Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Depresivna,oprušana kokoš kada tržište pada.

Raskokodakana kokoš kada tržište raste.

To su znakovi da je ne pam,pam ,nego pam,pam,pam….

Pam je jedinica za psihička oboljenja.

Ovo nije lijepo. U stvari ovo vise govori o tebi i o stupnju tvoje psihicke rastrojenosti. Stvarno, nema razloga da se vrjedamo.
[/quote]

Nije ovo vrijeđanje.Valjda niste bili aktivni na temi.
Maimi,koja se bavi i prodajom lijekova ,je kao stručna osoba utvrdila da bi se Ivana trebala liječiti i ja sam to prihvatio.
Samo iznošenje ćinjeničnog stanja!

Deco, ja sam mislila, da samo ja sad bauljam na internetu, a vidim ima Vas dosta koji se raspravljate..
Radim nešto,pa svatim na ove teme…

Nemojte se svađati, oboje ste pametni i sposobni. Ivana, molim te pusti ga na miru.Ne tu, na forumu,
tu ga šibaj kako hoćeš, ali, na burzi – sutra kad otvore- molim te , nemoj mu rušiti dionice -iz inata!
Jednostavno pusti ljude, da se izvuku iz dionica- nema veze što se s tobom ne slažu u mišljenju…
Lopina, ja vodim firmu, kao nestručna osoba- i to samo radim s novcima, ostalo ne znam i neradim..
Oboje ste sad jako zaglibili u mučenju jedan drugoga- smirite se malo.Ne može se to više čitati
zato- dajte malo predaha.
Podižite dionice kupnjom- a ne igrati igrice mučenja i labirinta…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




Depresivna,oprušana kokoš kada tržište pada.

Raskokodakana kokoš kada tržište raste.

To su znakovi da je ne pam,pam ,nego pam,pam,pam….

Pam je jedinica za psihička oboljenja.

Ovo nije lijepo. U stvari ovo vise govori o tebi i o stupnju tvoje psihicke rastrojenosti. Stvarno, nema razloga da se vrjedamo.
[/quote]

Nije ovo vrijeđanje.Valjda niste bili aktivni na temi.
Maimi,koja se bavi i prodajom lijekova ,je kao stručna osoba utvrdila da bi se Ivana trebala liječiti i ja sam to prihvatio.
Samo iznošenje ćinjeničnog stanja!

[/quote]

Koliko ja znam Ljubica je farmaceut, a ne ljekar. To znaci da je kvalificirana prodavati lijekove, ali nije kvalificirana davati dijagnoze. Ides li ti na ljecnicki pregled kod farmaceuta ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Evo malo matematike:

Mali koeficijent P/E XP/BV,što je manji to je veći.Manje je bolje!

i naravno BRIN.

To ne kupujte vi,to ću skupljati ja,pa komo ob

gospon Lopina.

– kada već to skupljate pa postavite mi na tom BRIN-u jedan veći nalog na kupnji na 19kn.
– evo i ja vam obećajem kako će te sutra imati BRIN-a i po 15kn.

– dobro meni i još bolje vama.
– šteta mi je sutra ne prodati barem pola BRIN-a i kupiti nešto pametno što raste.

– I love this game.
Pozdrav !


Ides li ti na ljecnicki pregled kod farmaceuta ?

– gospon Lopina vam inaće ide kod babe vračare koja uspješno skida uroke.
– zna jako dobro gospon Lopina kako nema nikakvih uspjeha na burzi dok se dobro i kvalitetno ne skinu svi uroci.

– I love this game.
Pozdrav !


Ivana,zašto ne saspeš taj BRIN što imaš po bidu da se više rješimo ove babe lopine i da ne moramo trpiti ovo maltretiranje.

Ili ti Lopina,zašto ne pregrizeš drek i prodaš s gubitkom pa onda trejdaj na drugim dionicama.Prvo sam te žalio ,ali sad mi ni malo nije žao jer želiš navući ljude u ta smeća gdje će pogubiti i to malo ušteđevine što im je ostalo.

Ne trebate me žaliti.Pa ….je pao manje od većine dionica na ZSE.
BRIN
Imam ideju.
Kupiš po 19,počistiš do 20.
I onda to saspeš po BIDU.Likuješ,ali gubiš.Ja ću biti na BIDU sigurno,a na ASKU sam uvijek ali za sada
visoko.
Ako se odlučite na ovo.Javite.Može i na private.Biti ću i na Bidu i na ASku.Vi ćete imati malo manje
para,a ja malo više dionica!

U BRINU će teći med i mlijeko,kada dođe vrijeme.Ja čekam!



Ides li ti na ljecnicki pregled kod farmaceuta ?

– gospon Lopina vam inaće ide kod babe vračare koja uspješno skida uroke.
– zna jako dobro gospon Lopina kako nema nikakvih uspjeha na burzi dok se dobro i kvalitetno ne skinu svi uroci.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Nije lose cuti misljenje eksperta iz podrucija alternativne medicine. Je si li se ti procistila od uroka ili tretman tek slijedi ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


U BRINU će teći med i mlijeko,kada dođe vrijeme.Ja čekam!

BRIN.

– evo 15 dana vam se nije trgovalo s tom dionicom.
– od 5/7 je tu protrgovano cca 35.000kn.
– dokle nas mislite maltretirati s tom ultra nelikvidnom dionicom.

– ima li na našem tržištu još koja dionica o kojoj bi mogli pisati na ovoj temi ???
– koje će dionice sutra rasti a da to ne bude BRIN, jer se s tom dionicom neće ni trgovati.

– I love this game.
Pozdrav !



Evo malo matematike:

Mali koeficijent P/E XP/BV,što je manji to je veći.Manje je bolje!

i naravno BRIN.

To ne kupujte vi,to ću skupljati ja,pa komo ob

gospon Lopina.

– kada već to skupljate pa postavite mi na tom BRIN-u jedan veći nalog na kupnji na 19kn.
– evo i ja vam obećajem kako će te sutra imati BRIN-a i po 15kn.

– dobro meni i još bolje vama.
– šteta mi je sutra ne prodati barem pola BRIN-a i kupiti nešto pametno što raste.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Koje su ovo nebuloze.Zašto bi kupovao po 19 ako može niže.Ja sam u fazi akumulacije i kupujem
najjeftinije što mogu.Čekam u zasjedi.Mislim da je 16 vrlo fair ponuda.Evo dajemj kunu više,naravno za stotinjak komada.

Maiami,iako ste nestručni.pojavljujete se kao glas razuma.
Burza je u prvom redu matematika,ali u igri živaca kratkoročno odlučuje psihička stabilnost.
I tu Ivana nema šanse.
Ivana je na granici pucanja,kao što ste utvrdili prije tri sedmice kada se Ivanin portfelj strmopizdija
u prah i pepeo i kada se jedva spasila od potapanja.
I sada je želim dotući da saspe po Bidu ovo blago od /neću mu spominjati ime/da je mogu na to podsječati kada dođe vrijeme.
Sasuti P/E X P/BV manji od 2 i ući u dionicu koja ima taj isti mkoeficijent 14 kao što ima KODT može
samo neuravnotežena osoba.

U ….=JAKT će teći med i mlijeko!


Koje su ovo nebuloze.Zašto bi kupovao po 19 ako može niže.Ja sam u fazi akumulacije i kupujem
najjeftinije što mogu.Čekam u zasjedi.Mislim da je 16 vrlo fair ponuda.Evo dajemj kunu više,naravno za stotinjak komada.

gospon Lopina.

– ne kužim se u te vaše faze.
– ali mi niste jasni jer ste se prije par mjeseci hvalili kako to skidate preko 20kn.
– a sada niste zadovoljni s 19kn ?????

– i koliko godina još mislite biti u toj zasjedi ?????

– I love this game.
Pozdrav !


Ivana je na granici pucanja,kao što ste utvrdili prije tri sedmice kada se Ivanin portfelj strmopizdija
u prah i pepeo i kada se jedva spasila od potapanja.

– večeras sam baš raspoložene, bar se to vidi po pisanju.
– bio je veliki pad portfelja, ali je bilo i velikih dividendi.
– slobodni keš plus dividende i kupnja puno toga na samom dnu su anulirali taj minus.
– iz puno toga nisam ni mogla izići.
– a sada je situacija i više nego o.k.

– I love this game.
Pozdrav !

kaj vi ovdje brijete ?

to mi se cini kao potpuni gubitak vremena.

sad cete vidit kako leti perje u usa—

New Report

Close