Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivana7@ pokrij se usima i reci koliki ti je minus ???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

treba samo pogledati dividend yield na dionicama koje imam pri ovim cijenama a ja vise nemam casha, sad bi trebao slijediti smajlic, onaj koji se lupa cekicem po glavi ali ga poslovni nema.
nikad necu nauciti… sad u nizu tri smajlica koji se lupaju cekicem po glavi.

Ne znam za vas, al meni je ovo zakon. Gotovo da razmišljam prodat auto, pa čak i dići kredit da imam za kupnju. Za 3 ili 5 godina od sad bit ćemo jako zahvalni sad-u, medijima i drugim paničarima na ovome. Bar ja kao dugoročni…


ivana7@ pokrij se usima i reci koliki ti je minus ???

– pa minus mi je sigurno veći od vašeg portfelja.
– nije problem napraviti minus kada se on ima od čega napraviti.

– I love this game.
Pozdrav !



ivana7@ pokrij se usima i reci koliki ti je minus ???

– pa minus mi je sigurno veći od vašeg portfelja.
– nije problem napraviti minus kada se on ima od čega napraviti.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
sve sto drugom želis ti se obije o glavu…jel imas jos rezerve nitroxa za zaron od 3-6 mjeseci ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja još imam 50% keša, a danas sam se dobro natovario, svega i svačega


– potrošila i zadnju kunu.
– čini mi se kako ide neki odbijenac.
– a uhvatila sam i malo vremena kako bi ispunila želju gospon Lopine da bude pobjednik dana.

– I love this game.
Pozdrav !

kako potrosila uvijek si pisala da u ovim situacijama se ne kupuji padajuci krvavi nozevi
bice puno jeftinije od ovoga ovdje slijedi globalna kriza i rasprodaja

pozivam na oprez…da ne bi bilo da se ukazalo dno…da slijedi odbijanac…pa još to malo casha oni koji imaju ulupaju u dionice…a oko 15 h krene novo krvoproliće…ne bi bilo prvi puta…
tako se muzu zadnji dolari, zadnje kune i lipe iz džepova…kad pomisle ljudi ne može niže od ovog, ovo je ludost…a ono market udri još žešće dole…
pohrlite u banke po još margin kredita dok još imaju…pa da vidiš derneka…


pozivam na oprez…da ne bi bilo da se ukazalo dno…da slijedi odbijanac…pa još to malo casha oni koji imaju ulupaju u dionice…a oko 15 h krene novo krvoproliće…ne bi bilo prvi puta…
tako se muzu zadnji dolari, zadnje kune i lipe iz džepova…kad pomisle ljudi ne može niže od ovog, ovo je ludost…a ono market udri još žešće dole…
pohrlite u banke po još margin kredita dok još imaju…pa da vidiš derneka…

moderatori moji, niste baš nešto brzi…

nije bitno gdje je dno, nego gdje će biti vrh za 2, 3, 5 godina

Vani oštar preokret FED će dati izjavu, inače vani nakon FED-a tržište je 3 četiri dana raslo, pogotovo u hipotekarnoj krizi 2008.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Francuzi i Britanci u zelenom,Ameri otvaraju dobrim zelenim….napokon [lol]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Prestrašeni kolege ,

ne da se hvalim , ali dionice kupljene jutros već su mi u plusu .

Nije puno , ali čovjeka veseli . Za nekoliko sati zaraditi tjednu plaću .

Kako je lijepo živjeti u Lijepoj Našoj .

Najljepše se zahvaljujem prestrašenim kolegama koji su prodali svoje dionice za siće .

Pozdrav

.

New Report

Close