Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gospon Lopina, jeste vi to nehotice postali dugoročni investitor u BRIN-u? [proud]

Bravo Ivana,dobro pritiskaš na ASKU.
Zaista bi moglo udriti po BIDU.Očekujem da ćeš ispuniti obečanje Čekam na 17,50 i na 15,50.

U očekivanju poklona srdačno te pozdravljam!


Gospon Lopina, jeste vi to nehotice postali dugoročni investitor u BRIN-u? [proud]

– nemojte mu još i vi mast vaditi.
– pa godinu dana je u ovoj dionici, jeftino kupio, ali ja još jeftinije.
– sada zbraja zgubitke.
– zahebalo ga sitno dizanje, dokupljivanje i navlačenje na preko 20kn, sada mu je to cca 90% portfelja.
– a ja sam dobro spustila cijenu, ali prodajem s plusom.
– samo ovo smeće od dionice stvarno ne bih nitkome preporučila.

– I love this game.
Pozdrav !

BRIN
Sve ispod 100 kom se ne računa.

BRIN
Sve ispod 100 kom se ne računa.


Ivana,računa sam da si potpuno pukla i da ćeš zabiti BRIN na 17,50 sigurno,a možda produžiti i na 15,50
i tako ući u ginesovu knjigu rekorda da ni u jednoj poziciji od početka 2011.ne budeš u plusu.

Ipak si dobro načeta i mislim da ćeš ispaliti i da ćemo ovih tvojih 2000 dionica isciditi na 17,50 i niže.
Danas si ipak uspjela izaći sa 56 komada na 19,39 i zaista kao veliki investitor si napravila veliki posao.

U BRINU će tećoi med i mlijeko !


Gospon Lopina, jeste vi to nehotice postali dugoročni investitor u BRIN-u? [proud]

U nijednoj dionici ja nisam dugoročni naročiti ako sam nakrcan.
U padu dokupljujem,ako mislim da dionica ima prostora za veliki rast ,u rastu prodajem da nebi probio
30% portfelja u jednoj poziuciji.
Maksimalno 40% mogu biti u jednoj poziciji,ali to mora biti stabilna firma.A BRIN je upravo takav.

U BRIN će teći med i mlijeko!

U BRIN će teći med i mlijeko!

Pod uvjetom da "kukuriku" koalicija pobijedi na izborima

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Današnje trgovanje.

– danas sam bila na jeftinoj kupnji na nekim dionicama, tamo gdje ozbiljno investiram.
– na BRIN-u sam se danas zabavljala, to mi je sitna investicija cca 0.5% portfelja ali sasvim dovoljno da gospon Lopina ima noćne more.
– danas sam rušila tu dionicu, tko je to pratio dalo se puno toga naučiti kako se to radi.
– bilo je tu danas svega, od puno malih naloga, pa par većih, pa neke kombinacije.
– cilj mi nije bio prodati, već rušiti cijenu dionice i utjerati strah u kosti gospon Lopini, u čemu sam i uspjela.
– jučer sam najavila veliki pad 13% na ovoj dionici.
– ali nije imalo smisla to učiniti jer je netko danas na ovoj dionici imao dvije transakcije 1 dionica i 3 dionice, ili 19kn i 57kn, te ju s takvim transakcijama na kraju dana bez problema podigne ili smanji veliki minus.
– ali odmah na početku trgovanja je gospon Lopina prodao na otvorenom nalogu za kupnju na 18.50kn.
– bojao se kako ću ja to zatući ispod 15kn, a tada bi dionici trebalo dosta dugo vremena za oporavak.
– te je i on danas bio na prodaji, 2 naloga su me liparila.
– ali je gospon Lopina bio i na kupnji 15kn.
– cilj sam ostvarila, gospon Lopina je sada prodavao s debelim gubitkom ono što je kupovao preko 20kn.
– više vas neću zamarati s ovom dionicom, ali neću napisati ni što ću na burzi raditi.
– još dosta toga ima gospon Lopina i ja ću mu pokvariti sve planove, a sve to uspješno radim već pola godine na ovoj dionici, a raditi ću i dalje.

– I love this game.
Pozdrav !


… Za dugoročnog investitora najbolje prilike na ZSE su:BRIN,JAKT,FMPS,TRFM,QUNE_SLPF je malo
pobiga…

ovo je antologijski post.
stvarno nije lako izdvojiti ovako impresivnu kolekciju 🙂

….Ivana 7, pa šta je tebi došlo…?????? Jesi ti malo skrenula? Koji ti je …..????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Današnje trgovanje ADPL i KODT.

– kako sam i jučer pisala na ADPL jaka potpora na 120kn.
– kada će i hoće li cijena krenuti gore nemam pojma,
– ali je zgodna za akumuliranje, ili pričekati ako padne ispod 120kn, a to se može dogoditi ako koji paket kupljen po 110kn + 7.5kn div. ide na iskrcaj.

– KODT, danas očekivano.
– nije bilo jeftine prodaje pa nije bilo ni nekog prometa.
– sada će opet tu biti mali promet, veliki investitori će kupiti puno toga ali kada je jeftino.
– ali ubrzo će lipari to podići p na 1.200kn i r na 1.300kn.

– neki veći pad na ove dvije dionice stvarno nije realno za očekivati.

– I love this game.
Pozdrav !

¨@ Miami.

– nisam skrenula.
– trenutno uništavam gospon Lopinu psihološki i financijski.
– to isto sam učinila i vama na nekim brodarima i građevinarima.
– samo što vas nisam uništavala psihološki, ali sam na vama zaradila lijepe novce.
– to je ta razmjena, ja vama skupe papire a vi meni novce.
– ja uživam u ovoj igrici, a lijepo i zaradim.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close