Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Izgubila si okladu.Pojma nemaš.

gospon Lopina.

– okladu sigurno nisam izgubila jer se vi niste željeli kladiti.
– ali tu stvarno nisam mogla pretpostaviti kako će krivotvoriti izvješće.
– zbog toga vam je najbolje ne kupovati firme koje muljaju s tim izvješćima.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Depozitna baka_Splitska banka.

Svi su se udružili protiv tebe.Nisu.Greška je u tebi.Ali da te u jednom mjesecu BRIn ovako srastično
pobjedio bi ti trebalo ukazati da krivo ulažeš.Ali strah ti se uvlaći u kosti.Normalno.
Ajde bilo bi pošteno da nam priznaš da si u srpnju spušila više od 6%,a BRIN u plusu.
To je ponižavajuće za tvoj ego.Nemoj zbog toga pukniti na živce!

U BRINU će teći med i mlijeko!




Izgubila si okladu.Pojma nemaš.

gospon Lopina.

– okladu sigurno nisam izgubila jer se vi niste željeli kladiti.
– ali tu stvarno nisam mogla pretpostaviti kako će krivotvoriti izvješće.
– zbog toga vam je najbolje ne kupovati firme koje muljaju s tim izvješćima.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Depozitna baka_Splitska banka.

Svi su se udružili protiv tebe.Nisu.Greška je u tebi.Ali da te u jednom mjesecu BRIn ovako srastično
pobjedio bi ti trebalo ukazati da krivo ulažeš.Ali strah ti se uvlaći u kosti.Normalno.
Ajde bilo bi pošteno da nam priznaš da si u srpnju spušila više od 6%,a BRIN u plusu.
To je ponižavajuće za tvoj ego.Nemoj zbog toga pukniti na živce!

U BRINU će teći med i mlijeko!

[/quote]

hoće kao i u Đakovštini [lol]


autor malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište smatra najboljom ikad napisanom o investiranju 🙂

isti taj autor smatra da je burza salon za šišanje ovaca i ništa više [undecid]…znači da ni sam ne vjeruje u pobjeđivanje tržišta…..autor bi se trebao dogovoriti sam sa sobom pa tek onda soliti pamet drugima….

evo što autor piše ..


Tomislav Birtic | 01.08.2011. 17:41 u 17:41 | Prijavi se za odgovor

6 Glasova

nenade, što kažete na ideju da raspravu prenesemo na teritorij, ako ne svijesti onda bar pretpostavke, da ni investicijska društva ni analitičari nisu tu da paze gdje investitori i kockari gaze? nije li ipo linkedina samo jedan u nizu dokaza da je burza tek frizerski salon za ovce?

ps: poštovani forumaši,ljepite link male knjige gdje god stignete..tako ćete pomoči kolegi barmenu da zaradi koju kunu [pray]

točno tako, golube, frizerski salon za ovce.
o tome sam prije nego na blogu broja 1 pisao u poslovnom
http://www.poslovni.hr/vijesti/dokaz-da-je-burza-frizerski-salon-za-ovce-179838.aspx
ali, kao i u svakom salonu, netko je brico, a netko je ovca, to jest netko je došao na frizuru [smiley]

nešto o drugim burzovnim životinjama na…
http://www.youtube.com/watch?v=U69QQiBmaEg

www.knjigara.com


ali, kao i u svakom salonu, netko je to brico, a netko je ovca, to jest netko je došao na frizuru [smiley]

A netko voli nositi metlu kao cijenjena visost Ivana sedma!
Kako ste nam naša visosti???
P.S. Svaka slučajnost sa likovima iz serije Velo misto je slučajna!!! [thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Izgubila si okladu.Pojma nemaš.

Kolega Lopina, točno je to što tvrdite za njenu visost Ivanu, otkako se uhvatila metle u Splitu je svi zovu Vaša visosti. Al ipak kolegica je pogubila sve naslijeđene miliijune i sad metlom čisti ulice pa Vas molim da se ne šalite na račun vrijednog HR radništva! [thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Ivana,ti svoju pušiku u lipnju skrivaš ko zmija noge. Preko 6% je sigurno i negdje do 8%.
Nije valjda više???

Da kolega Lopina, upravo me njena visost s metlom Ivana sedma obavijestila da je prokockala sve ulažući u INGRU po 16kn i DLKV po 225kn i KODT na 1400kn.
Njen gubitak je sad već pristojnih 16,7% i ima tendenciju rasta, što ne možemo reći za dionice koje bira kolegica.
Nadalje moja i njena oklada bila je ZVCV-KODT.
Koliko vidim već je šišam nekih 21%. Al dobro, kolegica je barem pitoma ovčica!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Neki ne znaju, neki misle da znaju, al kolegica Ivana sedma je fenomen nad fenomenima!
Dotična je uspjela 6 milijuna pretvoriti u 160 tisućica.
Kolegice Ivana nemojte se tješiti jer ste prije imali 6,a sada 160.
Ono su bili milijuni,a ovo su ipak tisućice, ili u Vašem slučaju možda i stotice.
E crna ovco, kad ti odustaješ??? Gora si od MAGME!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Trebali bi promjeniti temu iz BEST BUY u VANITY FAIR

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo me opet na forumu, nije me bilo jedno vrijeme jer sam bio na odmoru, vidim da su se neki zabrinuli di sam, pa su mi slali mase poruka na privat, i pitali me za savjete, ali rekao sam vam da me ne pitate na privat nego da ovdje postavljate svoja pitanja pa cu vam mozda odgovoriti…
Uostalom neznam otkud vam uopce pravo da me pitate nesto na privat
Stvarno nisam navikao na ovakve male promete na burzi posto vecinom trgujem u inozemstvu, i to je dokaz da je burza zeljna velikih ulagaca kao sta sam ja,
ali primjetio sam da ima 2-3 dionice koje su jako dobra prilika i koje ce odraditi fini rast, evo toliko od mene
…i da, ljubazni gospodin pofuk mi je obecao da ce mi platiti kavicu, a posto je tako ljubazan i simpatican ja cu ga nauciti kako se mlate pare na dionicama, tako da ce se gosp. pofuk ubrzo obogatiti ukoliko me bude slusao.

VAŠ DIREKTOR

Bivsi dagss (direktor)

http://www.cnbc.com/id/43983284

@barmen

Ali zašto uopće čitati takve knjige?

Nije li puno jednostavnije kupiti indeks i pustiti da raste? Tu ne trebaju knjige ni pamet. Samo kupiti i čekaj. 🙂



Bacite malo oko na našu okladu ZVCV-KODT…

Važno, kanditori.

– malo listam ovu temu, ali većina postova spada u pravo smeće jer se sama tema previše spama s bezveznim postovima tipa gospon Lopine.

Kanditori.

– oprez na tim dionicama, isto važi i za ADRS (iako je to puno stabilnija firma).

– imate nove zakone koji će se primjeniti 2013. ulaskom u EU.
– tada će u RH doći konkurencija bez carine,
– a naši proizvođaći kanditori dobivaju carine kada na istok CEFTA budu izvozili te proizvode.
– tako će većina njih teško preživjeti tu konkurenciju plus dodatno bitno veće carine na izvozu prozvoda.
– većina kanditora plus možda ADRS će zatvoriti svoje pogone u RH,
– jedina šansa za preživljavanje im je napraviti nove tvornice u Bosni i Srbiji.
– o ovakvim stvarima nećete čuti ništa od ove vlade.
– ali za dioničare tih firmi je puno pametnije sada polako rezati pozicije iz tih firmi kojima je budućnost upitna.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

http://www.poslovni.hr/vijesti/zbog-ulaska-u-eu-morat-cemo-ugasiti-pola-proizvodnje-184230.aspx

članak koji potvrđuje zabrinutost konditora o gubitku udjela na hrvatskom tržištu i padu izvoza 30% stupanjem Hrvatske u EU i izlaska iz CEFTe. Isto navedeno vrijedi i za ADRIS.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju

New Report

Close