Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ barmen

Mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište
Joel Greenblatt
Sandorf&Tomislav Birtić, Zagreb, 2011.

Buduci da ste vi Tomislav Birtic prestanite na ovako jeftin i bezobrazan nacin promovirat knjigu i gurat ju ljudima u facu…ako je knjiga toliko dobra ne trebate ju ovoliko reklamirat

ako ti smeta, stavi me na ignore, i sve ok 🙂
a što se reklame tiče, eksperti kažu: dok na nos ne izađe, a onda još malo 🙂

www.knjigara.com


@ barmen

Mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište
Joel Greenblatt
Sandorf&Tomislav Birtić, Zagreb, 2011.

Buduci da ste vi Tomislav Birtic prestanite na ovako jeftin i bezobrazan nacin promovirat knjigu i gurat ju ljudima u facu…ako je knjiga toliko dobra ne trebate ju ovoliko reklamirat

ako ti smeta, stavi me na ignore, i sve ok 🙂
a što se reklame tiče, eksperti kažu: dok na nos ne izađe, a onda još malo 🙂

[/quote]
Ma evo ti još jedna kulja, spameru.. I koliko bi vi dali Jasonu, blablabla.. Kulju, eto to bi mu dao, kao i tebi.. A u rano jutro sam uvijek raspoložen.. [angry]

ps. i dobra ideja, ideš na ignore..

pps. i da, nitko ti ne može pomoć da pobijediš tržište.. ne razumijem kako to do sada nisi shvatio.. tržište uvijek pobjeđuje.. halooo.. nisi li na gubitničkoj strani?! ma ajd zbogom.. [bye]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

barmen:

" ako ti smeta, stavi me na ignore, i sve ok 🙂
a što se reklame tiče, eksperti kažu: dok na nos ne izađe, a onda još malo 🙂 "
————————————————————————————————————–

Gospon ,

a jeste li vi platili PD za objavu reklama ?
Ili zlorabite ?

.

@ barmen

ma necu te na ignore ali stvarno pretjerujes,knjigu sam procitao ali preko interneta,samo upisem na google i izbaci mi neki torent preko kojeg besplatno skinem knjigu

ugl knjiga me razocarala,zapravo nije losa ali s obzirom koliko ju ljudi hvala ja sam ocekivao nesto revolucionarno,a kad ono nesto sasvim neprimjenjivo na nasoj burzi i nesto poprilicno obicno upakirano u zanimljivo stivo. To je moj osvrt na knjigu

rooki, poštujem osvrt.
ali, to ti je kao da pele, maradona, messi i modrić za greenblatta kažu da je najbolji na svijetu, a ti na to: mali i nije nešto 🙂
wall street journal, financial times i još nešto faca kažu da je najbolja, tebi nije nešto, ok, neka tržište presudi 🙂

www.knjigara.com

tržište je tu već odavno presudilo. kao i u dionicama, uvijek samo kontra onome što pišu maradona, messi i modrić

Da je knjiga izašla prije 5-6 godina vjerojatno bi se i prodavala 5-6 puta bolje. Ali nakon kraha tko je osto živ više se ne razbacuje novcem

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Fashion nights.

– ovaj tjedan sam puno više bila zaokupljena modom nego dionicama.

– I love this game.
Pozdrav !

Kai OPI u INGRI,tražiš utočište u modi, zbog frustrirajuće lošeg investitanja na ZSE.

xx,machette,pa ja,i plavi je odličan,i ING je harao
Od nas lajavaca si sigurno najlošija.
gosp.xy je sofisticirani lajavac,a mi više sličimo babama tračarama na pazaru.

Na ZSE će teći med i mlijeko!

@super24:
imam dva interesa.
da se ljudi što manje obrazuju, jer tako rastu šanse da dionice prodam po besramno velikoj cijeni. tom cilju pomažu izjave poput ‘maradona, pele i modrić nemaju pojma’, i na tomu sam zahvalan.
da se ljudi što više obrazuju… 🙂 i na tome sam zahvalan 🙂

čitajući kako ekipa na temi best buy u prevelikom postotku gata iz graha, i navija poput publike na utrkama konja, možda mala knjiga i nije daleko od best buya 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=1jusGtSO2Ak

www.knjigara.com

Ja sam zahvalan na funkciji ignore..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


rooki, poštujem osvrt.
ali, to ti je kao da pele, maradona, messi i modrić za greenblatta kažu da je najbolji na svijetu, a ti na to: mali i nije nešto 🙂
wall street journal, financial times i još nešto faca kažu da je najbolja, tebi nije nešto, ok, neka tržište presudi 🙂

Zapravo uopće nije tako ,ali nema veze.Nisam ni očekivao pročitati neku suvislu usporedbu od vas.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Koliko vidim best buy sigurno nisu ni LKPC niti ERNT a bome niti KODT.
Te dionice će nastaviti padati do daljnjega.
Dobra stvar za brodski sektor je jačanje dolara u kunskom iznosu pa stoga očekujem snažniji rast brodara, u prvom redu ATPL i JDPL. ULPL i dalje precijenjen kao i TNPL.
Glede graditelja DLKV i dalje uvjerljivo preskup u odnosu na druge, a i IGH pa stoga očekujem daljne padove istih dionica.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

rita, 18.07.2011. u 17:13
Dobra stvar za brodski sektor je jačanje dolara u kunskom iznosu

i za dijamante…i za dijamante…hehehehe

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close