Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@dagss

zar niste najavili VLDS na cca 11 kn… hmm… kolko vidim ispod 10 je…?

di sam ja to najavio validus?? pokazi mi post

VAŠ DIREKTOR
[/quote]
evo oslobodio parolaz pa digni ako želiš… ako ne ruši… ukoliko ti nije dovoljnih 60.000 i kusur kom…


BEST BUY su turističke dionice, ADPL, DDJH i PTKM, SNHO je bio best buy kada je bio 135 Kn……………. Sada su KORF, ARNT, ADPL, DDJH i PTKM……..

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju, ovo je samo subjektivno mišljenje.


Za mene je BEST BUY naprimjer bila ARNT između 46 i 50 kn kad sam je kupovao pred kraj prođle godine (danas djelić prodao po 82 kn) PTKM do nedavno od 150 do 160 danas više nisam siguran, DDJH do 40 kn što više vjerojatno nikad neće biti itd.
Sve je BEST BUY ako se jeftino kupi pod uslovom da firma nije dosta smeće, i da se ima nalo strplenja i dobri živci.
Isto tako sve je loše što se previše plati.
To vrijedi za dionice koje loše poznajete i u koje niste sigurni i u koje treba ulaziti samo sa onom lovom koju ste spremni i izgubiti.
Hvala Bogu da ima i dionica poput KODT, TUHO, PODR, KOEI, KOSN, ULPL, JDGT, ADPl, KRAS,BELJ, VPIK itd. u koje se još uvijek isplati ulaziti a vjerovatno će se isplatiti i za 10 godina.
Lijep pozdrav.


Sadra
Prijatelju … da znam koje su to best buy … prvo bi ih sam kupio i odmah i tebi preporučio ..al ne znam … a oni koji znaju .,.. ne vjeruj im

Prijatelju ,
jeli Best buy dionica LKPC ?
Dugo nije bila tako jeftina .
Izgradnjom Koridora Vc između Ploča i Budimpešte to će postati glavna luka za BiH , Slavoniju i Mađarsku .
Završetkom dokapitalizacije uskoro će se dionica stabilizirati i povečat će se obim trgovine .
Evo zbog toga sam dioničar LKPC , sudjelovao sam u dokapitalizaciji i dalje ću kupovati tu dionicu .
Iako se gospođa ivana 7 ne slaže s mojim izborom , dionice LKPC mi imaju zadovoljavajući prinos .
Pozdrav

hahahaha pa pero lažeš gore od paravinje. u dokapu lkpc nisi sudjelovao. napisao si da si ponudio 800 a dionica košta 850. još sam te tri puta trebao pitati da priznaš koliko si ponudio jer si neodgovaranjem htio ostaviti prostora za laž. ali eto na kraju si ipak rekao 800.

ZAŠTO LAŽEŠ!!!!!!! uostalom po tebi luka ne vrijedi ni 800…to je vidljivo iz svakog tvog posta na temi lkpc. pozvao bih sve ljude ovdje da pođu na temu lkpc i vide koliki si lažov ali ne sumnjam da su te skužili svi koji su pročitali barem tri tvoja posta.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

@ MaliLuki

lako je biti general poslije bitke pa govorit da su best buy DDJH na 40kn,ARNT na 45 itd

ta su vremena prosla,predlozi nesto iz sadasnjice sa konkretnim pokazateljima i nekom analizom po mogucnosti

uostalom pogledajte sami

rita, 14.07.2011. u 18:52
Pero7

Kolege investitori LKPC ,

Donio sam odluku !
rita , da oladi stari, da razumiješ tržište nebi pisao ovakve bljezgarije, ti ovo , ti ono , preseravš se tu kao nešta trguješ , a nemaš za kiflu, i tu meni soliš pamet, ja u luku ulažem dok ti nisi znao da postoji, i moja razmišljanja su realna, kad ti dođe sva ova količina na tržište ti ćeš sigurno ponovo biti pametan i pita se pa kkao je ponovo palo, ja stojim iza svojih postova….
Idem u dokup u 1 . krugu i nudim ( uplaćujem ) cijenu za dionicu LKPC 800,00 kn !

Pozdrav kolege

usput pero kad smo kod kifli ja imam stotine luka….ali ono puno stotina…pa sad ti vidi koliko je to kifli…doduše za to treba znati matematiku a ja ovdje mogu vaditi i postove u kojima se vidi da ne znaš ni elementarnu matematiku….ali doslovno elementarnu.

lp

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

@ MaliLuki

lako je biti general poslije bitke pa govorit da su best buy DDJH na 40kn,ARNT na 45 itd

ta su vremena prosla,predlozi nesto iz sadasnjice sa konkretnim pokazateljima i nekom analizom po mogucnosti

rookie pa i ja sam kupio optimu po 30, đuru po 42, adpl po 108, zabu po 257 i tako neću više da se hvalim i eno me ležim kući po parama, jel ti treba da posudim… 😀

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

rita ,
sram te bilo što izmišljaš i lažeš .
To nije moj post , već tvoja izmišljotina .
Nikad me nije zanimalo dali imaš za kiflu i koliko imaš dionica .
Tebi sam odgovorio da sam LKPC uplatio po realnoj cijeni .
Ako su radnici mogli kupiti dionice po 400 kn onda su malim dioničarima trebali ponuditi dionice u dokupu po 800 kn .
Ocjenio sam da će 800 kn biti preniska cijena pa sam uplatio više .
Dovoljno da kupim dionice .

.

Danas dionice na akcijskoj prodaji navali narode .

rita ,
sram te bilo što izmišljaš i lažeš .
To nije moj post , već tvoja izmišljotina .
Nikad me nije zanimalo dali imaš za kiflu i koliko imaš dionica .
Tebi sam odgovorio da sam LKPC uplatio po realnoj cijeni .
Ako su radnici mogli kupiti dionice po 400 kn onda su malim dioničarima trebali ponuditi dionice u dokupu po 800 kn .
Ocjenio sam da će 800 kn biti preniska cijena pa sam uplatio više .
Dovoljno da kupim dionice .

post sam copy-paste-ao sa teme lkpc. ja ga tamo sigurno nisam stavio. lako je provjeriti. mislim da ga je vedran prvi citirao. ali zar i kolegi mečki niste rekli da ste platili 800??

vaše je pravo imati mišljenje o dionici ali ga nije lijepo mijenjati iz dana u dan. odjednom spominjete fundamente, koridore, ovo, ono. sve je to postojalo i prekjučer u istoj mjeri. koliko ja zna ništa posebno se nije promjenilo osim vašeg zaokreta iz degradirajućeg u afirmativni. sto pua ste rekli da lkpc ne vrijedi 800 kuna i da će pasti niže a sad govorite da ste je platili skuplje. zašto…jeste vi mazohista???

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Ponavljam vam opet da mi ne saljete zahtjeve za prijateljstvom, i da me ne pitate za savjete preko poruka,
sve sto imate pitati pitajte ovdje na temi da svi vide i da sve koje zanima mogu cuti moje misljenje

VAŠ DIREKTOR

Give me capitalism or give me death


rita ,
sram te bilo što izmišljaš i lažeš .

…. sto pua ste rekli da lkpc ne vrijedi 800 kuna i da će pasti niže a sad govorite da ste je platili skuplje. zašto…jeste vi mazohista???
[/quote]

ujedno i sadista u vrijeme populizma na temi lkpc…
onda zaključujem da nam je Perica pravi Marquis de Sade …

best buy je LRH-R-A, i smatram da će rasti radi slijedeći razloga (ne nužno ovim redoslijedom):

1. ponuda Opatije, tj utuženje radi obveze za ponudu
2. eventualna revalorizacija imovine
3. potencijalni ulaz velikih lanaca u upravljanje pojedinim hotelima
4. potencijalna prodaja firme stranom ulagaču
5. trenutna bitka između dva vlasnika

autor, naravno :), ima dionice LRH

naravno da

www.lociraj-popust.com

New Report

Close