Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šta je BRIN?

:)))))

www.lociraj-popust.com

@ ivana7

P/E x P/E je za lopinu i drustvo najbolja formula do koje su oni dosli jer je poznato da ulazu u kompanije kojima je P/E u minusu a minus i minus kada se pomnoze daju plus pa im je ovakva formula dobrodosla za ohrabrenje


Kamo sreće da su svu kao gopodin Lopina. Red bi bio da ga burza konačno nagradi.

dionice by Lopina.

– vlds, brin, mgma.
– trenutno rekorderi na burzi.
– a BRIN je trebao pasti i više samo je netko bio brži od mene.

– I love this game.
Pozdrav !


gospon Lopina.

– ja za razliku od vas nikada nisam muljala.
– evo nudim vam jednu okladu.
– sutra će vam BRIN pasti 13% .
– nekako mi se taj broj 13 slaže s svim vašim urocima.

gospon Lopina.

– vidite kako sam vidovita, ja par dana prije vidim što će biti na burzi.
– zašto se ne želite kladiti ???
– ja se volim kockati, a vama je sasvim isto gubili novce na burzi ili klađenju.

– I love this game.
Pozdrav !

BRIN.

– nije dobro, nije dobro.
– evo dolaze na prodaju i tisućice ispod 20kn.

– I love this game.
Pozdrav !

BRIN.

– koja gužva na prodaji,
– koje liparenje.
– sigurno sada izlazi gospon Lopina.
– samo nisam sigurna kako će to moći prodati ako cijenu još ne spusti dolje.
– a ima kupnje na 15kn, ne kužim zašto to ne istrese po kupnji.

– I love this game.
Pozdrav !

lopina je izaša,nema više tu dionicu,ona transakcija od 1850,00kn [sealed]

BRIN.

– kakve su ovo manipulacije gospon Lopine s kupnjom jedne dionice smanjuje minus za 5%.
– pitam se gdje su tu regulatori tržišta i zašto se ne sankcijoniraju ovakvi manipulatori, te tko im dozvoli kupnju jedne dionice za 19kn ?????
– ali i bez te manipulacije sasvim sam zadovoljna padom BRIN-a od -4.67%.

– I love this game.
Pozdrav !


– ali i bez te manipulacije sasvim sam zadovoljna padom BRIN-a od -4.67%.

Najavili ste pad od 13%, a ostvarili tek 4,67%… Malo ste se precijenili. Burza ne trpi ego.


Najavili ste pad od 13%, a ostvarili tek 4,67%… Malo ste se precijenili. Burza ne trpi ego.

gospon Lebowski.

– pročitajte ponovno taj moj post.
– ponudila sam okladu, a gospon Lopina se ne želi kladiti.
– da se kladio pao bi i puno više.

– a ovako je isto dobro, imamo veliku ponudu na prodaji ispod 20kn te zbilja nije potrebno veće rušenje s moje strane.
– ali sada će ta dionica teško preko 20kn, a upravo mi je to bio cilj.
– kako i pišem, gospon Lopinu najprije uništiti psihološki a potom i financijski.

– I love this game.
Pozdrav !



Najavili ste pad od 13%, a ostvarili tek 4,67%… Malo ste se precijenili. Burza ne trpi ego.

gospon Lebowski.

– pročitajte ponovno taj moj post.
– ponudila sam okladu, a gospon Lopina se ne želi kladiti.
– da se kladio pao bi i puno više.

– a ovako je isto dobro, imamo veliku ponudu na prodaji ispod 20kn te zbilja nije potrebno veće rušenje s moje strane.
– ali sada će ta dionica teško preko 20kn, a upravo mi je to bio cilj.
– kako i pišem, gospon Lopinu najprije uništiti psihološki a potom i financijski.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Draga Ivana, o neprikosnovena vladarice hrvatske burze, kada vi napišete da će BRIN pasti 13 posto, ima da BRIN padne 13 posto. Izvlačiti se na oklade s gdinom lopinom krajnje je neukusno.

Činjenica je da niste uspjeli spustiti cijenu BRIN-a, iako imate paketić u vlasništvu, a također je činjenica da je riječ o jednoj od najjebivjetarskijih dionica ikada izdanih na ZSE.

Prema tomu, zabili ste si autogol. Vaš ego zabio vam je autogol.

Sljedeći put kada nešto najavite, potrudite se to ispuniti ili nemojte uopće najavljivati. Ovako si uništavate vjerodostojnost.

Pusica, vaš obožavatelj



– ali i bez te manipulacije sasvim sam zadovoljna padom BRIN-a od -4.67%.

Najavili ste pad od 13%, a ostvarili tek 4,67%… Malo ste se precijenili. Burza ne trpi ego.
[/quote]
Radimo još do 16 sati.Ivana je obečala pad od 13%.Ja strpljivo čekam poklon na 17,xx
Ali ipak lakše se diše.KOES mi je lijepo potega,ali nisam, bio na prodaji.Isteklo vrijeme od mjesec
dana i nalog se izbrisa.
Ma možda i bolje jer bi KOES mogao i na 500.
Ovaj nalog od 19,19 sa jednom dionicom nije moj jer minimalna kupnja u Agramu je 1000 kn.Ali slažem se sa Ivanom da bi trebalo ove manipulatore ušutkati,a najbolje se to radi da se dionica ubije.
Ivana,prospi trista komada ,pometi ove na 17,xx i zabij na 15xx.Ja strpljivo čekam na obe pozicije.
A na prodaji sam visoko,jer ovakve igre možda znaći da Ivana i sidikat pripremaju atomski na desno
tj velika metla po ASKU.
A Ivani bi to bila lijepa prilika da pokrije velike gubitke.Puši li ga puši.Jedina pozitivna pozicija
od početka godine BRIN ulazi uobičajenu_gubitničku.
Mili bože koji luzer.

A i LCDS podivlja sa jednom dionicom.Ulazi u top listu pobjednika dana.Mislim da je netko LCDS "napumpa" na ovako velikom prometu od jedne dionice nepotrebno jer LCDS ima zagarantiranu cijenu od 24,93 do 27.08/glavna skupština/,ali za ostvariti toliku cijenu treba biti na skupštini i glasati protiv delistiranja.

Ali bez obzira na to lijepo je vidjeti da mi je i pored pokušaja velikog investitora ,top lidera gubitnika
na ZSE Ivane sedme, portfelj i dalje u plusu.
Ivana ne smiješ da te jedan penzić sa malim kapitalom ovako pod..bava,satari BRIN u prah i pepeo.
Ti to znaš,ti to možeš!Pokaži snagu.

Na ZSE će teći med i mlijeko samo onima koji sačuvaju hladan mozak.Ivana smiri se i postani staložen
investitor,jer ćeš izgubiti i gaće.

New Report

Close