booka, Floki navodno kupuje, dionica na početku godina bila 660 kuna ) 2. MNDS ( dionica ispod 0.5 booka a radi pozitivno jedna od rijetkih ) 3. VIS ( iskrcavanje branitelja pri kraju ili gotovo a onda ide FIMA ) 4. UNPP ( FI koji dolaze, mali free float, novi prihodi od agencije za Zaštitu okoliša ) 5. HIMR ( skora privatizacija ) 6. ZTNJ ( isto branitelji + daleko ispod booka ) Evo mislim da je 6 i previše makar bi mogli dodati i SPNV, PLJK,TNSA, INDG i još neke druge. Pozdrav i G…c,g…c ![smiley2]

Kako gospon Znanac komentirate ovo naglo nestajanje prodaje na HIMR-i?

Pa nikad nije veće prodaje nije ni bilo na HIMR-u. Mislim da je najviše bilo 8 ili 9 naloga na prodaji. Očekivano.
Vjerovatno će i ovaj nalog na 808 danas otići.


Pa nikad nije veće prodaje nije ni bilo na HIMR-u. Mislim da je najviše bilo 8 ili 9 naloga na prodaji. Očekivano. Vjerovatno će i ovaj nalog na 808 danas otići.

Da vidimo i to,častim ako budeš u pravu!

New Report

Close