Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne bavim se reklamiranjem. Ono što vrijedi kad-tad će biti prepoznato i odgovarajuće vrednovano. Osim toga najčešće igram strpljivo i dugoročno.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Molim nekog dobronamjernog da mi iskomentira SNBA.
Nekako je promatram već neko vrijeme al kako nisam baš najiskusniji, zanima me mišljenje ostalih…

Ispričavam se ako je mjesto ovoj temi SNBA post…..

hvala

Lovac u mutnom

moja preporuka za ovaj tjedan, među mnogim drugim dionicama mislim da će BLJE odraditi dobar rast, a vjerojatno i DDJH. Moguće je da se i na FNVC uskoro okrene trend. U ovom razdoblju redovito počnu rasti i turističke dionice. Od brodara JDPL…


moja preporuka za ovaj tjedan, među mnogim drugim dionicama mislim da će BLJE odraditi dobar rast, a vjerojatno i DDJHHJH.

Dobro si uočio..potpisujem!!!

Novac je kisik burze!

Evo malo i mojih favorita :

TNPL
UNPP
TNSA
MNDS
INDG
VIS
ARNT
BLJE
SPNV
FNVC

Iako ne sudjelujem u igri Top 10 ovo su moji godišnji favoriti pa ako želite možete me uvrstiti.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Evo malo i mojih favorita :

TNPL
UNPP
TNSA
MNDS
INDG
VIS
ARNT
BLJE
SPNV
FNVC

Iako ne sudjelujem u igri Top 10 ovo su moji godišnji favoriti pa ako želite možete me uvrstiti.

Pa di si znance? kako je bilo na skijanju?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


… – BCIN, nemam pojma o toj dionici, ali pravite greške u reklami. – prije 2 -3 dana je trebalo poslati preporuke forumašima na p.p. – to bi i diglo samu cijenu. – tada ide reklama na forumu. – u reklami mora biti i razlog, zašto. i puno više podataka o firmi, dijeli li dividendu, je li gubitaš i zašto će rasti. – kad se cijena digne 20 – 50%, prvi dio forumaša prodaje dionicu sljedećim sretnim vlasnicima da i oni nešto zarade. – eto to je scenarij kad je posao odrađen do kraja kako treba.

Vidim da je ivana iz igre pikada i mačke prešla na vrlo suptilan način kupovanja dionica.
Izgleda da je i do sada jedno radila, a drugo pričala.
Kažem ja da ženama ne treba previše vjerovati, naročito kada se previše hvale.

????Gdje je nestao čovjek?Gdje se skrivao?..(ZNANAC)
[smiley3][smiley3]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

PTKM-jak uzlazni trend
DDJH-čeka se samo formalna detonacija rasta (sve več na temi objašnjeno)

Ignore: KressoM, delux


Za tjedan koji slijedi preporučujem BCIN. Još uvijek se trži ispod knjigovodstvene vrijednosti a u srijedu (7.2.) se na javnoj dražbi prodaje paket od 202 komada po početnoj cijeni od 5000 kn/kom. Sjetite se kako je nedavno bilo s PBZ nakon što je konačno prodan onaj paket. Nešto slično moglo bi biti viđeno sa BCINom. Nadam se da ste svi pročitali članak o kukuruzu na 27. stranici zadnjeg Investitora. Posebno je značajna zadnja rečenica u kojoj se tvrdi da zbog nastale situacije vrhnje pobiru proizvođači sjemenskog kukuruza. KOEI, VIRO, ADPL , PTKM i INA će i dalje rasti

zaboravio si dodati BELJE…[smiley2]


– ma prijatelju miješaš mene i gospodina Hakelu.

Svi dobro znamo da nista nisam pomijesao.


@Cayman
; nisam rekao da je FNVC navlakusa, niti me briga da li je ili nije, vec da djeluje kao navlakusa.


Evo malo i mojih favorita : TNPL UNPP TNSA MNDS INDG VIS ARNT BLJE SPNV FNVC Iako ne sudjelujem u igri Top 10 ovo su moji godišnji favoriti pa ako želite možete me uvrstiti.

vratia se znanac sa godišnjeg odmora[smiley9]
dobro došao .

HRT teletest
– uzlet cijena dionica,
– rekordna zarada,
– porasle su cijene tehnoloških, NAFTNIH i transportnih tvrtki.
– na europskim burzama cijene dionica dosegnule su najviše razine u zadnjih 6 godina.

New Report

Close