Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


obzirom na potope koji su opet započeli na stranjskim burzama, ovu temu trebalo bi preimenovati u BEST SELL
ili što bi rekli znalci: ako je vrijeme panike – paničari među prvima i ne čekaj da to drugi naprave i odrade prije tebe! [sealed]

Ma najveći kupuju a mi jazavci(naspram njih) samo ih možemo pratiti. Ma ne izlazi se kada dionice padaju. To je smiješno. To je kao da kupite auto u dealershipu nov, platite ga u gotovini i onda ga razbijete i prodajete razbijenog – wealth depletion.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.




jadan sam vam samo iz jednog razloga…a on je očit…što vam stavljam sol na ranu…a ta rana je da ćete sutra izgubit jedan auto na svojim voljenim papirićima…

gospon Marcipan.

– svoje vizije pišite na temi komentari trgovanja, ostavite se ove teme s vašim žalopoljkama.
– ja sutra mogu izgubiti i 5-6 auta i opet ću imati milijune, a vi ste bili i ostati će te sirotinja.

– ja ne trgujem crobexom, ja trgujem određenim dionicama.
– hoće li neka dionica pasti ili rasti to ću ja odrediti.
– pa zar ne vidite kako su penzići društva za posmrtnu pripomoć Breza, danas kada je sve padalo uspjeli tu dionicu podići za par posto, a toliko truda ulažem kako bi to srušila.
– eto to vam je burza, za vas previše stresna, za mene zabavna igrica.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

nemoj se samo sutra zaigrat s ht-om, adpl, jmnc, kodt…
uživaj u milijunima…
brijem da ovih 14.5 mil kuna dnevnog prometa sama napraviš…prodaješ sama sebi…imaš naravno otvorenih više računa…rušiš i dižeš market kad poželiš…
aj, dođi sutra u zagrebački Sheraton s najskupljim autom…da zavrtimo koju na ruletu…
[/quote]

Marcipan, a zakaj ti brineš njene brige oko toga di ima, i kaj radi, s vlastitom joj lovom, papirićima, autućima…??
Pa to je fakat njena stvar…
Piši, brate, o tome kaj radiš sa svojom lovom, svojim autućima, svojim paprićima(a da to si sve prodo i u cashu si, sorry), kako ruletiraš, ide li ti, držiš li je u čarapi i tak…
Ima hold em u sheratonu?

Jučer DJ pao cca 400 poena danas bi mogao 100+ ,mi se izvučemo uvjek danas je dan za optimizam i idemo radit,pozdrav veselom društvu [wink] [kiss]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ivana sigurno ima dovoljno iskustva da zna da neće prodavati kad pada nego samo nadokupiti. Budala prodaje kada dionice padaju.

samo ti i Ivana kupujte…i nemojte se liparit na kupnji sad…udrite po asku…sve je jeftino…
podržavam momo2 u inicijativi da se mijenja naziv teme u BEST SELL…
evo i nekoliko preporuka za danas…svakoko iskočite iz ADPL, DLKV, INGR, JDPL, LKPC…itd itd…bit će ovo predvodnici crvenila danas na zse…

Marcipan, a zakaj ti brineš njene brige oko toga di ima, i kaj radi, s vlastitom joj lovom, papirićima, autućima…??
Pa to je fakat njena stvar…
Piši, brate, o tome kaj radiš sa svojom lovom, svojim autućima, svojim paprićima(a da to si sve prodo i u cashu si, sorry), kako ruletiraš, ide li ti, držiš li je u čarapi i tak…
Ima hold em u sheratonu?

daj si prolistaj temu unatrag par stranica, pa ćeš vidjet da se Ivana7 okačila na mene…vrijeđajući…nema ta manire kakve bi jedna dama trebala imati…
moja lova je spremna da kupim vaše papiriće kad crobex zaroni na 1500 bodova…
sutra ruletam u Vili Madoni u Opatiji…pa ako je netko u blizini nek svrati na piće…


Ivana sigurno ima dovoljno iskustva da zna da neće prodavati kad pada nego samo nadokupiti. Budala prodaje kada dionice padaju.

samo ti i Ivana kupujte…i nemojte se liparit na kupnji sad…udrite po asku…sve je jeftino…
podržavam momo2 u inicijativi da se mijenja naziv teme u BEST SELL…
evo i nekoliko preporuka za danas…svakoko iskočite iz ADPL, DLKV, INGR, JDPL, LKPC…itd itd…bit će ovo predvodnici crvenila danas na zse…
[/quote]

možete pojasniti za lkpc…zašto??? jer u toj sam dionici i stvarno me zanima vaša stručna analiza. ali molim za kvalitetan post a ne post kakav može napisati i moja luda susjeda koja po cijele dane hrani mačke oko zgrade.
najljepše zahvaljujem unaprijed kolega.

lp

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


samo ti i Ivana kupujte…i nemojte se liparit na kupnji sad…udrite po asku…sve je jeftino…
podržavam momo2 u inicijativi da se mijenja naziv teme u BEST SELL…
evo i nekoliko preporuka za danas…svakoko iskočite iz ADPL, DLKV, INGR, JDPL, LKPC…itd itd…bit će ovo predvodnici crvenila danas na zse…

Hvala ti na ovoj preporuci iz sveg srca, molim sto vise ovakvih preporuka…Neki dan sam dosta smanjio poziciju po 108,xx i nikad se jeftinije ne nakrcah nazad ADPLa ….Samo dalje preporucuj i nadam se da ce te ljudi to vise pratiti

BTW
Mozes li mi reci na temelju cega ADPL stavljas u isti kos s INGR i DLKV…Koji je tu jos razlog, osim to je u ADPL kolegica ivana7, pa onda po tu nekoj bezveznoj logici je ta dionica odmah preksupa?

...



Ako ne budeš dobar, sakrit ću ti dudu…

[img]http://www.33smiley.com/smiley/emotions/10.gif[/img]

micek budi miran………….probuditi ćeš aliena [pray]
[/quote]





a znaš kako se medo igra…malo te baca vamo-tamo…na kraju te raspori…

– a sada je na ovoj temi nedostojao samo ovaj tip zvni "marcipan".
– jadno je kada tipovi kojima je portfelj 20-50.000kn se naveliko raspišu na više tema o slomu i krahu burze.
[/quote]

***kolegice Ivana, nemojte biti tako surovi sa tipovima poput "marcipana"… da ih nije puna država ja nikad nebih otišao u svijet trbuhom za kruhom, nego bi sad umjesto plaće u CHF imao barem 1 kredit u CHF uz nekoliko u euru, posvadjanu familiju, prevarene prijatelje, prisilno slušao cajke sa susjedovog cd-a i portfelj od par kila kuna, a jedina zanimacija bi mi bila da drukam na propast dionica i smak svijeta(usput da ispravim marcipana – Maye nikad i nigdje nisu napisale da bude smak svijeta) jer bih htio kupiti BLJE za 3 kune, Zabu za 5 ili ADPL za 2… ja takve tipove obožavam, uvijek se razveselim što im ne plaćam porez i što im moja djeca nikad neće plaćati porez

[/quote]

micek, nemoj se praviti pametan…ipak si samo običan auslander…
2012. po Majanskom kalendaru počinje 6. svijet…koji je prazan…nakon 21.12.2012. po Majama ne postoji mjerenje vremena niti nikakvi zapisi o tome što slijedi…pa se to tumači kao smak svijeta, budući da za svo vrijeme do tog datuma postoje predviđanja i zapisi…
ne navijam za pad i smak svijeta…niti u njega ne vjerujem..ali isto tako ne vjerujem ni u to da će se održati eurozona, EU i euro kao valuta…
vjerujem u novo recesiju i krizu…i pad cijena vaših papirića…zato jer to nekome u ovom trenutku odgovara…a nije ivana7…ona je presitna riba…
[/quote]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

– nema mi miceka, a moj portfelj danas u sitnom plusu.

– I love this game.
Pozdrav !

– ne zahebavam vas, portfelj mi je u sitnom plusu i pomalo raste.
– možete vi meni davati i još više jedinica ali ja sam ovaj posao doktorirala.
– ne znam jeste li primjetili kako se neke dionice kontroliraju, neke mirovinci, neke gospon xy, a neke ja.
– jedino vam je nezgodno kada ta ekipa ide u ciljano rušenje.
– gospon Lopina nam je stvarno svima dosadio s BRIN-om, ali ono najvažnije, i ta dionica vam je strogo kontrolirana zbog čega gospon Lopina u zadnjih godinu i pol dana na burzi nije zaradio kune.

– ovo je jedna zabavna igrica, ako imate lovu igricu možete i kontrolirati.

– I love this game.
Pozdrav !


– ne zahebavam vas, portfelj mi je u sitnom plusu i pomalo raste.
– možete vi meni davati i još više jedinica ali ja sam ovaj posao doktorirala.
– ne znam jeste li primjetili kako se neke dionice kontroliraju, neke mirovinci, neke gospon xy, a neke ja.
– jedino vam je nezgodno kada ta ekipa ide u ciljano rušenje.
– gospon Lopina nam je stvarno svima dosadio s BRIN-om, ali ono najvažnije, i ta dionica vam je strogo kontrolirana zbog čega gospon Lopina u zadnjih godinu i pol dana na burzi nije zaradio kune.

– ovo je jedna zabavna igrica, ako imate lovu igricu možete i kontrolirati.

– I love this game.
Pozdrav !


HAJDE MALO STISNI NA ADPL…:-)


– ne zahebavam vas, portfelj mi je u sitnom plusu i pomalo raste.
– možete vi meni davati i još više jedinica ali ja sam ovaj posao doktorirala.
– ne znam jeste li primjetili kako se neke dionice kontroliraju, neke mirovinci, neke gospon xy, a neke ja.
– jedino vam je nezgodno kada ta ekipa ide u ciljano rušenje.
– gospon Lopina nam je stvarno svima dosadio s BRIN-om, ali ono najvažnije, i ta dionica vam je strogo kontrolirana zbog čega gospon Lopina u zadnjih godinu i pol dana na burzi nije zaradio kune.

– ovo je jedna zabavna igrica, ako imate lovu igricu možete i kontrolirati.

– I love this game.
Pozdrav !

S obzirom da je tvoj portfelj sličan kao u BRINU,a već smo naučili da više gubiš u padu.a manje
rasteš u rastu,znači da i portfelj Brina raste i da je NAV sve veći.
I to bi bilo super da je istinito.
Ovo se zove kolektivna pušiona,bez obzira što je moj portfelj jučer pao virtualno zbog pada LCDS
a ostale dionice su ostale na istoj cijeni jer se sa njima nije tržilo,osim sa BRINOM,pa mogu reći da je
moj portfelj u ova dva dana veći.Dokle,dok netko ne zakuca po BIDU.
Svi pušimo,tko više tko manje,jedino BLSC i LCDS imaju zagarantiranu cijenu,sve ostalo
pušiona.

Ipak,na ZSE će biti i meda i mlijeka,samo suprotno od Ivane i uspjeh je zagarantiran.

New Report

Close