Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Mačete,
vidim da ste me počesto počeli stavljati u usta,a pretpostavljam da je to zato što sam razotkrio Vaše drukanje na dionici VDKT-a,gdje ste neuspješno pokušavali prodati svoje dionice ispraznim pričama i namještenim grafovima.Gledajte,ja nisam vjenčan sa niti jednom dionicom,pa tako niti sa PTKM kojih imam stvarno zanemariv broj (u odnosu na neke ulagače/ice),a vjerujte mi da će moj post sigurno držati vodu.A to što nekom treba novac pa prodaje-nije moj problem.Druga stvar, zar niste jučer pisali kako imate 350 kom JDPL?Želim Vam da Vam JDPL visoko naraste,kao i VDKT,PTKM,Zvečevo,ali nemojte se služiti laganjima i još drugima soliti pamet.
Pozdrav

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Reci ti nama Machete u šta ulaziš i po kojim cijenama.

kolega ivana7 ,,pomoci cemo vam da se snadjete na padajucem trzistu…mozda se smanje gubici ..evo
http://opcije.blog.hr/2008/02/1624181263/font-size4kako-preziviti-bear-market-i-jos-zaraditi-u-njemufont.html

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


da je to zato što sam razotkrio Vaše drukanje na dionici VDKT-a

Što se mene tiče nek VDKT padne na 120kn, ne bi mi smetalo ni najmanje!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Reci ti nama Machete u šta ulaziš i po kojim cijenama.

Ja sam trader i ne zadržavam se dugo u bilo kojoj dionici, pogotovo dok je na snazi opći BEAR.
Svejedno LKPC po ovim cijenama me jednostavno vuče i mami da kupujem, jer tu znam da ću oploditi novce, možda ne u idućih 5 dana, al u iduća 4mjeseca itekako.
Po mom sudu LKPC, LKRI su trenutno jedini vrijedni kupovanja s naznakom da LKPC je odlična kupovina od 830-860kn, a LKRI nažalost mi je i dalje preskupa.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Da, "imam" i dionice Zvečeva, al ne pod svojim imenom, al to je opet duga priča!
Koji majstor danas zabi Zvečevo! BRAVO!!!
Možda dokupim na 80kn.[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


kolegice ivana7 ,,pomoci cemo vam da se snadjete na padajucem trzistu…mozda se smanje gubici ..evo

Kako da pomognete ošišanoj ovci koja sve zna??? Nikako kolega Inverter, a krzna sve manje i manje i manje…. kolegica je skoro ošišana na nulu, al ima tu još jako jako puno prostora za padanje.
Pogotovo na KODT, ERNT i ADPL.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Kolegice Ivana, većina nas je u CASHU pa se smijemo svim padovima burze.
Al Vi nikako da naučite!
Lijepo napišite svoj portfelj ovdje kad ste hrabri da se skupa smijemo za 20 dana kad
svi ovdje budu vidjeli kako se Vaš portfelj istopio na pola!
Evo ja javno napišem svoj portfelj:
58kom LKPC
60% CASH-R-A.

Opasni milijunaš si kada na 58 dionica Lkpc-r-a ostane 60% keša….


Opasni milijunaš si kada na 58 dionica Lkpc-r-a ostane 60% keša….

tko je rekao da sam milijunaš???
Pa kakva nam je burza sve preko 100.000kn uložiti na nju je ostati bez gaćica!
Pitajte kolegicu Ivanu7 ako mi ne vjerujete

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Njena visost Ivana7 gubi već 1,1 milijuna kuna,a taj gubitak će rasti, rasti i rasti.
Evo za kolegicu gdje idu njene uzdanice:

KODT – 900-920KN
ERNT – 850-900KN
ADPL – 75-77KN
JNAF – 1800-2000KN
HT – 200-210KN

Nova runda šišanja za kolegicu Ivanu!



Kolegice Ivana, većina nas je u CASHU pa se smijemo svim padovima burze.
Al Vi nikako da naučite!
Lijepo napišite svoj portfelj ovdje kad ste hrabri da se skupa smijemo za 20 dana kad
svi ovdje budu vidjeli kako se Vaš portfelj istopio na pola!
Evo ja javno napišem svoj portfelj:
58kom LKPC
60% CASH-R-A.

OK sada znamo da se vaš portfelj sastoji od 125.000,00 Kuna, pa me zanima kako se uopće usudite ivani sedmoj obratiti ???? ( nemam ADPL još mi je skup )

Za dionice koje predviđete pad većinom se slažem oko naravno ADPL gdje mislim da taj film nećete gledati.
Janaf ima previše ljudi na piku pa mislim isto, a za HT predviđam i veći pad. Uostalom za HT je to očekivana pojava pogotov ulaskom u EU gdje će morati cijene prilagoditi europskoj regulativi ili u prijevodu bye bye dividenda.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Gledajući padove i situaciju na svjerskim tržištima ,postoji mogućnost pada Crobexa ispod 2000 (ako se nastavi pad vani),manje je bitno u koje dionice se ulaže,ako dođe do ovog scenaria ,sve će padati.

No ,iznosim svoje razmišljanje koje nemora biti točno,možda griješim.
Svima puno sreće u ostvarenju profita..



Opasni milijunaš si kada na 58 dionica Lkpc-r-a ostane 60% keša….

tko je rekao da sam milijunaš???
Pa kakva nam je burza sve preko 100.000kn uložiti na nju je ostati bez gaćica!
Pitajte kolegicu Ivanu7 ako mi ne vjerujete
[/quote]
S vašom strategijom svejedno je s koliko ćete novca krenuti na burzu, rezultat će uvijek biti isti.

New Report

Close