Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neka kaže ime i prezime pa da vidimo di je u Top 10 dioničara.
Pa da joj se klanjamo jer je sve to zaradila na burzi.

– publika i publicitet je potreban onima koji se bave sportom, modom, filmom, religijom i naročito politikom.
– u ovom poslu je najvažnija anonimnost.
– od vašeg klanjanja ja neću zaraditi kunu, to mi može stvoriti samo probleme.
– nema vam gore stvari kada sirotinja kuži kako imate lovu.
– a ja sasvim normalno živim, ne odudaram od većine i taj publicitet mi stvarno ne treba.
– jedna moja reklama se je vrtila godinu dana na televiziji, ali to je bilo za jednu drugu publiku, svakako ne za burzovnu publiku.
– morate znati kako nisu svi ni dobronamjerni,
– evo kada bi gospon Lopina doznao moje ime i prezime pa moj život je tada u velikoj opasnosti.

– I love this game.
Pozdrav !

ako svijet uđe ponovo u novu recesiju,biti se zasigurno dublja i veća nego ova zadnja…….biti će kuda i kamo puno više plača i jeftinoće

Ono što nikako nećete akceptirati – je činjenica :
– da se netko profesionalno bavi dionicama
– da se netko amaterski bavi dionicama

Investitori koji imaju svoje firme i rade profesionalno sa dionicama su jedna priča- a poduzetnici
koji imaju svoj posao – i portfelj su druga priča.

Investitori koji imaju samo svoj portfelj – imaju to kao jedinu djelatnost i prihode.
Investitori koji imaju portfelj i drugu djelatnost – imaju i ostale prihode…

Dakle, vrijednosti investitora-se financijski tako- NE SMIJU I NE MOGU USPOREĐIVATI.

Ivana7 se deklarira kao profesionalni broker. Napisala je da ima mali fond.Nije napisala od kada se
bavi dionicama- niti koliko ima godina. Ja – jesam.
Nije napisala otkuda joj kapital , jer je od nečeg morala početi- niti sa koliko je počela.

Previše nepoznanica , dovodi u sumnju njeno stvarno vlasništvo nad dionicama, a i apsurdne
situacije koje se iz konteksta mogu zaključiti…a tiču se njene bezbrižnosti, zabavljanja, itd.itd.
Čuj, pa nećeš valjda reći- da su mlađe punoljetne osobe- iz nule, skočile na milijunske iznose
portfelja, zahvaljujući dobroj analizi..
Da, negdje drugdje….ali, na ZSE – NE ….
Po meni, radi se o obiteljskoj firmi, dobroj financijskoj pozadini – tipa… ne pada jabuka daleko od stabla.
Ostajem kod svojih pretpostavki.
Otkud ti znaš- tko šta ima……? Hvala na odgovoru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


OK i ja vidim da KODT ide u 3PM, ali to nije razlog za svađu ?

gospon Loris.

– možda zbog velikih očala ne vidite dobro.
– danas kada je velika većina toga u minusu i crobex cca 5% u plusu neke dionice su i rasle.

– KODT-p je završila u plusu +0.86%, ja sam tu bila na kupnji na 1.150kn, ali nije išlo pa sam se prebacila na kupnju KODT-r koja je pala -1.43% i kupila nešto sitno toga.

– dionice se kupuju kada su jeftine.
– a vama ću prodati te iste dionice kada vi uvidite kako je to dobra investicija.
– eto ja i vi imamo drukčiji pogled na dionice i na burzu, što je sasvim normalno.
– ali upravo zbog toga uvijek isti zarađuju dok velika većina gubi lovu, to je jednostavno tako, a zašto je tako zbilja nemam pojma.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
da kupuju se kad su jeftine,samo neke idu u propast,neovisno o jeftinoći,mnoge su danas jeftinije nego u ožujku 2009.

Kad smo kod publike….Ivana7 i ostatak zacudili bi ste se kada bi znali kako vam je zapravo lako doznati identitet samo an temelju pisanja po ovom forumu (bez ikakvih shema IPovima i slicnim stvarima) …. stoga pamet u glavu i paziite sto pisete ako ne zelite biti otkriveni jer vas otkriti moze svatko s malo mozga….

...

Koja ti se to reklama vrtila na televiziji ….da si tak važna ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


E,sad mi reci, s kojeg si portfelja , mislila, draga moja, skidati te milijune….?

– sve moje igrice su pretežno namještene tako da ja uvijek pobjeđujem.
– evo da se je gospon Lopina želio kladiti BRIN bi mu sigurno pao 13.66% .
– da ste vi prihvatili tu igricu sigurno bi izgubili.
– bilo bi i više nego smiješno vidjeti prodajne naloge od desetak milijuna kuna što sam planirala.
– moj portfelj je velik, ali ne toliko, ali imam jednu prijateljicu koja bi mi bez problema malo pripomogla u postavljanju tih naloga.

– I love this game.
Pozdrav !

Reci tati- nek samo izloži na BRINU – desetke millijuna kuna- da samo malo vidimo- da li ih ima?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bilo bi krajnje vrijeme da se prestanete prepucavati i pustite temu na miru,imate BEZ CENZURE -pa nastavite.


Kad smo kod publike….Ivana7 i ostatak zacudili bi ste se kada bi znali kako vam je zapravo lako doznati identitet samo an temelju pisanja po ovom forumu (bez ikakvih shema IPovima i slicnim stvarima) …. stoga pamet u glavu i paziite sto pisete ako ne zelite biti otkriveni jer vas otkriti moze svatko s malo mozga….

– ma nema problema kada vas otkriju ti s malo mozga.
– problem je kada vas otkriju oni bez mozga.
– svoj identitet niti ne krijem, te ovi koji se istinski bave ovim poslom znaju tko sam.
– ma znaju i na kojim sam dionicama zaradila, sve se zna.
– ali to nije za široku publiku.
– pa nije problem znati brokeru tko sam ako se je tržilo nekom dionico i ja tu napišem tu transakciju.
– zbog toga radim s više računa, s više brokerskih kuća,
– zbunjivanje mi je osnovna metoda rada.
– negdje sam u top10, ali je opet i to zbunjivanje, jer nekada imam više dionica na više drugih računa nego na onom vidljivom u top10, koji ponekad niti nije na moje ime.
– sve je ovo jedna igrica, ali ju morate voljeti.

– I love this game.
Pozdrav !

Volimo mi te igrice…još i kako!!!! Mi koji smo s malo i puno mozga…nama nije problem otkriti
identitet / ali nema potrebe jer to nikoga ne zanima/ jer radimo sve pošteno i korektno…
Čega se bojiš…dijete drago?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ja mislim da je BEST BUY – Tankerska plovidba!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close