Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ova umišljena i arogantna dama (ako je uopće dama), da zarađuje tolike novce ne bi trošila svoje vrijeme na ovom forumu, između ostalog ona svoje komentare piše samo do 16h.

– kao prvo burza vam nije za sirotinju jer vam to nije socijalna ustanova.
– za sirotinju je izmišljena kladionica, loto, bingo… koji nude puno veće mogućnosti za sigurnu i veliku zaradu.

– znači tu pišu oni koji nemaju puno novaca tipa gospon Lopina i Splićo te im ovo sve služi zbog drukanja.
– piše vam na svojem forumu i gospon xy koji sigurno ima 10 puta više love od mene,
– kako to zamišljte da ovi koji su puni love kockaju u Las Vegasu ili se odmaraju na Havajima.
– ja puno radim i radim, iza mene su mnoge nesprospavane noći.
– puno ulažem u znanje.
– zbog toga puno i zarađujem.
– puno i trošim, ali teoretski ne mogu potrošiti lovu koju zaradim.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

na ovoj burzi se ne zarađuje znanjem, već tuđim novcima, vjerojatno to i radite, od tuda sva bahatost koju ispoljavate u svojim postovima

nije da branim Ivanu, ali:

nije važna bahatost ili ne-bahatost, važno je tko zna i na temelju toga zarađuje (ili bar ne gubi kad sve pada), a tko ne zna, važno je čiji postovi imaju smisla i neku podlogu, a čiji su čisto laprdanje.

recimo, nije li bahato kategorički tvrditi i na temi best buy reklamirati BRIN,JAKT,FMPS,TRFM,QUNE i SLPF? i nagovarati čitatelje da to kupe?
jel to bahato, ili je to neka sprdnja, tko bi to znao.

ali mene osobno to uopće ne smeta… neka svatko samo piše što želi, a ja ću si fino iz toga formirati svoje mišljenje, što za mene vrijedi, a što ne.


Ivana7, praktično rečeno- teoretski ne možeš niti potrošiti -ono što postoji teoretski !

gospođo Miami.

– a da s teorije i tih gluposti prijeđemo u praksu ili s riječi na djela.
– evo sutra postavljamo vi i ja naloge na prodaju dionica, bilo koji dionica, na cijenu 5-10% veću od burzovne, na kojoj nam ih nitko neće kupiti, a ako nam ih skinu pa napravile smo dobar posao.
– evo tu se dogovorimo koja dionica i koja cijena, samo na par minuta toliko da se može vidjeti na gledalici.
– ali samo nalozi preko milijun kuna.
– pa da vidimo tko ima više tih milijunčića ????

– I love this game.
Pozdrav !



Ivana7, praktično rečeno- teoretski ne možeš niti potrošiti -ono što postoji teoretski !

– evo sutra postavljamo vi i ja naloge na prodaju dionica, bilo koji dionica, na cijenu 5-10% veću od burzovne, na kojoj nam ih nitko neće kupiti,
– pa da vidimo tko ima više tih milijunčića ????

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

jesi ti to zadnih mjesec dana ovog pada u dionicama i to u više njih sa preko milje pojedinačne izloženosti ? [lol] budući da bi u premarketu izlagala svoje dionice na prodaju

ili te ekipa na best buy toliko sapuna da si zapravo mislila reći na kupnju u premarketu [lol]

free flow information



Ivana7, praktično rečeno- teoretski ne možeš niti potrošiti -ono što postoji teoretski !

gospođo Miami.

– a da s teorije i tih gluposti prijeđemo u praksu ili s riječi na djela.
– evo sutra postavljamo vi i ja naloge na prodaju dionica, bilo koji dionica, na cijenu 5-10% veću od burzovne, na kojoj nam ih nitko neće kupiti, a ako nam ih skinu pa napravile smo dobar posao.
– evo tu se dogovorimo koja dionica i koja cijena, samo na par minuta toliko da se može vidjeti na gledalici.
– ali samo nalozi preko milijun kuna.
– pa da vidimo tko ima više tih milijunčića ????

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Dobro te načela Miami, malo se gubiš ?
Jedno je biti provokator, ali drugo je biti moralni gubitnik !

OK i ja vidim da KODT ide u 3PM, ali to nije razlog za svađu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Neki su rekli na ovom forumu "da imam 5 milijuna kuna, forum me nebi vidio".
Kako to da Ivana mora stalno govoriti kako ima milijune?

Neka kaže ime i prezime pa da vidimo di je u Top 10 dioničara.
Pa da joj se klanjamo jer je sve to zaradila na burzi.

Ovako anonimno hvaljenje je malo očajno. (moje mišljenje)

"autor nema milijune i ovo nije nagovor na bogaćenje i kasnije vrijeđanje svih ostalih"



ova umišljena i arogantna dama (ako je uopće dama), da zarađuje tolike novce ne bi trošila svoje vrijeme na ovom forumu, između ostalog ona svoje komentare piše samo do 16h.

– kao prvo burza vam nije za sirotinju jer vam to nije socijalna ustanova.
– za sirotinju je izmišljena kladionica, loto, bingo… koji nude puno veće mogućnosti za sigurnu i veliku zaradu.

– znači tu pišu oni koji nemaju puno novaca tipa gospon Lopina i Splićo te im ovo sve služi zbog drukanja.
– piše vam na svojem forumu i gospon xy koji sigurno ima 10 puta više love od mene,
– kako to zamišljte da ovi koji su puni love kockaju u Las Vegasu ili se odmaraju na Havajima.
– ja puno radim i radim, iza mene su mnoge nesprospavane noći.
– puno ulažem u znanje.
– zbog toga puno i zarađujem.
– puno i trošim, ali teoretski ne mogu potrošiti lovu koju zaradim.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Lovu ne možeš potrošiti jer ju ne vadiš sa burze 🙂
ako imaš 10 puta manje od osobe xy, imaš cca 7-10 milijuna kuna, kupi jahtu i neće ti ostati niti 1 kuna.

Teoretski ti treba 1 dan da potrošiš to silno bogatstvo 😉

IVANA7 , ima i / službeno vodi / recimo – ukupno -3 portfelja…

1. PORTFELJ BRj 1. U tom portfelju , koji se može nazvati službenim – su zapravo dionice SVIH ulagatelja brokerskog društva tj. fonda za koji radi za plaću.Njihovi rezultati se i službeno objavljuju, a ako su bolji od drugih , rado se njima pohvali i Ivana7, uspoređujući ga s OTP -indexnim….
Ovaj portfelj je ozbiljan, i sastoji se od uglavnom Crobex 10 dionica, prinos mu je manji od najveće dividende ove godine tj.ERNT-a….npr.
Ovdje djeluje brigada uz dva-tri diverzanta , koji međusobno pokrivaju jedni druge i čuvaju jedni
drugima leđa…u prijevodu , to je svačiji i ničiji portfelj, koji služi da se junaci isprse ,-ničim
svojim vlastitim….i tu ima nešto milijuna, što zakonski i mora biti , normalno, jer je u pitanju
neka- recimo pravna osoba…Vlasnik je gazda, ali to nije , na žalost Ivana7.

2. PORTFELJ BR.2 – Evo, u ovom portfelju ima samo 2 dionice, ADPL I KODT..recimo, to je portfelj
investitora , koji se dogovorio s Ivanom7 da mu ga vodi razumno …A , ona,bistro kupila , dvije dionice
DOTIČNOG heroja s burze, čiju cijenu na burzi ne brane diverzanti, nego američki specijalci,
naoružanih ispitanom i neispitanom opremom za praćenje, špijuniranje i uništavanje svega što gmiže
na burzi..
S ovim portfeljem često se iVANA7 pohvali, kad treba pojasniti pametna ulaganja………..?
Tu je sistem 80:20 , tako da je i dvije dionice , trenutno , zna se čije- dovoljno.

3.PORTFELJ BR.3 zove se – I LOVE THIS GAME…i to je izričito privatni portfelj IVANE7…nešto malo
kuna, srazmjeno njenim stvarnim prihodima u firmi za koju radi…
To je kolekcija dionica, koju mi u ovim krajevima odmilja zovemo -šalata…
Ovdje se kupuju rizične dionice, za koje nema straha da se igricama ruše na burzi , njime omalovažava
pozicija istoplasiranih, i sl….uglavnom , dionice do 20,00 nabavne vrijednosti..za zahebanciju,
kako lijepo veli Ivana7.

E,sad mi reci, s kojeg si portfelja , mislila, draga moja, skidati te milijune….?
Malo se iskazati ….jer, mi se čini , da to ide samo s prvog, ako ti dozvoli -obitelj,naravno……
Jer , tvoj ako želiš biti ,do kraja poštena i odmjeriti snage istim standardima- onda moraš
suprotstaviti svoj portfelj br.3….Jel tako?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


A kako ti izgleda ovaj mjesec.Prosječan ulaz na ADPL blizu 140 jer si najveću količinu kupovala
u vrijeme obavijesti o visini dividende.Slučajni izvrsni poslovni rezultati ADPL su te spasili od
strahovitog gubitka koji je trebao biti preko 20% na prosječni ulaz u ADPL.S obzirom na nenormalno
dobro poslovanje ADPL gubiš između 5 i 10%.

Nije da branim Ivanu7 niti ju treba branit jako dobro vas "hendla" no jeste li vi lopina štogod popili…Kakvi su to slućajni izvrsni rezultati i nenormalno dobro poslovanje? Želite li reči da je ADPL inaće lođe posluje i s gubitkom pa sada kad dode dobar + onda je to "slucajno i nenormalno dobro"…

Pa taj vađ BRIN s kojim maltretirate ljude da iskaze dobit od 2kn kvartalno bi se mogao okarakterizirati kao "slučajno dobar rezultat" i "nenormalno dobar"….

BTW Ne vjerujem koje usporedbe BRIN,ADPL i KODT…Kao da usporedujem romobil s Mercedesom i BMW 7icom

...

Zaboravila sam objasniti nesanicu IVANE7…NEPROSPAVANE NOĆI, dijete drago, su ti od ugovorenih
portfelja – ONOG pod br.2 !

I tu te razumijem.Nije mala stvar čuvati i oploditi tuđi novac. Vidim to i po svojoj situaciji. Pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


OK i ja vidim da KODT ide u 3PM, ali to nije razlog za svađu ?

gospon Loris.

– možda zbog velikih očala ne vidite dobro.
– danas kada je velika većina toga u minusu i crobex cca 5% u plusu neke dionice su i rasle.

– KODT-p je završila u plusu +0.86%, ja sam tu bila na kupnji na 1.150kn, ali nije išlo pa sam se prebacila na kupnju KODT-r koja je pala -1.43% i kupila nešto sitno toga.

– dionice se kupuju kada su jeftine.
– a vama ću prodati te iste dionice kada vi uvidite kako je to dobra investicija.
– eto ja i vi imamo drukčiji pogled na dionice i na burzu, što je sasvim normalno.
– ali upravo zbog toga uvijek isti zarađuju dok velika većina gubi lovu, to je jednostavno tako, a zašto je tako zbilja nemam pojma.

– I love this game.
Pozdrav !

@miami
Kao što je kolega HaoRen već napisao, ivanu7 ne treba braniti, niti joj treba odvjetnik, jer to sama jako dobro radi.
Ovo što si napisala, nema veze sa stvarnošću……znam da i tvoj portfelj nije "sića" ali ivana7 te debelo prestiže sa vrijednošću svog portfelja. Dugo sam ovdje i znam tko šta ima, a i koliko ima.
Pozdrav i bez uvrede [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close