Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde nije se lijepo naslađivat tuđoj muci ja sam joj htio malo posolit ranu i to je to. Nisu dobra ovakva urušavanja marketa eto nas je sreća zadesila pa smo imali neradni petak pa "malo manje padamo nego svijet " A šta da kažem želim svima puno sreće trebat će nam volio bi da se "ovo" nije dogodilo.

Dow bi trebao prvo pasti do 10400 bodova gdje je jaka točka otpora, preokret ide nakon izjave FED-a……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Koji izuzetno bedast komentar. Uopce pojmovi koristeni su tako suplji. Tocke otpora, preokreti (odakle kad je US ekonomija i drustvo u stanju da na postojeci nacin vise ne moze funkcionirati), intervencija FED-a???(FED je za vasu informaciju generirao od 2008 do danas 4x vise likvidnosti/novca nego nakon 2.sv.rata kad je Amerika oporavljala pola svijet; odakle FEDu jos novca – da gledate CNN znali bi da je FED iscrpio sve sto moze)

BigBoffin


Poštovani ,

dionice uvijek kupujte kad su jeftine , a prodajte kad su skupe !

Većina radi baš obratno i zbog toga većina gubi na burzi .
Kupuju kad su vijesti dobre a prodaju kad su vijesti loše .

Jedini cilj trgovanja na burzi je prodati dionicu skuplje .

Gubitak ili dobit ostvarujete tek kad prodate dionice .

Kupujte budućnost tvrtke .

Bogati na burzi postaju još bogatiji .

Neznam kako vi , ja sada kupujem dionice dobrih Hrvatskih tvrtki , strpljivo ih analizirajući .

Kolega, koje sz to dobre HR tvrtke u koje se sada isplati uložit?
[/quote]

Kolega ,

ima puno dobrih tvrtki u Hrvatskoj , ne vjerujte Kuku-Lele koaliciji !

Danas sam kupio na rasprodaji BLJE ,KOEI,LKRI i TISK .

Najljepše se zahvaljujem prestrašenima koji su mi to omogučili .

Pozdrav

.


Vidi čuda sedma se ne hvali kako je to izgubiti jedan luksuzni auto u jednom danu. Mislim da svekoliku javnost ( barem mene ) interesira kakav je osjećaj izgubiti jedan luksuzni auto u par sati.
Ej zbunjen sam nema Vaših infoa jel rušite crobex ili ga branite dajte malo svjetla u ovom grdom tunelu,
dajte sad pravi savjet da li kupovati, prodavati ipak na muci se poznaju junaci. Uh malkice sam zločest prema Ivani. Evo ja nakon pustih godina bez i jedne jedine dionice ovo može biti malo risky too much jer ipak smatram da su tržišta malo pretjerano reagirala.

Ne javlja se ivana 7

Neki misle da joj se potopio brod ,

a neki misle da je juće izgubila auto na dionicama

ja mislim da ona radi sve u šesnaest ,

šiša male ovčice koje joj jeftino prodaju dionice

.


Poštovani ,

dionice uvijek kupujte kad su jeftine , a prodajte kad su skupe !

Većina radi baš obratno i zbog toga većina gubi na burzi .
Kupuju kad su vijesti dobre a prodaju kad su vijesti loše .

Jedini cilj trgovanja na burzi je prodati dionicu skuplje .

Gubitak ili dobit ostvarujete tek kad prodate dionice .

Kupujte budućnost tvrtke .

Bogati na burzi postaju još bogatiji .

Neznam kako vi , ja sada kupujem dionice dobrih Hrvatskih tvrtki , strpljivo ih analizirajući .


Samo vi dajte kolega,to vam je pametno.
Mi ostali cemo ipak pricekati da to sve bude jos malo jeftinije.
Samo pazite ,mozda cete morati prodati MERCEDESA da pokrijete gubitke [rolleyes]
[/quote]

Kolega ,

Hvala na pitanju ,Mercedes je u garaži .Da nisam kupio INU i po 4000/4100 ju djelomićno prodao još bi se uvijek vozio u starom .

Važno je da uvijek kupujem dionice od viška novaca !

Dionice nikad ne kupujem na kredit.

Umjesto na štednju (sa malom kamatom) ulažem u Hrvatsko gospodarstvo putem dionica .

I što je najvažnije , ne ulažem sve u dionice .

Pozdrav

.



Glavna gubitnica dana opet njena visost Ivana sedma jerJanaf je gadno ljosnuo, ERNT nastavak pada ispod 1300kn,… kolegica Ivana već preko 900.000kn u gubicima.
Metla je njen najbolji prijatelj IPAK.

..vidim da ne šmekaš Ivanu 7 , vaša stvar , ali eto za informaciju …u nedjelju navečer mi je rekla da croby u ponedjeljak tone 5 posto ,..ženska intuicija il nešto drugo, never mind …ali pogodila je ..

[/quote]

to ti je rekla čak u nedjelju navečer hahahahahahahhahahahahah
a jak si nema šta. stvarno mora da je intuicija. jel rekla da će zlato rasti???? buhahahah

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Ivana nije ošišana ovca, već je oderana ovca !
A, tko to nije, a da nije u kešu ?

du du du .. nema nam pomoći



Glavna gubitnica dana opet njena visost Ivana sedma jerJanaf je gadno ljosnuo, ERNT nastavak pada ispod 1300kn,… kolegica Ivana već preko 900.000kn u gubicima.
Metla je njen najbolji prijatelj IPAK.

..vidim da ne šmekaš Ivanu 7 , vaša stvar , ali eto za informaciju …u nedjelju navečer mi je rekla da croby u ponedjeljak tone 5 posto ,..ženska intuicija il nešto drugo, never mind …ali pogodila je ..

[/quote]
velika pamet i znanje je bilo potrebno za to skuzit [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

"pljuc,pluc,pljuc"
http://money.cnn.com/data/world_markets/europe/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

– potrošila i zadnju kunu.
– čini mi se kako ide neki odbijenac.
– a uhvatila sam i malo vremena kako bi ispunila želju gospon Lopine da bude pobjednik dana.

– I love this game.
Pozdrav !


velika pamet i znanje je bilo potrebno za to skuzit [lol] [lol] [lol]

– za razliku od vas neki i imaju tu pamet.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close