Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas dionice na akcijskoj prodaji navali narode .

Pa baš oene koje bih ja rado dokupio kao TUHO, KODT, i ADPL i nisu baš na akciji

rita ,
sram te bilo što izmišljaš i lažeš .

rita i Mecka ,

gospodarski kriminal ne zastarjeva .
Oni koji su opljačkali našu i državnu imovinu uz pomoć Vlade u LKPC , kad-tad će odgovarati .
(kao što odgovaraju u Podravki,SMSu,HEPu,INI….)
Podjeliti među sobom našu i državnu imovinu koja je vrijedila tržišno 77 miliona a oni su ju platili samo 20 miliona , je pljačka .
Dionice LKPC su podjelili među sobom po cijeni 400 kn kad je na burzi cijena bila viša od 1400 kn .
Ako su oni dobili dionice LKPC po 400 kn onda su i nama malim dioničarima trebali dati po 800 kn .
I dali su .
Po 850 kn .
Da su radnicima dali dionice po 1200 kn onda bi i u dokapitalizaciji cjena dionice LKPC bila 1200 kn .
To bi bila velika korist za sve , i za LKPC , i za Državu a i za male dioničare jer bi im dionice vrijedile više .
Cijelo vrijeme ja isto pišem, već pola godine .
I neznam šta vam nije jasno ?

Pozdrav

.

@pero7

pa rekoh što mi nije jasno. kako ste sa ponudom od 800 kupili dionice koje su koštale 850???

a post koji sam paste-ao ovdje sam copy-rao na temi lkpc. ja ga nisam napisao…dakle ne mogu lagati. pa lako je provjeriti na temi lkpc.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Perice kako ti je prošao upis ako si ponudio realnu cijenu za tebe a to je 800,00 Kn?

Prijatelju Mecka ,

zadnji tren u RBA sam se predomislio i ponudio malo više od realne cijene i uspio kupiti još nešto dionica LKPC .

rita ,

sve sam već objasnio mojem prijatelju Mecki , pa čitaj .
Na burzi ulažem višak mojih osobnih sredstava pa ni moja žena nezna ni koliko sam kupio dionica LKPC ni po kojoj cijeni , pa neću ni tebi polagati račune .

A šta se tiče , tko laže ,
molim tko je zainteresiran za temu nek provjeri moje tvrdnje :

" rita je krivotvorio moj post i preradio ga i ne radi se o kopiraj-zaljepi već o prijevari"

Orginal moje postove možete vidjeti na stranici foruma LKPC .

.

rita, 17.07.2011. u 16:54
" rita je krivotvorio moj post i preradio ga i ne radi se o kopiraj-zaljepi već o prijevari"

buhaha copy-rano je sa stranice 1641 lkpc a ako nije tvoj post obrati se vedranu od kojeg je copy-rano(i ovdje se više nema što reći već koga zanima tko laže može sve vidjeti na rečenoj stranici).

ne trebaš ti meni ni mečki polagati račune. ali ipak to radiš. jer govoriš da si kupio lkpc po 850. jel te to netko pitao???? nije…ali kad si bio pitan po koliko ćeš kupiti rekao si po 800.

e vidiš to se zove LAŽ…a upravo si rekao i da vlastitoj ženi lažeš….pa što reći više o tebi.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

BLSC na 630-10% u mjesec dva, dočekati više-malo teže

LCDS na 22,50- sigurnih 11% u dva mjeseca radi zagarantirane cijene od 24,93-više moguće

Na ZSE će teći med i mlijeko!


BLSC na 630-10% u mjesec dva, dočekati više-malo teže

LCDS na 22,50- sigurnih 11% u dva mjeseca radi zagarantirane cijene od 24,93-više moguće

Na ZSE će teći med i mlijeko!

Ako prođeš na 22,50 ,to je 10% u mjesec dva,daleko više nego neizvjesnih 10% u HT, ERNT,ATGR ili u ostalom fondovskom smeću.

Međutim,ima prostora i za 100% rasta u LCDS.

U LCDS će teći med i mlijeko!

BRIN,JAKT,FMPS i TRFM,SPLF je trži na o,47 P/BV.

U zatvorenim fondovima će poteći med i mlijeko u potocima!

Pridodajem LCDS na 22,50 i VLDS

SLPF i nije toliko dobar s obzirom da je NAV izlistan za dan 30.06.2011.krivo prikazan.
Negdje je desetak posto manji NAV od onog što je izlistan na ZSE.
Kupnja bilo kojeg od zatvorenih investicijskih fondova na trečinu NAV je sigurnih 100% u godin i po dana.

Na ZSE će teći med i mlijeko.

vedran 11
rita
strojar25
Pero7

Kolege investitori LKPC ,

Donio sam odluku !
rita , da oladi stari, da razumiješ tržište nebi pisao ovakve bljezgarije, ti ovo , ti ono , preseravš se tu kao nešta trguješ , a nemaš za kiflu, i tu meni soliš pamet, ja u luku ulažem dok ti nisi znao da postoji, i moja razmišljanja su realna, kad ti dođe sva ova količina na tržište ti ćeš sigurno ponovo biti pametan i pita se pa kkao je ponovo palo, ja stojim iza svojih postova….
Idem u dokup u 1 . krugu i nudim ( uplaćujem ) cijenu za dionicu LKPC 800,00 kn !

Pozdrav kolege

————————————————————————————————————————
Poštovani kolege ,

ovim vam obznanjujem
da ovo nije moj post već je prerađen od strane vedrana 11 ili rite ili strojara 25 .

u ovih pola godine mojeg pisanja na Forumu nisam nikoga uvrijedio i jednostavno to nije moj stil pisanja i takve uvredljuive riječi ne koristim .

Moralno dno je prepravljanje tuđih postova i prikazivanje kao kopiranih .

.

@ barmen

Mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište
Joel Greenblatt
Sandorf&Tomislav Birtić, Zagreb, 2011.

Buduci da ste vi Tomislav Birtic prestanite na ovako jeftin i bezobrazan nacin promovirat knjigu i gurat ju ljudima u facu…ako je knjiga toliko dobra ne trebate ju ovoliko reklamirat

Mislim da je trenutni Best buy VLDS… zašto?
1. logički jer sam ponovo in…
2. a ponovo in sam zbog:
konačne sutrašnje/preksutrašnje dražbe 10,64% dionica Podravke… službeni vlasnik je nadalje Fima Ami/tzv. posrednik Validus…
http://www.intercapital.hr/index.php/hr/novosti
te nadovezno svega prethodnog…:
http://www.nacional.hr/clanak/99963/mirovinci-kupuju-podravku-od-madara
http://www.limun.hr/main.aspx?id=650881
http://www.profitiraj.hr/financije/poslovne-financije/kutle-tajni-vlasnik-fime-i-106-podravkinih-dionica/

"… Jedini vjerovnik s kojim su pregovori još u tijeku jest Podravka – kazao je Šelebaj Sellier i objasnio kako je Validus "kolateralna žrtva" afere Spice…"

http://dalje.com/hr-hrvatska/selebaj–ako-hocete-stecaj-necete-dobiti-sav-novac/326156

Fashion nights.

– ovaj tjedan sam puno više bila zaokupljena modom nego dionicama.
– vidjela sam puno toga.
– i evo kako bih ja dizajnirala odjeću nekim investitorima s ove teme.
– jer osim dionica trebate nešto love trošiti i na krpice.

– evo ovako bih dizajnirala odjeću za gospon Lopinu.
– morsko plava majica s ovratnikom uz vrat.
– vruće plave hlaćice.
– plave japanke.
– i modni dodatak, očale s manjim okvirom te neizbježna velika torbica.

– pak za gospon Spliću sam osmislila sasvim drugi dizajn.
– svaka 2 dana bi trebao mijenjati frizuru, ravna pa uvijena, ono s vitlerima.
– majica, svaki dan druga, može i košulja, s velikim dekolteom do pupka, ali mora paziti da mu se ne vide grudi.
– prsa svakako moraju biti izbrijana i namazana nekom sjajnom kremom kako bi se vidjeli mišići.
– kratke hlaćice od đinsa.
– i na sve to bi dobro pristajale sandale s bodljama, ali svaku večer morate izlaziti s drugim sandalama.
– lice bi bilo poželjno malo našminkati.
– neizbježni modni dodatak velika torbica, ono da u nju može stati laptop.
– i normalno svaki dan izići s drugim modelom torbice.

– evo ako budete poslušali moje modne savjete sigurno će te na splitskoj rivi biti zapaženi.
– probajte malo uživati u vašem velikom bogatstvu.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close