Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


neki nouriel se sjajno zabavlja na twitteru:
"When stocks & bonds differ, who is correct on economy? Look at Japan says Legland of SocGen. & the answer is: the bond market has it right." [smiley]

a valjda se onda i ja smijem zabaviti…
http://www.youtube.com/watch?v=mpI67-UWlHg [smiley]

gospon Barmen.

– ovu temu prate neuki investitori, te stvarno nije o.k. njima pisati na nekom nerazumljivom jeziku.

– jedino na ovoj temi koju prate neuki investitori je vaša knjiga dobila sve pohvale.
– ali ste ju mogli i malo jeftinije prodavati,
– ta knjiga je za klasične investitore tipa gospon Lopine ili Spliće jednostavno preskupa,
– nemaju oni te novce.
– gledala sam danas u knjižnici, nema je, ali sam pronašla 2 primjerka vaše prošle knjige.

– nego da ponovim gradivo za ove moje neuke investitore ???
– koje su to najbolje dionice na našem tržištu po onoj čarobnoj formuli ???

– I love this game.
Pozdrav !


– koje su to najbolje dionice na našem tržištu po onoj čarobnoj formuli ???

– I love this game.
Pozdrav !

Nisam pratio forum. Koje su to ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



– koje su to najbolje dionice na našem tržištu po onoj čarobnoj formuli ???

Nisam pratio forum. Koje su to ?
[/quote]

– a tako vam je to kad spavate na satu, nikad ništa od vas.
– Lopinex, BRIN i LCDS.
[lol] [lol] [thumbsup]

– I love this game.
Pozdrav !



neki nouriel se sjajno zabavlja na twitteru:
"When stocks & bonds differ, who is correct on economy? Look at Japan says Legland of SocGen. & the answer is: the bond market has it right." [smiley]

a valjda se onda i ja smijem zabaviti…
http://www.youtube.com/watch?v=mpI67-UWlHg [smiley]

– ovu temu prate neuki investitori, te stvarno nije o.k. njima pisati na nekom nerazumljivom jeziku.

– ta knjiga je za klasične investitore tipa gospon Lopine ili Spliće jednostavno preskupa,
– nemaju oni te novce.

Pozdrav !

[/quote]
Opet si se raskokodakala jer ti je portfelj narastao 1,34%,a najviše si "zaradila"rastom ADPL.
Ali od početka mjeseca pušiš lijepih 9% ,kao najbolja investitorica i to u ADPL.
Ali kako je dokazano da ulažeš lošije od BRINA ja sam danas u BRINU profitirao baram 2,5 puta više
s obzorom,na diskont od preko 60%.Samo trebam čekati,a ja to i radim.
Strpi se još dva tri dana pa ćemo utvrditi da si ponovno više izgubila od BRINA.I to se događa od
početka godine.
Slućajno?Ne ,jednostavno,pojma nemaš,jer u sadašnjoj situaciji biti izložen KODT koji ima dobru
i visoku cijenu je stupidno,a ne kupovati niz puno povoljnijih prilika-baci oko na tablicu!


Lopina zašto lažiraš podatke?
P/E brina je negativan, pa što znači da je lošiji i od najvećeg pozitivnog p/E

Baš je gušt čitati Ivanine postove, jer je napisala da ima nešto sitno tog brina, Što je vjerojatno više nego čitav tvoj portfelj.
Kada bih bio u poziciji Ivane , sasuo bih ti sve po bidu, jer si vrlo pokvarena i zla forumska jedinka.
Uživam gledati kako te Ivana maltretira i ni najmanje mi te nije žao [bye]

Konkretiziraj što lažiram.
Ako smatraš da je ona lancun tablica lažirana nemaš pojma o investicijama.
To je matematički pogled,a to je neutralni pristup.
Koja vaša investicija ima P/E X p/BV ima koeficijent manji od 2 kao što ima BRIN zasdnju godinu.

BRIN=JAKT=Qune=FMPS=najbolje i najsigurnije investicije na ZSE.

Na ZSE teče med i mlijeko!



– koje su to najbolje dionice na našem tržištu po onoj čarobnoj formuli ???

Nisam pratio forum. Koje su to ?
[/quote]

– a tako vam je to kad spavate na satu, nikad ništa od vas.
– Lopinex, BRIN i LCDS.
[lol] [lol] [thumbsup]

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Mislim da se tvoja carobna formula nalazi u nekoj knjizi koja pokriva podrucije kronicnog nedostatka samopouzdanja.

Drago mi je da si bolje raspolozena.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




– koje su to najbolje dionice na našem tržištu po onoj čarobnoj formuli ???

Nisam pratio forum. Koje su to ?
[/quote]

– a tako vam je to kad spavate na satu, nikad ništa od vas.
– Lopinex, BRIN i LCDS.
[lol] [lol] [thumbsup]

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Mislim da se tvoja carobna formula nalazi u nekoj knjizi koja pokriva podrucije kronicnog nedostatka samopouzdanja.

Drago mi je da si bolje raspolozena.
[/quote]

Depresivna,oprušana kokoš kada tržište pada.

Raskokodakana kokoš kada tržište raste.

To su znakovi da je ne pam,pam ,nego pam,pam,pam….

Pam je jedinica za psihička oboljenja.


Ali kako je dokazano da ulažeš lošije od BRINA ja sam danas u BRINU profitirao baram 2,5 puta više
s obzorom,na diskont od preko 60%.Samo trebam čekati,a ja to i radim.

– niste vi danas ništa profitirali na tom BRIN-u.
– a niste profitirali ni u ovih godinu i pol dana koliko to imate.
– a niti će te profitirati u sljedećih godinu dana jedne kune.
– a BRIN vam je 101% portfelja.
– uništavam vas, polako ali sigurno.

– I love this game.
Pozdrav !

BRIN=JAKT=Qune=FMPS=najbolje i najsigurnije investicije na ZSE.

Na ZSE teče med i mlijeko!

Prvo moram naci sto uopce znace ove skracenice.

Inace mene uvijek zabrinjava ulaganje u kompanije koje imaju "fantasticne fundamente" i koje su "najbolje dionice". Ako trziste ignorira dionice dok su najbolje, sta ce se tek desiti ako postanu prosjecne ili ispodprosjecne ? Najbolje dionice ne mogu postati bolje nego sto jesu. Kako ce se kod njih povecati interes investitora u buducnosti i kako ce rasti cijena dionice ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Depresivna,oprušana kokoš kada tržište pada.

Raskokodakana kokoš kada tržište raste.

To su znakovi da je ne pam,pam ,nego pam,pam,pam….

Pam je jedinica za psihička oboljenja.

Ovo nije lijepo. U stvari ovo vise govori o tebi i o stupnju tvoje psihicke rastrojenosti. Stvarno, nema razloga da se vrjedamo.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Slućajno?Ne ,jednostavno,pojma nemaš,jer u sadašnjoj situaciji biti izložen KODT koji ima dobru
i visoku cijenu je stupidno,a ne kupovati niz puno povoljnijih prilika-baci oko na tablicu!

– očito vam te tablice služe za reklamnu kampanju BREZA – društvo za posmrtnu pripomoć.

– nego od silne pameti niste ni kužili kakvu minu sam vam postavila s tim ADPL i KODT.
– stvarno imate tešku misiju, pisati svašta o dvije najbolje investicije na našem tržištu.
– kako se samo hvatate na udicu.
– a sada svi mogu vidjeti kolika pokvarenost leži u vama.
– zbog te pokvarenosti vas i uništavam, ali na burzi sa stvarnim dionicama, kune nećete zaraditi.

– I love this game.
Pozdrav !

Ivana,zašto ne saspeš taj BRIN što imaš po bidu da se više rješimo ove babe lopine i da ne moramo trpiti ovo maltretiranje.

Ili ti Lopina,zašto ne pregrizeš drek i prodaš s gubitkom pa onda trejdaj na drugim dionicama.Prvo sam te žalio ,ali sad mi ni malo nije žao jer želiš navući ljude u ta smeća gdje će pogubiti i to malo ušteđevine što im je ostalo.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


Ali od početka mjeseca pušiš lijepih 9% ,kao najbolja investitorica i to u ADPL.

– negdje pušim, negdje zaradim.
– ali ja ne investiram kao vi tako da nemam taj gubitak od -9%.
– najvažnije je to što sam sada skoro full u dionicama, a osijećam neku zaradu u zraku.

– tako vam je to gospon Lopina kada se nakrcate samo jedne dionice 100%, i to one najnelikvidnije.
– ne pomaže vam ni najveći drukerski staž.
– a dokupljivali po preko 20kn, a sada ne možete izići ni na 15kn.
– a još gore od svega toga sam vam ja na ovoj temi,
– kako sam vas samo ulovila, kao mišića u mišolovku ili ribicu na udicu.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close