Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rita, 19.08.2011. u 19:34
– pročitala sam par vaših postovo ali ni vi stvarno nemate blage veze za to investiranje, vidim kako vam puno toga nije jasno niti ne kužite što se na burzi događa.

važno da vi ne vrijeđate. a i vidim već sve znate…ma moš mislit. plići ste od zse…ja za razliku od vas nemam namjeru "pakirati"…jer to je oznaka licemjera
a vaših laži i gluposti je svima dosta…i puno je logičnije da ne trolate temu best buy sa brinom i ostalim glupostima nego da je ja zaobilazim. pa valjda vam je to jasno. a ako nije što se može.

pa vaš avatar je tuđa slika a i love this game je brendirani znak nba. pa u kini ne proizvode takve lažnjake. tužno.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

evo…
sjajan tekst, trgovanje komentiraju tipovi s kakvima u londonu ćakulam u redu za pivo
onako, malo jači forum, od teme best buy napraviše best wait
http://m.cnbc.com/us_news/44202232
i, tisuću puta recite što god hoćete, ali i njima bih preporučio ‘malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište’, a kamo li malo slabijim forumašima…
koliko stvarnosti, koliko prakse, ali i koliko histerije…

dakle, histerija, gatanje iz kave, ili…

www.knjigara.com


evo…
sjajan tekst, trgovanje komentiraju tipovi s kakvima u londonu ćakulam u redu za pivo
onako, malo jači forum, od teme best buy napraviše best wait
http://m.cnbc.com/us_news/44202232
i, tisuću puta recite što god hoćete, ali i njima bih preporučio ‘malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište’, a kamo li malo slabijim forumašima…
koliko stvarnosti, koliko prakse, ali i koliko histerije…

dakle, histerija, gatanje iz kave, ili…

***podsjećaš me na Alan B’Starda i njegove reklame i zato ću ti opaliti stotku [smiley]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Kada je bal neka je maskenbal !
Lopina i Splićo imaju jeftin i prepoznatljiv druk, može se reći i simpatičan. Splićo tu i tamo malo zaglibi pa emotivno reagira, ali to samo govori da nije kao iskusni šeširići pokvaren do bola.

[/quote]
Evo malo matematike:

Mali koeficijent P/E XP/BV,što je manji to je veći.Manje je bolje!

CROBEX –zadnja cijena——P/E——-P/BV—–P/E X P/BV————————P/EX P/BV
————–12.8.—————————————————————-19.8—–19.8.
ADPL——–108,64————6,38——-0,69——-4,13 Ivana,Lopina–101,39——3,60

ADRS——-220,68————-6,70——-0,53——-3,58 LOPINA———-210,67—–3,76

ATGR——-620,40————19,56——1,39——-27,19——————604,35——25,80

ATPL—— 531,68————-5,20——-0,52——–2,70 Ivana ,Lopina–496,74——2,55

CKML—–3.601—————-9,62——-0,80——–7,70

DLKV gubitaš

ERNT—–1208,47————-15,56——1,68——-26 Ivana————–1178,27—-24,72

HT——–241,40————–10,76——1,97——-21,20 IVANA———–238,19—–20,64

IGH——1.234,36————-16,70——0,49——–8,18——————1189——-7,59

INGR-gubitaš

KNZM—- 186,17————–10,14——-1,91——-19,37—————–183,18—-18,37

KOEI——580,20—————9,76——-0,92———9,02 LOPINA——-558,23—–8,72

KORF_stalni gubitaš

KRAŠ —-449,19—————10,08——1,02——–10,28—————-456,85—–10,63

LEDO—5737,36—————-11,54—–1,57———18,12—————5.608,41—18,94

PBZ——560——————–11———0,91———10,06—————–540——-9,35

PODR—-286,59—————-14,36—–0,92———-13,21—————-280,32—12,64

PTKM-gubitaš

ULPL—-511,40—————–5,39——0,47———–2,53 LOPINA——495,60—-2,38

VIRO—-430,72—————-15,04——1,2————18,05————–433,53—18,29

ZABA— 57,61—————-11,51——-1,30———-14,96 IVANA——–51,85—12,12

THNK—1190——————22,57 ——-0,70———15,80—————1149,33-14,74

_______________________________________________________________________________________
Padobranci

KODT_R 1167,52————-8,10———1,30——-14,74 IVANA———— 1092,97—-12,92

JNAF —–2.655—————32,24——–0,83——–26,76 IVANA————2647,74—-26,64

LKRI——141,18 ————–6,13———1,74——–10,67———————140,13—-10,51

LCDS—–24,93/delistir./—–7————-0,24——–1,68 LOPINA————–18,18——0,89

CRLL—-2400—————–125,29——–1,22——–18,65 IVANA———–

BRIN ——19———————5,46——–0,34———1,68 Lopina————-19,29——1,73

__________________________________________________________
ZVZD———————————————————3,89__bigfoot pravovjernik
JMNC—42.000——————-9,32——-1,09———10,15_Ivana

Napomena:rezultati su izbačeni na temelju konsolidiranih izvješća na ZSE ako ih ima ,.a ako nema onda od dostupnih podataka.

[/quote]
[/quote]
JMNC_pad dobiti u odnosu na prošlu godinu,radije se pije iz špine nego iz boce_kriza je

[/quote]

ZABA je najgore stradala i približava se PBZ što bi trebalo biti pravilno.
Slijedeći padavičari lideri su ADPL,ATPL I KODT-adpl bez razloga,atpl bez razloga,KODT stabilno tone prema 1000,a to bi mu bila fair cijena

I ADRIS tone kao da SU SVI PRESTALI PUŠITI,evo i Ivana kaže da zarađuje a njene dionice puše!

Mali plusić/koeficijenti lošiji/LEDO,KRAŠ,VIRO i naravno BRIN.
Važna napomena:LCDS ima najbolje pokazatelje i najjeftinija je kupnja,ali ide u delistiranje.
To ne kupujte vi,to ću skupljati ja,pa komo obojci,kome opanci!

Na ZSE će teći med i

Gospodična RITA,o.k znam da ste muško,ubacite u gornju tablicu podatke za LKPC pa da je usporedimo
sa……/ime mu nećemo spominjati i ostalim dionicama iz criobxa,Lopinexa Ivanaexa.

Možete i vi formirati potrfelj kojeg ćemo nazvati RITAEX.

Na zse će teći med i mlijeko,naročito u Lopinex.

Ivanex i Lopinex – hahahahahaha – zvučite kao skupina kojoj fali Obelix i Asterix – Vražji Gali:) hahahahah

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Gospodična RITA,o.k znam da ste muško,ubacite u gornju tablicu podatke za LKPC pa da je usporedimo
sa……/ime mu nećemo spominjati i ostalim dionicama iz criobxa,Lopinexa Ivanaexa.

Možete i vi formirati potrfelj kojeg ćemo nazvati RITAEX.

Na zse će teći med i mlijeko,naročito u Lopinex.

da, muško sam…pa vidiš avatar…nick je po kćeri

evo ti sve o lkpc sa moje dionice
http://www.mojedionice.com/fund/dionica.aspx?sifSim=LKPC-R-A

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Gospodična RITA,o.k znam da ste muško,ubacite u gornju tablicu podatke za LKPC pa da je usporedimo
sa……/ime mu nećemo spominjati i ostalim dionicama iz criobxa,Lopinexa Ivanaexa.

Možete i vi formirati potrfelj kojeg ćemo nazvati RITAEX.

Na zse će teći med i mlijeko,naročito u Lopinex.

da, muško sam…pa vidiš avatar…nick je po kćeri

evo ti sve o lkpc sa moje dionice
http://www.mojedionice.com/fund/dionica.aspx?sifSim=LKPC-R-A

[/quote]
U ovaj izraćun nisu ubačene nove dokapitalizirane dionice .BV nije 502 nego veći.
Izbacite to vi,jer to je dionica iz Ritaex fonda!
Smatram da je LKPC odlična kupnja na ovim cijenama i da je treba skupljati.A tko je skupljao
po većim cijenama trpi velike gubitke.I to je dio ovog posla.
Meni se to nije dogodilo ,ali stvarno se postavlja pitanje,gdje bi bio LCDS da nije došla odluka o
delistiranju.Mislim da bi došao na 15.Faktor sreće ne smijemo zanemariti.Ali nije li logično da Jako
kupuje dionice kada su jako ,jako diskontirane i ja sam igrao na tu kartu.

Sa Jakom u boju za lovu svoju.


Ivanex i Lopinex – hahahahahaha – zvučite kao skupina kojoj fali Obelix i Asterix – Vražji Gali:) hahahahah

Spremamo čarobni napitak.MI Gali smo odlučli pokoriti,najprije ZSE,zatim ostali svijet.

Na ZSE će teći med i mlijeko!




Gospodična RITA,o.k znam da ste muško,ubacite u gornju tablicu podatke za LKPC pa da je usporedimo
sa……/ime mu nećemo spominjati i ostalim dionicama iz criobxa,Lopinexa Ivanaexa.

Je je ali gospon Jako Vam ima dosta problema sa svojim pothvatima u poljoprivredi, Sunčana Mur… i Sunčane Liv… ništa ne napreduju. Nisu u sklopu LCDS-a čini mi se. Imao je dosta Jako promašaja u zdravstvenom turizmu i sada u poljoprivredi. Vinski obrnoci se ne obrađuju već skoro 6 mjeseci. Koliko ima veze sa LCDS-om neznam ali Jako je u svemu tome.
Možete i vi formirati potrfelj kojeg ćemo nazvati RITAEX.

Na zse će teći med i mlijeko,naročito u Lopinex.

da, muško sam…pa vidiš avatar…nick je po kćeri

evo ti sve o lkpc sa moje dionice
http://www.mojedionice.com/fund/dionica.aspx?sifSim=LKPC-R-A

[/quote]
U ovaj izraćun nisu ubačene nove dokapitalizirane dionice .BV nije 502 nego veći.
Izbacite to vi,jer to je dionica iz Ritaex fonda!
Smatram da je LKPC odlična kupnja na ovim cijenama i da je treba skupljati.A tko je skupljao
po većim cijenama trpi velike gubitke.I to je dio ovog posla.
Meni se to nije dogodilo ,ali stvarno se postavlja pitanje,gdje bi bio LCDS da nije došla odluka o
delistiranju.Mislim da bi došao na 15.Faktor sreće ne smijemo zanemariti.Ali nije li logično da Jako
kupuje dionice kada su jako ,jako diskontirane i ja sam igrao na tu kartu.

Sa Jakom u boju za lovu svoju.
[/quote]

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@lopina

bvps je nešto preko 900kn pa je p/bv oko 0,9.
ali suhoparno je gledati firmu kroz jedan pokazatelj…pa čak i kroz nekoliko.
uostalom svi znamo da se ovdje kupuje budućnost…netko kratkoročnu…netko srednjoročnu a netko dugoročnu, a ne sadašnjost i sadašnji pokazatelji.
uostalom nekada mali p/bv ne znači podcjenjenost dionice već da firma ima fundamentalnih problema.

ja u lkpc vidim veliki potencijal zato što je za dobar dio tržišta monopolistički postavljena. a neke firme koje trenutno dobro stoje bit će itekako ugrožene ulaskom u eu…pa ček i bez toga.
još kad se riješi socka ponašanje…a hoće… bit će smanjeni troškovi i bla bla

a ono što me oko lkpc najviše zanima a nitko ne spominje je što će biti sa 130 000 neizdanih dionica(a koje lkpc može izdati)??? za koga se čuvaju ako se čuvaju??? jer inače zašto nisu izdane????

eto gospon lopina ako mi na temi lkpc možete iznijeti mišljenje o ovome bilo bi mi drago(iako će to biti nagađanje jer mali smo da znamo)

autor posjeduje dionice lkpc i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju.(kupovali vi ili prodavali nitko od vas ionako neće utjecati na cijenu…al eto)

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


evo…
sjajan tekst, trgovanje komentiraju tipovi s kakvima u londonu ćakulam u redu za pivo
onako, malo jači forum, od teme best buy napraviše best wait
http://m.cnbc.com/us_news/44202232
i, tisuću puta recite što god hoćete, ali i njima bih preporučio ‘malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište’, a kamo li malo slabijim forumašima…
koliko stvarnosti, koliko prakse, ali i koliko histerije…

dakle, histerija, gatanje iz kave, ili…

meni djeluješ onako baš veseo tip, ali da spamaš dosta to je činjenica…
podsjećaš me na one tipove iz amway-a 🙂

New Report

Close