Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gospon Splićo.
– pa i vi ste plod jedne socijalističke ljubaviPozdrav !

Samo se nadaj, ako si ti CRVENDAĆ nismo mi ostali!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

– kupnjom dobre firme ipak ste kupili nešto konkretno.
– i u najvećoj krizi mnogi će kruh kupovati svakodnevno.

– I love this game.
Pozdrav !

To ti ja govorim cijelo vrijeme. Sto su ljudi siromasniji to jedu vise kruha, a manje mesa. Broj pekara se povecava.

Dakle CKML je best buy [smiley]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


– kupnjom dobre firme ipak ste kupili nešto konkretno.
– i u najvećoj krizi mnogi će kruh kupovati svakodnevno.

– I love this game.
Pozdrav !

To ti ja govorim cijelo vrijeme. Sto su ljudi siromasniji to jedu vise kruha, a manje mesa. Broj pekara se povecava.

Dakle CKML je best buy [smiley]
[/quote]

Pošto ljudi više jedu kruha, a manje mesa, to nas dovodi također do narušavanja zdravlja kod čovjeka.

http://www.glas-slavonije.hr/mvijest.asp?rub=1&ID_VIJESTI=5698

razvojem prehrambene industrije, novim procesima prerađivanja hrane te težnjom za "okusima", današnji čovjek unosi prosječno oko 5 do 10 grama soli više nego što je potrebno ljudskom tijelu…

Možda uz to ne bi bilo loše baciti pogled na poneku osiguravajuću kuću koja nudi policu zdravstvenog osiguranja [smiley]

Srdačan pozdrav


Možda uz to ne bi bilo loše baciti pogled na poneku osiguravajuću kuću koja nudi policu zdravstvenog osiguranja [smiley]

Srdačan pozdrav

Osiguravajuce kuce su problem iz barem dva razloga. Osnovni, nizak interest rate ubija profit osiguravatelja posto oni veliki dio novaca ulazu u obveznice. Drugi problem je sto je kupovanje osiguranja diskreciona potrosnja, a visak novaca se kod vecine ljudi smanjuje.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Možda uz to ne bi bilo loše baciti pogled na poneku osiguravajuću kuću koja nudi policu zdravstvenog osiguranja [smiley]

Srdačan pozdrav

Osiguravajuce kuce su problem iz barem dva razloga. Osnovni, nizak interest rate ubija profit osiguravatelja posto oni veliki dio novaca ulazu u obveznice. Drugi problem je sto je kupovanje osiguranja diskreciona potrosnja, a visak novaca se kod vecine ljudi smanjuje.
[/quote]

Slažem se kolega, no bolje je da osiguravatelji ulažu u obveznice nego u dionice, ako je tržišna situacija i sentiment takav kakav je danas. Ponekad obevznice imaju veći prinos od dionica [wink] Visak novca se kod većine smanjuje, ali čovjek nikada neće štedjeti na zdravlju – doslovce od hrane pa do osiguranja. To ionako nije namijenjeno za sve platežne skupine, već za odabrane. Zato se na odabranima i zarađuje. [thumbsup]

Srdačan pozdrav


– kupnjom dobre firme ipak ste kupili nešto konkretno.
– i u najvećoj krizi mnogi će kruh kupovati svakodnevno.

– I love this game.
Pozdrav !

To ti ja govorim cijelo vrijeme. Sto su ljudi siromasniji to jedu vise kruha, a manje mesa. Broj pekara se povecava.

Dakle CKML je best buy [smiley]
[/quote]

Poštovani ,

nakon 18 godina investiranja u dionice na našoj burzi djela viška novaca moj zaključak je , dobronamjerno :

1.Ulagati u vlastiti posao , tvrtku ili obrt

2.Ulagati u nekretnine na Jadranu ili u Zagrebu

3.ulagati u dionice tvrtki koje se bave energijom i telekomunikacijama

.



– kupnjom dobre firme ipak ste kupili nešto konkretno.
– i u najvećoj krizi mnogi će kruh kupovati svakodnevno.

– I love this game.
Pozdrav !

To ti ja govorim cijelo vrijeme. Sto su ljudi siromasniji to jedu vise kruha, a manje mesa. Broj pekara se povecava.

Dakle CKML je best buy [smiley]
[/quote]

Poštovani ,

nakon 18 godina investiranja u dionice na našoj burzi djela viška novaca moj zaključak je , dobronamjerno :

1.Ulagati u vlastiti posao , tvrtku ili obrt

2.Ulagati u nekretnine na Jadranu ili u Zagrebu

3.ulagati u dionice tvrtki koje se bave energijom i telekomunikacijama
[/quote]

imati 2-3 apartmana na moru (dobra lokacija -istra ,kvarner) i iznajmljivati.kune kaplju i ne boli glava hoće li danas zeleno ili crveno.

Poštovani ,

nakon 18 godina investiranja u dionice na našoj burzi djela viška novaca moj zaključak je , dobronamjerno :

1.Ulagati u vlastiti posao , tvrtku ili obrt

2.Ulagati u nekretnine na Jadranu ili u Zagrebu

3.ulagati u dionice tvrtki koje se bave energijom i telekomunikacijama

1. Apsolutno najbolje ulaganje
2. Jadran da, Zagreb ni u ludilu
3. Generalno bi oba sektora trebala rasti, medutim ima tamo svakakvih tvrtki i nece plima podici sve brodove.

Najbolje ulaganje bi bilo naci curu koja ima kucu u Zadru, dionice HT-a i energetskih tvrki i dobro kuha. Jednim udarcem rijesis sve i uzivas.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


MACHETE@ nasa kolegica je vec pocela racunat gubitke u auto industriji …
minus auto srednje klase
minus auto vise klase

[lol] [lol] [lol]

Informanka.

– evo do podne plus auto srednje klase.
– a još cijelo poslijepodne ispred mene.

– I love this game.
Pozdrav !

1. Apsolutno najbolje ulaganje
2. Jadran da, Zagreb ni u ludilu
3. Generalno bi oba sektora trebala rasti, medutim ima tamo svakakvih tvrtki i nece plima podici sve brodove.

Najbolje ulaganje bi bilo naci curu koja ima kucu u Zadru, dionice HT-a i energetskih tvrki i dobro kuha. Jednim udarcem rijesis sve i uzivas.

2. Ipak u Zagrebu živi milion ljudi , pa da skupljte pvc flaše od toga možete živjeti

.

Ma, samo koja dobro kuha!
Ostalo se da sredit..

Ako može jednom onda može i dvaput!


Kolegice, kakav dokup, bude istih dionica na bacanje, to su ionako bezvrijedni papirići.
KODT dvostruki broj dionica, ERNT u rasulu, PTKM obična balončina s potvrđenom promjenom trenda baš kao i ADPL. DLKV previše novaca mu je MCAP i stoga još dolje. KOEI socijalistička firma koja će vjerovatno propasti. HT budući gubitnik na dugi niz godina!


Za većinu dionica se slažem s g. Machete-om,

– evo vidite i sami kako nije neki problem zaraditi neku lovu na ovoj burzi pored ovakvih cca 97% teško neinteligentnih investitora.
– ali sada će svi oni pisati kako su u dionicama koje su kupili na dnu, a prije 2 dana većina bila u 100% keš poziciji.
– a u ova 2 dana promet 20 milijuna od toga 10 milijuna miriovinci, 5 milijuna veći investitori tipa gospon xy, i 5 milijuna fondovi plus sitni kešolovci.
– e stvarno je prejak taj vaš kapital kada svi zajedno nemate ni 5 milijuna kuna.
– ne kužim zašto ne oročite novce umjesto što tu plačete kao onaj tip Marcipan.

– zlato je prije 3 dana bilo 44.000$, danas je 39.000$.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close