Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo danas sam kako ja to volim reci blefirao na jednoj dionici… dakle nakon sta sam kupio doticnu dionicu postavio sam naloge na ask nize nego sta sam kupio. Bid se odmah povukao unazad, a ja sam stao na celo bida i doletilo mi je oko 70% posto vise komada nego sta su mi poskidali sa aska
Tu sam si dosta snizio prosjek ulaza evo me vec skoro 5% u plusu,

e kolega, a lijepo sam ti rekao ide Viadukt na 175-177kn,a ti ni čuti! Al ok, kad voliš gubiti novce, samo naprijed!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Ipak smo glavni,

ušli u Nato , a Ameri u bankrot, uskoro i u EU, a Euro će u bankrot .
Po prvi puta u povijesti [tongue]


A još gdje Vi uđete kolega ta firma ode u stečaj!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

U slijedećih nekoliko dana Dioki na cca 85,Petrokemija oko 250? [tongue]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Petrokemija na 250kn uz pomoć trikova i crne magije,a Dioki na 85kn bi bilo čudo broj 2.
Onda bi i Magma mogla do 20kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Glavna gubitnica dana opet njena visost Ivana sedma jerJanaf je gadno ljosnuo, ERNT nastavak pada ispod 1300kn,… kolegica Ivana već preko 900.000kn u gubicima.
Metla je njen najbolji prijatelj IPAK.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Iako je tema best buy pišem ovaj put za dionice koje treba izbjegavati i ne kupovati:
1.PTKM,
2.KODT
3. ADPL
4. ERNT
5. HT
6. ADPL
7. LKRI

Obrnuto .



Ipak smo glavni,

ušli u Nato , a Ameri u bankrot, uskoro i u EU, a Euro će u bankrot .
Po prvi puta u povijesti [tongue]


A još gdje Vi uđete kolega ta firma ode u stečaj!
[/quote]

Panika u EU !

Kao što je poznato iz povijesti , svaka se država ubrzo raspala ulaskom Hrvata .

Pitanje je dali će EU preživjeti do srpnja 2013.

.


lopina @ivana7@ a da otvorite svoju temu lopinaVS ivana7? [undecid]

Dragi investitori.

– upoznati ću vas s gospon Inverterom.
– nekada je dosta drukao na ovoj temi.
– dosta je drukao na ATPL, te sam ga fenomenalno ošišala na toj dionici, nešto slićno kao i gospon Lopinu na BRIN-u.
– potom je gospon Inverter otišao investirati u Ameriku s sićom koja mu je ostala.
– ali neslavno se vratio donijevši gaće na štapu.
– trenutno se je dobro primirio,
– ali kako je ovo tema Best buy bilo bi stvarno lijepo od gospon Inventera kada bi nam napisao kako je gubio svoje novce, da i vi ne počinite slićne gluposti.

– I love this game.
Pozdrav !


Glavna gubitnica dana opet njena visost Ivana sedma jerJanaf je gadno ljosnuo, ERNT nastavak pada ispod 1300kn,… kolegica Ivana već preko 900.000kn u gubicima.
Metla je njen najbolji prijatelj IPAK.

gospon Splićo.

– počinjete se gubiti isto kao i gospon Lopina.
– ja trenutno reklamiram neke druge dvije dionice.
– a ono što ja reklamiram na tome se uvijek da zaraditi.

– I love this game.
Pozdrav !



Ipak smo glavni,

ušli u Nato , a Ameri u bankrot, uskoro i u EU, a Euro će u bankrot .
Po prvi puta u povijesti [tongue]


A još gdje Vi uđete kolega ta firma ode u stečaj!
[/quote]

to je tzv. LORISOV POUČAK….uvijek suprotno od onoga što on radi ili savjetuje [thumbsup]


U slijedećih nekoliko dana Dioki na cca 85,Petrokemija oko 250? [tongue]


Petrokemija na 250kn uz pomoć trikova i crne magije,a Dioki na 85kn bi bilo čudo broj 2.
Onda bi i Magma mogla do 20kn.

Izgleda da ćete onda ostati iznenađeni…Naravno, za prve dvije [thumbsup]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Kolega Walter33 pametnije Vam je prodavati tu istu PTKM.
Kako vidim kolegica Ivana7 prolazi dodatno šišanje na ERNT, KODT,…
ma sve što ona takne ode nizbrdo!!!
Gledam malo LKPC pa se čudim kako ne mogu kupiti po 700kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close