Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


e tko sad ima keša bit će car… i veš za keš!

[thumbsup]


e tko sad ima keša bit će car… i veš za keš!

Da ste bili pametni,imali bi cash.Ja o ovome trubim vec jako dugo.
Nego,gdje je kolegica Ivana7,hoce li se opet javiti navecer da kao general poslije bitke
analizira ono sto smo svi vec vidjeli… [lol]

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

pa di nam je ivanka sedma….opet nam rusi cjene [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Regata je od petka do jutros išla dobro.A onda očekivano udrila velika oluja.Svi brodovi su u teškoj
situaciji.Neki već propuštaju.Jedino lopinina bjela lađa za sada plovi bez oštečenja.Ali može se
očekivati da bi i njegov brod mogao biti nasukan,jer glavna zraćna komora BRIN koja se sastoji od niza
malih komorica pošušta.A u 13 sati bi mogla nastupiti totalna katastrofa.Ipak postoji jedana jaka komora
LCDS koju ne može probiti ni jedna nevera/zagarantirana cijena 24,93/,tako da je sigurno da se neće potopiti.
Nakon teškog četvrtka,mirmog vikenda i Ivanin gumenjak ponovno u teškoj situaciji.Zračna komora
KODT ponovo probijena,zračni jastuk ADPL i pored jakih osiguranja/fundamenata/raznesen .ERNT
raznesen u prah i pepeo.Jedino BRIN održava brod iznad površine.Ali mislim da će i to uskoro u
papamparčad.
Pouka za Ivanu:bahatost je opasna bolest

Ipak poslije kiše dolazi sunce.

Na ZSE će teći med i mlijeko!


e tko sad ima keša bit će car… i veš za keš!

pobralo mi sav preostali kes, mislim da sam dobio dobre dionice po super cijeni, vidjeti cemo…
sad mogu samo cekat i gledat do preostalih dividendi.

Kakvo ludilo danas, pa ovo je ko u tokiu, prilika za jeftin ulazak nikad nije bilo vise, u petak sam kupovao na dax-u, a danas najvise na zse, ogromne kolicine casha sam sam upucao danas ovdje, kupio sam 5 dionica, a imam jos za eventualni dokup,vidim bit ce ovdje love

Bivsi dagss (direktor)



e tko sad ima keša bit će car… i veš za keš!

Da ste bili pametni,imali bi cash.Ja o ovome trubim vec jako dugo.
Nego,gdje je kolegica Ivana7,hoce li se opet javiti navecer da kao general poslije bitke
analizira ono sto smo svi vec vidjeli… [lol]
[/quote]
pametan uvijek ima kesa… al u ovakvoj situaciji nikad dosta… e da sam znao ne bi kupio nova kola hehe
danas je jedan od dana kada jedni bogatasi umiru, a drugi se radjaju… doduse ima onih koji su preminuli i po nekoliko puta… sretno svima


Regata je od petka do jutros išla dobro.A onda očekivano udrila velika oluja.Svi brodovi su u teškoj
situaciji.Neki već propuštaju.Jedino lopinina bjela lađa za sada plovi bez oštečenja.Ali može se
očekivati da bi i njegov brod mogao biti nasukan,jer glavna zraćna komora BRIN koja se sastoji od niza
malih komorica pošušta.A u 13 sati bi mogla nastupiti totalna katastrofa.Ipak postoji jedana jaka komora
LCDS koju ne može probiti ni jedna nevera/zagarantirana cijena 24,93/,tako da je sigurno da se neće potopiti.
Nakon teškog četvrtka,mirmog vikenda i Ivanin gumenjak ponovno u teškoj situaciji.Zračna komora
KODT ponovo probijena,zračni jastuk ADPL i pored jakih osiguranja/fundamenata/raznesen .ERNT
raznesen u prah i pepeo.Jedino BRIN održava brod iznad površine.Ali mislim da će i to uskoro u
papamparčad.
Pouka za Ivanu:bahatost je opasna bolest

Ipak poslije kiše dolazi sunce.

Na ZSE će teći med i mlijeko!

Lopino, legendo, BRIN i LCDS ne popuštaju jer su ljudi već zaboravili da ih imaju u portfelju. To ti je ko onaj vic kad su Ameri htjeli gađat Slovence. Evo, sad ćemo, čim vas nađemo na karti.

nekoliko pitanja, recimo da se radi o definiranju best buya 🙂

* koliki su p/e ključnih indeksa?
* koliki p/e biste smatrali fair cijenom ako očekujete da će u idućih 10 godina rast dobiti kompanije biti 10 posto godišnje?
* koliki p/e biste smatrali fair cijenom ako procjenjujete da će dobit rasti 20 posto na godinu?
* koliko bi na vašu odluku utjecao nagli rast yielda na, što god to značilo, rizične ili nerizične obveznice?

www.knjigara.com

Sad svi znamo kako je Lopini i ekipi, njihove dionice svaki dan ovako padaju [lol]

Ivančice , gdje si ? Kako je ? ……….šta ima novog..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kako bi rekao kolega Fotije-"ova mi se pesma neprestano od petka vrti po glavi":

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close