Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivana,vrijeme istjeće.
BRIN će prije izbaciti NAV od tebe.Ma i ne moraš,bitno je da shvatišp da si lošiji investitor od ovih iz
BRINA,da ih počneš slijediti i da izbjegneš veće gubitke.

U BRINU će teći med i mlijeko,a u potocima kada istisnemo Ivanu!

Ovo je tema best buy,a postala je prepucavanje medju "nekolicinom"… pa imate p.m. za to…
zato moj best buy atln-r-a, atgr-r-a, ptkm-r-a naravno ne za vas trejdere. treba to drzat bar par tjedana… [wink]

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"



malena a da smanjiš malo doživljaj, jadno je to veseliti se tuđoj nesreći. Znaš onu tko pod drugim jamu kopa, otekne mu noga [tongue]

gospon Ringo.

– ovo je takva tema, i uvijek ista ekipa, s istim stilom pisanja.
– pišemo ono što mislimo bez nekog uljepšavanja i uvijanja, ono direktno.
– mene najviše mrze kada brutalno zaradim, jer znaju kako sam ih ošišala.
– sva ova ekipa vam je presretna kada se sruši koja moja dionica.
– isto tako mene raduju njihovi gubitci.
– ako smatrate kako je ovo bolesna situacija stavite ovu temu na ingnore.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

ha slušaj nemam nikoga na ignore nit forumaše ni teme, samo sam rekao svoje mišljenje da je deplasirano iživljavati se na tuđoj nesreći jer smo svi na ZSE u istom čamcu iako se to tebi tako ne čini…
teško da ćeš ti jedina prosperirati ako je svima loše u društvu [huh]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........




kolege lopina, ivana i mačeta,

da li usudite nešto napisati o okolnostima i budućim kretanjima ptkm-e obzirom da je moderator jako osjetljiv na tu dionicu ?

PTKM.

– pa tu je cijena došla skoro na buk, a p/e u minusu 85.
– još uvijek rade s gubitkom koji je manji nego prijašnji, ali je gubitak.
– a imaju i duga, tu je uvijek problem cijena plina i cijena gnjojiva koje prodaju.
– u toj firmi je previše plitike, država većinski vlasnik, a njoj su na prvom mjestu poljoprivrednici kojima će jeftinije prodavati gnjojivo zbog socijalnog mira, pa radnici – nema otkaza, državi su dioničari na zadnjem mjestu.
– kada bi se to privatiziralo i poslovali po tržišnim načelima bilo bi o.k.

– trenutnu cijenu su napuhali fondovi, sada hoće li to oni dizati još 20% ????
– da je cijena dionice ispod 100kn ovo bi bilo podcijenjeno, a ovako ne znam ni sama.
– moja financijska lokiga je biti dalje od gubitaša, ali i tu znam špekulativno ulaziti.
– možda je ovo i o.k. investicija, ali ja se bojim dugoročno ući u ovakav tip dionice.
– ali ako firma preklazi iz kroničnog gubitaša u pozitivu morala bi biti o.k., a to se tu upravo događa.
– nekako mi je sada glupo tu ulaziti kada je dionica odradila rast od cca 130%, s malim dijelom portfelja sam bila i u ovoj dionici, ali sve sam odavno prodala.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
dignuti će i više od 22 % vjeruj mi…samo je pitanje kada???
[/quote]

– …. to i ja znam kako će se dignuti samo nemam pojma kada.
– ali evo danas je s -4.45% polako ali sigurno krenula ka vašem targetu pada od 22%.

– I love this game.
Pozdrav !

Breza.

– napisati ću vam jednu pričicu, nije književno ali meni je puno draže prićicu, s meko ć.
– u Splitu, u jednom domu za starije i nemoćne, jedan član toga doma vrbuje ostale članove toga doma.
– nagovara ih kako im je najbolje uplaćivati lovu u Breza invest ili BRIN.
– ali koliko drukanje može ići daleko !!!!
– tim starijim i nemoćnim taj član toga doma im uvaljuje taj BRIN kao Breza – posmrtna pripomoć.
– od tuda i ta redovna mjesećna trgovina od cca 4.000kn.
– a ekipa to kupuje vjerujući kako investiraju u društvo za posmrtnu pripomoć.
– ovu prevaru sam otkrila kada sam ukucala na tražilicu Breza – posmrtna pripomoć.
– a i sam naziv više odgovara pogrebnom društvu nego nekom ozbiljnom investicijskom fondu.

– I love this game.
Pozdrav !

Nekome savršeno ide trejdanje, nekome nova ŽUJA u ruci, al kolegici Ivani i dalje najbolje ide samo metla! Kolegica je danas ulazila u KODT, al tu kruha nema odavno, a bome ni na ERNT koji je opet razočarao.[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



malena a da smanjiš malo doživljaj, jadno je to veseliti se tuđoj nesreći. Znaš onu tko pod drugim jamu kopa, otekne mu noga [tongue]

gospon Ringo.

– ovo je takva tema, i uvijek ista ekipa, s istim stilom pisanja.
– pišemo ono što mislimo bez nekog uljepšavanja i uvijanja, ono direktno.
– mene najviše mrze kada brutalno zaradim, jer znaju kako sam ih ošišala.
– sva ova ekipa vam je presretna kada se sruši koja moja dionica.
– isto tako mene raduju njihovi gubitci.
– ako smatrate kako je ovo bolesna situacija stavite ovu temu na ingnore.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

ne kuzim zasto te toliko raduju tudji gubici? …
svasta….
mene briga sto drugi imaju i kupuju- gledam svoja posla…

"We believe that we are just getting started," said Michael O. Johnson, the company’s chairman and CEO. "Eight consecutive quarters of growth in the average number of sales leaders ordering illustrates the engagement of the distributors and the strong foundation being built as Herbalife helps consumers tackle the global issues of obesity."
http://ir.herbalife.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=595573
autor posjeduje hlf, ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju, niti na bavljenje dionicama.

autor malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište smatra najboljom ikad napisanom o investiranju 🙂

www.knjigara.com

autor malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište smatra najboljom ikad napisanom o investiranju 🙂

isti taj autor smatra da je burza salon za šišanje ovaca i ništa više [undecid]…znači da ni sam ne vjeruje u pobjeđivanje tržišta…..autor bi se trebao dogovoriti sam sa sobom pa tek onda soliti pamet drugima….

evo što autor piše ..


Tomislav Birtic | 01.08.2011. 17:41 u 17:41 | Prijavi se za odgovor

6 Glasova

nenade, što kažete na ideju da raspravu prenesemo na teritorij, ako ne svijesti onda bar pretpostavke, da ni investicijska društva ni analitičari nisu tu da paze gdje investitori i kockari gaze? nije li ipo linkedina samo jedan u nizu dokaza da je burza tek frizerski salon za ovce?

ps: poštovani forumaši,ljepite link male knjige gdje god stignete..tako ćete pomoči kolegi barmenu da zaradi koju kunu [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Iako je tema best buy pišem ovaj put za dionice koje treba izbjegavati i ne kupovati:
1.PTKM,
2.KODT
3. ADPL
4. ERNT
5. HT
6. ADPL
7. LKRI

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Kolega Machete, uz svaku od tih dionica stavite i trenutnu cijenu, tako će biti bolje uspoređivati…

@ machete
Dva puta ste napisali Adpl

New Report

Close