Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako je vrijem prolazilo bio sam svjesniji da sam tek kap u moru svega sto se događa oko nas… Poruka bi bila jednostvana – Čistilište, pakao ili raj ; gdje smo sada i gdje nas put vodi?!

Za nas koji smo unutra/u dionicama/ovo sadašnje vrijeme je čistilište.
Za sretnike koji ulaze/samo strpljivo i polako/ovo je raj.
Pakao je iza nas.Pad indeksa sa 5.200 na 1250 ,pa veći pakao je nezamisliv.To se događa jednom u pedeset godina.Jedino atomski rat bi možda donio gore.
A kešoljupci koji čekaju će ipak izvisiti.Vrijeme je za akumulaciju!
Jasno je da sam 100% u dionicama.
BRIN na 20,JAKT na 25,Qune na 36,VLDS na 10,LCDS na 22,FMPS na 21 se moglo kupiti zadnjih dana.
Pa kako biti u kešu.Nemoguće!
TISAK na 180,FNVC 170,SNHO 180 itd.itd.Niz izvrsnih prilika,trejderskih i dugoročnih.

Na ZSE će teći med i mlijeko!Vrijeme je da se sutra malo zazelenimo.

Na ZSE teče med i mlijeko za strpljive sakupljače.

jednostavno nema publike za tu knjigu. onaj tko je preživio od 2007.-e naovamo ne pada na priče o pobjeđivanju tržišta isl. ostali su utekli s burze. ako se za 5 godina stanje popravi, e tada će barmen biti na pravom mjestu u pravo vrijeme sa par tisuća knjiga koje će mu dotad nesumnjivo ostat na lageru.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


a pazite ovo, ekipo…
pričam sršenu iz sandorfa dogodovštine s foruma, pa i to da se dio ekipe buni zbog reklamiranja knjige.
on će na to: ‘pa, koliko sam shvatio, ti ljudi cijelo vrijeme oglašavaju prodaju dionica, vjerojatno i za grozomorne iznose. kako se to ono zove, drukanje? kako im nije palo na pamet da je i to besplatno reklamiranje?’

a reklo bi se da je tu bilo i nečasnog navlačenja ljudi.
mala knjiga bar teži ka izjednačavanju šansi
http://www.youtube.com/watch?v=U69QQiBmaEg

Uz takvu knjigu trebalo bi ponuditi još nešto jer očito sama knjiga je na vrtićkom nivou i kao takva nešto neide baš. Da se uz knjigu recimo dobije vreča kalcija kupovale bi je starije gospođe da ne obole od osteoporoze-iznenada.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Eh da smo bili pametniji svi zajedno, ne bi kukali danas, nit bi se izrugivali jedni drugima. Tržište i pohlepa nas je natjerala na sve ovo i zato plaćamo danak.

Životna škola je najskuplja, ali je zato najvrijednija.

Better not be at all than not be noble

Gospon barmen kratko pitanje za vas….

Ako je ta knjigica tako super i ako formula koja se u njoj nalazi "ona prava" zašto vi ne posjedujete niti jednu dionicu od TOP 5 dionica po rangu te vase formule ? Reklamirate nešto čega se i sami ne držite nije valjda da sami ne vjerujete u tu knjigicu koju reklamirate?..

Informaciju o tome sto posjedujete provjerio sam na dnu vaših kolumna u na PDu i te dionice našao nisam…

...


Gospon barmen kratko pitanje za vas….

Ako je ta knjigica tako super i ako formula koja se u njoj nalazi "ona prava" zašto vi ne posjedujete niti jednu dionicu od TOP 5 dionica po rangu te vase formule ? Reklamirate nešto čega se i sami ne držite nije valjda da sami ne vjerujete u tu knjigicu koju reklamirate?..

Informaciju o tome sto posjedujete provjerio sam na dnu vaših kolumna u na PDu i te dionice našao nisam…

korf/vlho prodan… ili? ako da zašto ?


Ponavljam vam opet da mi ne saljete zahtjeve za prijateljstvom, i da me ne pitate za savjete preko poruka,
sve sto imate pitati pitajte ovdje na temi da svi vide i da sve koje zanima mogu cuti moje misljenje

VAŠ DIREKTOR

evo, pitam ja… zašto Alabama više nije forumski aktivan… ? sve trejdere sa vlds doslovce pokupio/izbacio, pa će možda uskoro tzv. sam pokupit vrhnje, možda več počevši od sutra ili… ?



Ponavljam vam opet da mi ne saljete zahtjeve za prijateljstvom, i da me ne pitate za savjete preko poruka,
sve sto imate pitati pitajte ovdje na temi da svi vide i da sve koje zanima mogu cuti moje misljenje

VAŠ DIREKTOR

evo, pitam ja… zašto Alabama više nije forumski aktivan… ? sve trejdere sa vlds doslovce pokupio/izbacio, pa će možda uskoro tzv. sam pokupit vrhnje, možda več počevši od sutra ili… ?
[/quote]
Sumnjam da će na VLDS uskoro biti vrhnja, mada bi to volio jer i sam posjedujem nešto sitno te dionice.


ivana 7

Fashion nights.
ovaj tjedan sam puno više bila zaokupljena modom nego dionicama.

Gospođa ivana 7 ,

lako ćemo mi za obleku .
Koga brige .
Možemo cijeli dan biti u kupačima i u mornarskoj majici uz zasluženo more .
Ali na šta potrošiti višak kunica ?
" Tokom ljeta skupljati jeftine dionice "
Koje ?
Koje su "Banka" ?

Pozdrav

Odnio Vrag šalu .

Nema nigdje ivane 7 .

Jel netko vidio zadnjih dana ivanu 7 ?

Pa nisu joj valjda potonule sve lađe ?

.


Nema nigdje ivane 7 .
Jel netko vidio zadnjih dana ivanu 7 ?
Pa nisu joj valjda potonule sve lađe ?

gospon Pero.

– pa napišem pokoji post o modi ali ga cenzura obriše.
– a to je ono što trenutno zanima cijelu RH, o.k. zanima vas i gospon Šime koji se je iz Ausrrije vratio u Remetinec.
– a namjeravala sam vam pisati i o gospođi Simoni, njena kreacija je bila jedna od boljih, a naročito frizura, sve je zasjenila.

– dionice me trenutno ne zanimaju, sada trošim lovu od onih bezobrazno velikih dividendi.
– još očekujem jednu veću i par manjih dividendi.
– a dosta sam ove godine zaradila i bez tih dividendi.
– sada je aktivan odmor i zabava.
– sutra ili bi to bilo danas ću gledati avione, svaki dan nešto novo.
– doći će red i na dionice, ali prvo moramo vidjeti polugodišnja izvješća.

– I love this game.
Pozdrav !



a pazite ovo, ekipo…
pričam sršenu iz sandorfa dogodovštine s foruma, pa i to da se dio ekipe buni zbog reklamiranja knjige.
on će na to: ‘pa, koliko sam shvatio, ti ljudi cijelo vrijeme oglašavaju prodaju dionica, vjerojatno i za grozomorne iznose. kako se to ono zove, drukanje? kako im nije palo na pamet da je i to besplatno reklamiranje?’

a reklo bi se da je tu bilo i nečasnog navlačenja ljudi.
mala knjiga bar teži ka izjednačavanju šansi
http://www.youtube.com/watch?v=U69QQiBmaEg

Uz takvu knjigu trebalo bi ponuditi još nešto jer očito sama knjiga je na vrtićkom nivou i kao takva nešto neide baš. Da se uz knjigu recimo dobije vreča kalcija kupovale bi je starije gospođe da ne obole od osteoporoze-iznenada.
[/quote]

uz napomenu da poštujem mišljenje, moram reći i da mi je simpa da wall street journal i financial times svim svojim ugledom napišu ‘mala knjiga koja pobjeđuje tržište je jedan od najboljih i najjasnijih vodiča za value investiranje’ i ‘najbolja knjiga o ovoj temi u mnogo godina’, a ti, onako, iza flanjke, ne baš uglednim nickom kažeš što si rekao.

kao da pele, maradona i modrić kažu da je greenblatt najbolji igrač na svijetu, a onda ti ni na tribini, jer tamo bi ne netko mogao i vidjeti, nego na forumu kažeš da ‘mali i nije nešto’ 🙂
neizmjerno mi je to simpa

www.knjigara.com

ivana 7 :

gospon Pero.

– pa napišem pokoji post o modi ali ga cenzura obriše.
– a to je ono što trenutno zanima cijelu RH, o.k. zanima vas i gospon Šime koji se je iz Ausrrije vratio u Remetinec.
– a namjeravala sam vam pisati i o gospođi Simoni, njena kreacija je bila jedna od boljih, a naročito frizura, sve je zasjenila.

ivana 7 ,

koga briga sad po ljetu za obleku , ili za to što se vratija Šime iz EU , ili što Simona nije naplatila sve svoje usluge …

Nas kojima je bila uspješna ova polovica godine ,
pošto smo gramzljivi i nikad nam nije dosta ,
zanima gdje bi mogli uložiti višak kunica jer
" preko ljeta treba skupljati jeftine dionice " !
Dali će se EU potpisivanje odraziti pozitivno na našu Burzu ?
Nemoguće je na odmoru potrošiti sve dividende na aktivnom odmoru .
A strah me da mi Miši ne pojedu peneze , nemogu sve pojesti i popiti jer se onda debljam.
Najrađe bi uložio u " Banku" za dugu toplu jesen .
Jel to : HT,ATGR,ATPL,ERNT,KNZM,KOEI,KODT,LKPC,JNAF ?
Može li biti jeftinije ?

Pozdrav

.

New Report

Close