Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Danas dionice na akcijskoj prodaji .

gospon Valbandon.

– ne bih se složila s vašim mišljenjem.
– akcijska prodaja će tek biti kada gospon Lopina bude prodavao BRIN 13-15kn.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Ne IVANA neću prodavati BRIN.
Mislim da ću kuppvati
Danas je jedna moja uzdanica dobila krila.
LCDS se delistira,garantirana cijena tromjesečni prosjek 26,50.
Ali i JAKO bi mogao probiti 75%,a možda je već i probija pa bi mogla uslijediti i ponuda za preuzimanje,ali naravno po torbarskoj cijeni od cca 26,50.
Naravno ako veliki igraći ne odluče ovo napucati,ali nisu unutra.Mislim da je kupnja na 25 dobra prilika za ulaz ali to je premala količina za ozbiljne igrače.
Ovdje očekujem sudski spor radi utvrđivanja fair vrijednosti dionice.
NAV je blizu 200,udio u Sunce koncernu preko 100 kn.
Ja imam samo cca 2.000 kom.Prosjek ispod 20.
Inaće, ja sam sa zadnjom lovom kupovao ovih dvjestotinjak Lucidusa do 25.
I sad sam totalno dekintiran.
Sruši BRiN na 15,može i na 13,kada se dočepam love od Lucidusa podići ću ga do 18,a ako ne bude išlo i do 20.

U LCDS i BRIN će teći med i mlijeko!U BRINU u potocima,a u LUCIDUSU uz veliki trud.

Sad je dobro vrijeme ( turistička sezona ) da Roha ojača Kunu i jednim udarcem riješi 2 problema !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Gosp.Ivana7, ako imate teškoća s nasiljem u obitelji i traumama iz djetinjstva, besplatno ću Vas savjetovati , kako ih se možete riješiti …
ali, vidjeti alkoholičara u svakoj osobi koja izriče kritiku, opasnije je od svih popijenih pića do sada , bilo u Vašem ili
mom životu….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


s čim ti liječiš gubitke……naslađujući se tuđim? [smiley]

– ja se trudim ne praviti te gubitke.
– i evo već dvije godine to uspješno radim.

– I love this game.
Pozdrav !

Ivana7, ti si, na žalost – vrlo prosječan investitor, koliko god mislila da si nešto posebno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

LCDS se delistira,garantirana cijena tromjesečni prosjek 26,50.
Ali i JAKO bi mogao probiti 75%,a možda je već i probija pa bi mogla uslijediti i ponuda za preuzimanje,ali naravno po torbarskoj cijeni od cca 26,50.
Naravno ako veliki igraći ne odluče ovo napucati,ali nisu unutra.Mislim da je kupnja na 25 dobra prilika za ulaz ali to je premala količina za ozbiljne igrače.

Kolega lopina, krivo računate!
Tromjesečni prosjek je 24,93 kn, provjerite si računicu. [wink]


ADPL.
– evo još sam toga nadokupila pa što bude.

– evo ponovno pogodila.
– već 2 godine na ovoj temi bez greškice.
– a zbog toga sam sigurno i najuspješnija u RH.

– I love this game.
Pozdrav !


Ivana7, ti si, na žalost – vrlo prosječan investitor, koliko god mislila da si nešto posebno.

gospođo Miami.

– ja sam sigurno iznadprosječna investitorica.
– ali sam ispodprosječna za biznis tipa kojim se vi bavite.
– ja jednostavno ne mogu ljude uspješno varati i podkradati kao vi.

– I love this game.
Pozdrav !


ali, vidjeti alkoholičara u svakoj osobi koja popije gajbu piva…

gospođo Miami.

– sada su velike vrućine, ostavite se toga alkohola.
– prijeđite na vodu, sokove, čaj.

– I love this game.
Pozdrav !

ivana sedma i miami,

2 svijeta, a obje žene, uffff !
ivana sedma voli virtualnu pobjedu, miamu realnu, ivana sedma bez obveza, miami odgojila dvoje djece, ivana sedma bolja u virtualnom svijetu, miami u realnom životu i svijetu .

Tko je pobjednik ; miami naravno

Objašnjenje : ralno je prirodno, virtualno je zamišljeno !

Znači dok miami živi život, ivana sedma ga zamišlja !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



ADPL.
– evo još sam toga nadokupila pa što bude.

– evo ponovno pogodila.
– već 2 godine na ovoj temi bez greškice.
– a zbog toga sam sigurno i najuspješnija u RH.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Ja sam računao od 13.04 do 12.07. iako ni to nije sigurno ,jer ne znam kada je obavijest izašla u N.N.
Jutros sam to računa,ali mislim da je sigurno preko 26.Neću sada provjeravati.

Uzet ćemo da ste u pravu do većeras.
Hvala na ispravku!


Sad je dobro vrijeme ( turistička sezona ) da Roha ojača Kunu i jednim udarcem riješi 2 problema !

O cemu pricas?
Pa sad je na hrv. trzistu velika ponuda stranih valuta sto dovodi do deprecijacije kune, neznam od kud tebi ideja o aprecijaciji??
Kuna je ionako prejaka o odnosu na euro, zato nam gospodarstvo nije izvozno konkurentno, ali posto spadamo u drzave sa visokim stupnjem uvozne ovisnosti CB pokusava svim silama odrzati kunu na ovim razinama, jer bi u slucaju deprecijacije uvoz bio skuplji (kuna je sluzbeno fluktuirajuca valuta, ali se u stvarnosti ponasa kao da je element fiksnog tecajnog rezima)

VAŠ DIREKTOR

Give me capitalism or give me death

New Report

Close