Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas,sutra i preksutra stampedo za dionicama KORF,ATPL,DIOKI,DDJH,ADPL,PTKM,HT,INGR,ADRS???

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



Na ZSE će teći med i mlijeko,

– kako za koga.
– mene zanima gdje će teći lova.
– a možda sutra koja vaša dionica padne i 25%, glasno razmišljam, možda hoće možda neće.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Jutro to je možda privremeni oporavak pa onda još veća rikavela dobo govori ivana7.



Na ZSE će teći med i mlijeko,

– kako za koga.
– mene zanima gdje će teći lova.
– a možda sutra koja vaša dionica padne i 25%, glasno razmišljam, možda hoće možda neće.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

brko7 možda neka dionica naraste i 50% nikad se nezna

alaj volim ovaj ritam svi paniče ja se skitam

bla bla bla

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________



Vidi čuda sedma se ne hvali kako je to izgubiti jedan luksuzni auto u jednom danu. Mislim da svekoliku javnost ( barem mene ) interesira kakav je osjećaj izgubiti jedan luksuzni auto u par sati.

gospon Nikson.

– uvijek ja napišem kako je bilo.
– dobro bi bilo da sam izgubila jedan luksuzni auto, ali u dva dana bila su izgubljena 2 auta,
– 8/8, ne pamtim kada sam imala toliki pad portfelja,
– štetu sam probala umanjiti koliko se moglo, ali nacrtajte mi kako mogu izići np. iz BRIN-a ili tamo gdje sam u top10.
– najveća greška mi je bila u slaboj keš poziciji, ali sam nešto i prodavala, nešto sam i danas prodavala, rušila neke dionice, neke iz zezancije a neke jer ih ne mislim dugoročno imati.
– glavno mjerilo je bilo koliko je što palo, za kupnju ili prodaju.
– samo dno sam pogodila, a to sam vam tu i napisala.
– i tako kadam gledam to današnje dno, i dan koji sam završila u +1.56%,
– rezultat toga današnjeg rada je stvarno jedan dobar auto, ali još gubim jedan od jučer kada sam izgubila dva.
– burza je takva.
– kada ste u plusu stvarno nije teško gubiti lovu.
– ali ovaj tjedan umjesto kupanja mi je pratiti burzu, i probati zaraditi za još jedan dobar auto.
– možda i uspijem, sutra će mi leći dividenda od ADPL i to bih trebala upucati na burzu.
– samo sada sam skoro full u dionicama, te ako se burza ponovno sruši to će biti pravi gubitak svih gubitaka.
– ali maksimalno rizikiram, jedino se tako može puno zaraditi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

NO RISK NO FUN! 🙂



Vidi čuda sedma se ne hvali kako je to izgubiti jedan luksuzni auto u jednom danu. Mislim da svekoliku javnost ( barem mene ) interesira kakav je osjećaj izgubiti jedan luksuzni auto u par sati.

gospon Nikson.

– uvijek ja napišem kako je bilo.
– dobro bi bilo da sam izgubila jedan luksuzni auto, ali u dva dana bila su izgubljena 2 auta,
– 8/8, ne pamtim kada sam imala toliki pad portfelja,
– štetu sam probala umanjiti koliko se moglo, ali nacrtajte mi kako mogu izići np. iz BRIN-a ili tamo gdje sam u top10.
– najveća greška mi je bila u slaboj keš poziciji, ali sam nešto i prodavala, nešto sam i danas prodavala, rušila neke dionice, neke iz zezancije a neke jer ih ne mislim dugoročno imati.
– glavno mjerilo je bilo koliko je što palo, za kupnju ili prodaju.
– samo dno sam pogodila, a to sam vam tu i napisala.
– i tako kadam gledam to današnje dno, i dan koji sam završila u +1.56%,
– rezultat toga današnjeg rada je stvarno jedan dobar auto, ali još gubim jedan od jučer kada sam izgubila dva.
– burza je takva.
– kada ste u plusu stvarno nije teško gubiti lovu.
– ali ovaj tjedan umjesto kupanja mi je pratiti burzu, i probati zaraditi za još jedan dobar auto.
– možda i uspijem, sutra će mi leći dividenda od ADPL i to bih trebala upucati na burzu.
– samo sada sam skoro full u dionicama, te ako se burza ponovno sruši to će biti pravi gubitak svih gubitaka.
– ali maksimalno rizikiram, jedino se tako može puno zaraditi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Evo burzovne sreće i nesreće kako stvari stoje dionice bi mogle u oporavak a mogla bi vratiti to svoje auto , a ja bi mogao zapeti u cashu, premda sam se jučer nećkao oću neću lupit po asku pa nakraju odustao , a odbijanac krenuo. Već duže vremena Crobex ne prati svjetske indexe a ovi su se približili svojim ATH-ovima gdje je već dva puta usljedio strmopad cijena dionica, i ovog puta je krenuo pad tj krah u dva tri dana ovo je "možda" razlog zašto jučer nisam ništa kupovao naprosto crobi je daleko od napada probijanja 2300 bodova. Zadnja kriza je slično započela izrazito volatilnim trgovanjem po 3-4% rastova i padova. A tragedija je da se mogu mrtvo ladno vratit u dionice i sada još uvijek ispod cijene prodaje.
Cijene dionica preprodane. Ajde još jednom puno sreće i tebi svima ostalima u trgovanju.

Prestrašeni kolege ,

Bog Vas blagoslovio što ste jučer prodavali svoje dionice za kikiriki te mi omogučili da za jedan dan zaradim pola mjesečne plaće .

A jasno sam Vam poručio : kupujte dionice kad su jeftine , a prodajte kad su skupe !

A Vi uvijek radite obratno .

Evo pusa !

[kiss]

.



– za sutra nemam love, dobiti ću veliku dividendu od ADPL, a možda je i koja sitna legla na žiro, te sitne me uvijek iznenade, ali ta lova je tek preksutra na burzi, banka maksimalno zadržava lovu.

– I love this game.
Pozdrav !


NIJE ISTINA…JA DOBIO I PREBACIO ISTE SEKUNDE…

http://money.cnn.com/data/world_markets/europe/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



– za sutra nemam love, dobiti ću veliku dividendu od ADPL, a možda je i koja sitna legla na žiro, te sitne me uvijek iznenade, ali ta lova je tek preksutra na burzi, banka maksimalno zadržava lovu.

– I love this game.
Pozdrav !

ovo nije točno… kako banka može (smije) zadržavat nečiju lovu? čim sjedne može se s njom raspolagat… ako zaista sjede adpl danas moja će bit kroz 5 minuta opet na burzi
[/quote]

vidim sjela dividenda od adpl… pohvale kolegici Ivani7 na točnoj informaciji o datumu kada će biti isplaćena dividenda!

@ Pero ako misliš na mene ja sam kupovao neke koje su bile i tri puta jeftinije nego što su sada bez ikakvih prodaja pa je relativno stvar što je jeftino a što skupo. Istina imao sam i gadnih pušinga, ali eto vremenom se ispeglalo i vratilo na svoje mjesto, te uspio sasvim solidno zaraditi.
Većinom sam bio u cashu prije nego što se sve ovo zakuhalo, tako da sam generalno dobro pogodio smjer crobexa. Manje ili više sve dionice u crobexu su ili u padajućem trendu ili u netrendu, a možda par njih je zadržalo rastući trend koji bi mogao biti narušen nakon ove korekcije. Iduća stvar dosta firmi bilježi pad prihoda ili stagnaciju dakle i tu se vidi zastoj tako da nemam baš nekog prevelikog razloga držati dionice ( premda ih je dosta povoljno ali opet ako tržište krene u rikverc teško će to pomoći što su relativno povoljne )
Pih evo popio kavu a crobex zaspao.
Ja sam se riješio trenutno nervoze možda će tržište up možda down, a savim sigurno je da će biti vozanja i gore i dolje i to dosta jakog e sad meni se ne da penjati na vrtuljak ovom turom.

Prestrašeni kolege ,

Bog Vas blagoslovio što ste jučer prodavali svoje dionice za kikiriki te mi omogučili da za jedan dan zaradim pola mjesečne plaće .

A jasno sam Vam poručio : kupujte dionice kad su jeftine , a prodajte kad su skupe !

A Vi uvijek radite obratno .

Evo pusa !

[kiss]

Jel se meni ovo samo čini ili je Pero danas nešto nervozan…da mu nije ko izfriža mercedesa…
[lol] [lol] [lol]

Prestrašeni kolege ,

Bog Vas blagoslovio što ste jučer prodavali svoje dionice za kikiriki te mi omogučili da za jedan dan zaradim pola mjesečne plaće .

A jasno sam Vam poručio : kupujte dionice kad su jeftine , a prodajte kad su skupe !

A Vi uvijek radite obratno .

Evo pusa !

[kiss]

Interesantno , svaki puta kad napišem da sam zaradio koju kunicu dobijem ocjenu 1 .

Dragi kolege i kolegice , brod mi pušta vodu i izgrebali su mi Mercedes .

Jel Vam sada srce na mjestu ?

.

New Report

Close