Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gospon glasnogovornik bwin65 …je li se njezino Visočanstvo osvrnulo na sutrašnje kretanje nama mile burze…unaprijed zahvaljujem i dubok naklon vašoj kraljevni….

– kako mi je glasnogovornik uzeo par dana slobodnoga, ja ću vam odgovoriti.

– sutra vam je rast, rast i samo rast.

– I love this game.
Pozdrav !

Gledam si sada portfelj i veći je nego 4.8.2011.
Kad neće da me netko hvali moram sam.
Ipak se škola iz 2008-2009 isplatila na duge staze.
Nešto gledam na što smo danas tržili, svi kupovali, znači nije nitko ništa prodao?!?


– kako mi je glasnogovornik uzeo par dana slobodnoga, ja ću vam odgovoriti.

– sutra vam je rast, rast i samo rast.

Jes…!!! Rast i samo rast znači da će rast od 3-5% značiti tavorenje na zaključnim cijenama današnjeg dana, tako da oni koji nisu danas prodali imaju sutra veliku šansu otarasiti se balasta…. i to generalno povoljnije nego danas….

Sve to pod pretpostavkom da Ameri neće imati "hlađenje" od današnjeg bulla, a Dax i društvo počnu nadoknađivati propušten rast….
Kod nas bull run prvih pola sata, a onda hlađnje i liparenje te pokušaj spuštanja cijena…., amen…



– potrošila i zadnju kunu.
– čini mi se kako ide neki odbijenac.

kako potrosila uvijek si pisala da u ovim situacijama se ne kupuji padajuci krvavi nozevi
bice puno jeftinije od ovoga ovdje slijedi globalna kriza i rasprodaja
[/quote]


pozivam na oprez…da ne bi bilo da se ukazalo dno…da slijedi odbijanac…pa još to malo casha oni koji imaju ulupaju u dionice…a oko 15 h krene novo krvoproliće…ne bi bilo prvi puta…
tako se muzu zadnji dolari, zadnje kune i lipe iz džepova…

za ova dva investitora, gospon Marcipan i Reful.

– ostavite se burze,
– to očito nije za vas.

– I love this game.
Pozdrav !




+jdpl 101kn
-jdpl 116 kn
+vdkt
+igh
+atpl
+zvcv
+dlkv
+hdel
+lkri
-lkpc na kraju

jdpl….na mojoj gledalici danas ni jedna transakcija nije prošla po ovim cijenama što više pišete…ne kažem da vi kolega lažete,jedino da nas brokeru mantaju sa transakcijama [lol] [lol] [lol]
[/quote]

gospon Domobran.

– to vam naš Splićo trguje na virtualnoj burzi.
– na ovoj gdje se trguje s pravim novcima je već 3 puta bankrotirao.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

pa i na virtualnoj puši… [lol] [lol] [lol]
gospon MAČE stavi transakcije za JDPL…


A ja 99,99% unutra.
BRIN,LCDS,JAKT,FMPS cca 2/3 portfelja
ELPR,ATLS,SUNH /kupio jučer/,KOES,i ostali biseri cca 1/3 porfelja.

– danas mi je ovaj specijalac rušio BRIN na 15kn što je bio pad od cca 25%.
– dobro sam bila pisala kako gospon Lopina mora puknuti i kako će toga BRIN-a biti i po 15kn.

– većini nas neki pad od 5% je prava katastrova.
– a ovo društvo Lopina & Splićo njima to stalno pada 20-30%,
– pa kada izgube 90% portfelja, onih 10% što im ostane zapiju.
– ponovno skupe neku siću i ponovno na burzu.
– ja nikako ne mogu razumijeti takvu vrstu investitora.

– I love this game.
Pozdrav !



A ja 99,99% unutra.
BRIN,LCDS,JAKT,FMPS cca 2/3 portfelja
ELPR,ATLS,SUNH /kupio jučer/,KOES,i ostali biseri cca 1/3 porfelja.

– danas mi je ovaj specijalac rušio BRIN na 15kn što je bio pad od cca 25%.
– dobro sam bila pisala kako gospon Lopina mora puknuti i kako će toga BRIN-a biti i po 15kn.

– većini nas neki pad od 5% je prava katastrova.
– a ovo društvo Lopina & Splićo njima to stalno pada 20-30%,
– pa kada izgube 90% portfelja, onih 10% što im ostane zapiju.
– ponovno skupe neku siću i ponovno na burzu.
– ja nikako ne mogu razumijeti takvu vrstu investitora.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Što si se raskokodakala sada kada i vrapci na krovovima znaju da burza ide up.
Dva dana si se sakrila u mišju rupu , grizla nokte i zamukla.
A da nisi imala BRIN pretinac tvoj gumenjak bi bio potopljen.Nemoj mi samo reći da si ful u dionicama
i to baš danas,jer ti si investitor koji uvijek balansira i ima keša.I pogodila si dno.Ali bila si u dionicama i gubila,a pogodila si dno.Ne dno je pogodilo tebe,jer da si ga pogodila na dnu bi se krcala,
a izašla ranije.I ja sam danas pogodio dno na kupnji LCDS.Kupio jedan komad kojim se rušila cijena.
Ja barem kažem da sam 100% u dionicama i to u trenutku kada se sve ruši.Naravno da sam i sada
jer ovi biserima danas se malo trgovalo.Samo SUNH odradio 23% zarade.Lucidus se ne računa ni u padu ni u rastu ,jer je njegova
cijena fiksirana na 24,93.
Danas oko podne pušila si dva auta.Sa rastom burze spušila si jedan,tako barem kažeš.Ja vjerujem da si prodavala dionice baš danas jer te uhvatila panika.I da si spušila oba.Takva ti je karma.
A ja na svoj mali portfelj u ova dva dana nisam izgubio ništa.
Sreća ili znanje.Mislim da se radi o pravilnoj strategiji.

P/E X P/bv= mali dvojni razlomak koji pobjeđuje tržište

Na ZSE će teći med i mlijeko,a krv ,znoj i suze onima koji su prodavali nisko.A većina forumaša
prekaljenih ratnika iz 2008. i 2009.se preplašilo i prodavalo i to najviše po niskim cijenama.I to je
prava istina.

Ja ih i razumijem,jer je jučer puhalo jugo,a meteropati a takvi su većina ljudi sa burze,jer im je
imunitet načet zbog velikih stresova.
Ivana jučer je i tebe ubilo jugo,a već ranije smo Miami i ja zaključili da si malo pam,pam.
Nakon ovakva dva dana si barem pam,pam,pam…..

Napomena:pam,pam u žargonu znači da je netko malo psihički puka
a pam,pam,pam je malo više od pam,pam.


Ivana jučer je i tebe ubilo jugo,a već ranije smo Miami i ja zaključili da si malo pam,pam.
Nakon ovakva dva dana si barem pam,pam,pam…..

Napomena:pam,pam u žargonu znači da je netko malo psihički puka
a pam,pam,pam je malo više od pam,pam.

– još vam nedostaje Splićo za kompletan trio, ali gospođu Miami cijenim jer za razliku od vas dvoje zna zaraditi lovu, ali isto tako kao i vi nema pojma o burzi.

– vi ste mali sitan investitor i takav će te ostati cijeli život.
– a ja određujem koliko ću zaraditi na burzi, koje će dionice rasti koje padati.
– vi ste to najbolje osjetili na vlastitoj koži, već godinu dana bez dobiti.

– za sutra nemam love, dobiti ću veliku dividendu od ADPL, a možda je i koja sitna legla na žiro, te sitne me uvijek iznenade, ali ta lova je tek preksutra na burzi, banka maksimalno zadržava lovu.
– tako ću sutra do kasno spavati.
– onda će ići rušenje jedne dionice, jer nemam love.
– potom ću s tom lovom dizati cijenu samo jedne dionice.
– a ostalo po potrebi ovisno o tržištu.
– te sam i više nego sigurna kako sutra, odnosno danas zarađujem za jedan auto.
– takvu ludu i sigurnu prognozu jedino ja mogu dati.
– normalni ljudi sada spavaju, a ja radim na svojim mračnim planovima.

– I love this game.
Pozdrav !


Na ZSE će teći med i mlijeko,

– kako za koga.
– mene zanima gdje će teći lova.
– a možda sutra koja vaša dionica padne i 25%, glasno razmišljam, možda hoće možda neće.

– I love this game.
Pozdrav !


– takvu ludu i sigurnu prognozu jedino ja mogu dati.
– normalni ljudi sada spavaju, a ja radim na svojim mračnim planovima.

– I love this game.
Pozdrav !

Osobe s kratkim burzovnim iskustvom često nakon oštrije korekcije znaju završiti u stanju šoka. Svoju nemoć da vrijeme vrate unatrag često "liječe" tako da si pridodaju neku imaginarnu moć. Izgubili ste, kažete, autić. Pa šta? Bit će autića, nemojte si kvarit godišnji. Uostalom, Burago ima i web shop.

Evo pa birajte:
http://www.bburago.com/


– za sutra nemam love, dobiti ću veliku dividendu od ADPL, a možda je i koja sitna legla na žiro, te sitne me uvijek iznenade, ali ta lova je tek preksutra na burzi, banka maksimalno zadržava lovu.

– I love this game.
Pozdrav !

ovo nije točno… kako banka može (smije) zadržavat nečiju lovu? čim sjedne može se s njom raspolagat… ako zaista sjede adpl danas moja će bit kroz 5 minuta opet na burzi

New Report

Close