Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Današnje trgovanje.

– danas sam rušila tu dionicu, tko je to pratio dalo se puno toga naučiti kako se to radi.

– jučer sam najavila veliki pad 13% na ovoj dionici.

Valjda si htjela napisati da si pušila.Ruši se da bi se kupovalo jeftinije.
A sutra se nećeš igrati jer bi te moglo pomesti i na 20.
utvrdila si da BRIN vrijedi puno više
Danas si ipak doprinjela tome da se na BRIN napravilo 4 transakcije,a toliko je nelikvidan da bi mogao
u bedake.

U BRINu će teći med i mlijeko!

Ivana7, daj prestani filozofirati o KODT-u ..i jedna i druga dionica su ti pale danas preko 2 %…..
ni bolje ni gore nego druge…
A kad te dotični oguli na ADPL-u ..čudila budeš se , sama sebi kak je nestala potpora…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


U BRIN će teći med i mlijeko!

Pod uvjetom da "kukuriku" koalicija pobijedi na izborima

U BRINU će teći med i mlijeko onome tko bude unutra dok je ovako jeftin,a ako pobijedi kukuriku
koalicija fimaši će ponovno biti jaki igrači na financijskom tržištu.
I zato se treba usidriti u BRIN i FMPS-izgubiti ne možeš već samo puno zaraditi.

U BRINU će sigurno teći med i mlijeko!


Valjda si htjela napisati da si pušila.Ruši se da bi se kupovalo jeftinije.

gospon Lopina.

– to vi i gospon Splićo pušite po Getu, a pušite i na burzi.
– ja zarađujem, a potvrda toga je moj veliki portfelj.
– znate i sami kako sam kupila taj BRIN samo zbog vas i kako već pola godine na toj dionici samo zbog mene ne možete zaraditi kune na burzi.
– te ga na burzi rušim samo zbog vas, a vidite i sami kako to dobro znam raditi.

– I love this game.
Pozdrav !

Kad Zakon o tržištu kapitala počnu čitati , oni koji su na vlasti, onda će tebi, prvoj zabraniti
rušenje burze, pod uvjetom da su normalni, i da razumiju , što izvodiš na tržištu…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


¨@ Miami.

– nisam skrenula.
– trenutno uništavam gospon Lopinu psihološki i financijski.
– to isto sam učinila i vama na nekim brodarima i građevinarima.
– samo što vas nisam uništavala psihološki, ali sam na vama zaradila lijepe novce.
– to je ta razmjena, ja vama skupe papire a vi meni novce.
– ja uživam u ovoj igrici, a lijepo i zaradim.

– I love this game.
Pozdrav !

Gosp.Miami,Ivana kaže da nije skrenula, ali očito puca.
Pa upravo je bitna karakteristika tih koji skreću je da oni ne priznaju da skreću.
Vi ste farmaceut pa bi joj mogli i preporučiti neki lijek,jer svaki investitor nam je bitan kako bi likvidnost
bila veća.
A naročito,ne zabrinjava ovo veliko šišanje koja Ivana spominje.Jer ona je bila ne ovčica nego prava debela ovčetina.Zamjenila je uloge.Od početka godine jedina dobra
investicija joj je bio BRIN, pa joj vjerovatno smeta zelena boja.Ona obožava jednobojnu
žarku ,crvenu boju i zato je odlučila spušiti i na BRINU.
A pokazala je i da je lažov jer je obečala pade od 13% i ja sam se postavio točno na toj cijeni.
Kad ono čorak.Ali kako ste vi kao stručnjak dobro primjetili da je skrenula,neću to uzeti za ozbiljno jer bolesne treba sažaljevati i pomoći im.Mislim da to ipak nije
korektno sa vaše strane i da joj se svetitte.Ja sam ipak kulturniji i uviđavniji jer ja fino kažem da je
pukla,naravno na živce.

Na ZSE će teči med i mlijeko ako ne skrenu ili puknu kao Ivana 7.

@pinball
reko bi naš prijatelj Mrgud… ući i sjedi 1… po kolko ono € VLDS čekaš?
Copyright © 2011 Brijuni Rivijera d.o.o. Sva prava pridržana.
http://www.brijunirivijera.hr/
http://www.brijunirivijera.hr/natjecaji/prednatjecajni_postupak
Objavljeno: 24.07.2011
http://www.jutarnji.hr/brijuni-rivijera–najveci-projekt-hrvatskog-turizma-svih-vremena/961004/



… Za dugoročnog investitora najbolje prilike na ZSE su:BRIN,JAKT,FMPS,TRFM,QUNE_SLPF je malo
pobiga…

ovo je antologijski post.
stvarno nije lako izdvojiti ovako impresivnu kolekciju 🙂
[/quote]

Ako ne razunijete zašto,nikada nećete biti bogata nego"bogata"

Slušaj dijete drago! Poslovna namjera i planovi, zabranjuju mi odgovore na ovakve tvoje provokacije..
NIkad ti , dijete drago meni nisi ništa na građevinarima i brodarima rušila , niti ćeš na meni ikad zaraditi…Niti si ti ikad kupovala ono što sam ja prodavala, niti nećeš, budi uvjerena u to, jer
su moja ulaganja i moj način razmišljanja, dijametralno suprotni od tvog.
Ko prvo, ja bih ti, da mogu zabranila trgovanje, jer se iživljavaš namjerno..
Na žalost, U TOJ IGRICI NISI SAMA, jer sama nemaš pojma što bi radila, kako si i sama rekla, već ti
pomažu tvoji…
Tvoji, je široki pojam, a odnosi se na firmu, gdje su ti dali da malo prevrćeš po portfeljima…

Kolega Lopina, ja nisam farmaceut..a moje zvanje , daje mi za pravo komentar Ivaninog ponašanja…
Oni – tvoji- su skup pravnih osoba- bliskih dokumentaciji – točnije FI – prije drugih !

Nadalje, radiš samo zlo, s tvojim IGRICAMA, jer uopće ne razumiješ- A TREBALA BI TO SHVATITI..
da CIJEĐENJA LIMUNA ZA LIMUNADE – više nema…

Pa, kad je limunada kisela, vrijeme je, da je i zasladiš… Zato , brzo reci tvojima, da koliko god imaju
para utroše na podizanje dionica- nakon ove gluposti- koje ste napravili…kužiš ????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

¨@Miami, pad od preko 2%.

gospođo Miami.

– ako već na burzi trgujete neke stvari morate znati.
– tu na ovoj temi pratim samo 2 dionice, ADPL i KODT.
– ADPL, današnja cijena je bila slična jučerašnjoj, s time da je zadnja transakcija bila cca 20 lipa niža i sitan minus, nije vrijedan pažnje.
– KODT-p, danšnja zaključna i jučerašnja zaključna iste, ali imamo na kupnji i 3kn poviše toga ali ju je teško dobiti jeftino.
– KODT-r, danas se s tom dionicom nije trgovalo pa teoretski niti nije mogla pasti.

– I love this game.
Pozdrav !

Daj, molim te…… bolje ne govori.
Sutra to okreni u plus, i svi zadovoljni….. /meni svejedno/.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ako ne razunijete zašto,nikada nećete biti bogata nego"bogata"

– tko mi to piše.
– penzić koji nema ni 100.000kn životne ušeđevine.
– ja bih se sramila na vašem mjestu, a vi još dijelite savjete.
– pa toliko ja znam ponekad zaraditi u tjedan dana.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close