Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@direktorkuruza
Kao on sve zna ne želi prijatelje, ali želi nama jadnicima pomoći 😉
Naš kuruzni direktor će uskoro u bann pa uživajmo još malo u raznoraznim provalama…


štoviše, ne postoji vlasništvo osim privatno

Ne bi vjerovo ali postoji … Postoje mnoga vlasnistva koja nisu privatna.



Dragi loris, jesi ti siguran da je burza pravo mijesto za tebe?

Evo da ti Direktor kaze, uvoditelji skrivenih naloga na zse pucaju sami sebi u nogu jer se sa jedne strane manipulacije smanjuju, a sa druge povecavaju
U cemu je stvar?
Sa skrivenim nalozima mogu se smanjiti oscilatorne vjerojatnosti cijene u kratkom razdoblju, dakle jednim dijelom se sprijecava manipulatore da pokusaju rokat ili dizati cijenu, jer kod skrivenih naloga nikad nisi siguran dali si dovoljno naoruzan za svoj pohod.

U inozemstvu se to radilo na nacin da kad odlucis stati u obranu cijene, a nisi dovoljno tezak, stavljas vidljivost naloga na 90% pa cak i vise posto, zapravo pokusavas otjerat sve one koji nisu sigurni dali su dovoljno naoruzani. Međutim vani je to vec izlizana fora.

Pravi igraci to rade na nacin da se postavlja skrivene naloge na 25% ili na 75% vidljivosti ovisno o tome koji cilj zelis postici i ovisno trenutnoj situaciji odnosno ciljanoj skupini. Ti su postoci tzv. psiholoske granice u trejdu kod skrivenih naloga. Recimo ako je vidljivost naloga 75%, onaj ko odluci naceti tvoj nalog se u 90% slucajeva povlaci kad shvati da nije uspio razbiti nalog sa 20% oscilatorne vidljivosti.
Za MM nemam volje sad pisati niti objasnjavati, ali ima nacina kako i njih natjerati u krivo ako trejderu predstavljaju prepreku

VAŠ DIREKTOR


Pa g. Direktore, obečali ste današnji rast jedne dionice na ZSE za 8% (koju niste htjeli imenovati). Ja je ne nalazim. Možda imam krivo?
[/quote]

Vi ne čitate sve postove itd… pa da vam olakšam vama možebitnu priliku…
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=VLDS-R-A



štoviše, ne postoji vlasništvo osim privatno

Ne bi vjerovo ali postoji … Postoje mnoga vlasnistva koja nisu privatna.
[/quote]
ne bi vjerovao al ne postoji.. [tongue]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


@ kozelj
U pravu ste, ali nemojte misliti da sam na osnovu analiza zakljucio da ce biti rast 7-8% , nego sam planirao ja podignuti tu cijenu,
međutim ovog crvenila je bilo danas previse na burzi, a prilike za dizanje cijene ce biti puno bolje narednih dana. Tako da je ta dionica danas zavrsila tek u sitnom plusu.
Ja sam se danas zabavljao na jednoj drugoj dionici, a prethodno sam detaljno ovdje napisao svoju strategiju u vezi te dionice. Samo pratite moje postove i vidjet cete da ce gotovo sve biti onako kako pisem u svojim postovima.

Nikakva prijateljstva na forumu ne prihvacam, ja sam ovdje samo zbog para, ali cu dio svog iskustva iznositi na ovom forumu jer nisam hladnokrvan i ne zelim da mali dionicari ostanu osisani pored ovakvih ulagaca koji između ostalog placenim novinsim clancima vuku za sobom masu malih. A da ne pricam o fondovima i svemu ostalom

VAŠ DIREKTOR


Gospon direktor, poštovanje ostalih forumaša možete steći kad počnete ISKRENO pisati. A kada nešto najavite za drugi dan a to se ne ostvari pristojno bi bilo ispričati se, prije nego netko drugi reagira..
Do tada uživajte u kvasini i sprdanju ostalih forumaša. [lol] [cool] [lol]


@ kozelj
U pravu ste, ali nemojte misliti da sam na osnovu analiza zakljucio da ce biti rast 7-8% , nego sam planirao ja podignuti tu cijenu,
međutim ovog crvenila je bilo danas previse na burzi, a prilike za dizanje cijene ce biti puno bolje narednih dana. Tako da je ta dionica danas zavrsila tek u sitnom plusu.
Ja sam se danas zabavljao na jednoj drugoj dionici, a prethodno sam detaljno ovdje napisao svoju strategiju u vezi te dionice. Samo pratite moje postove i vidjet cete da ce gotovo sve biti onako kako pisem u svojim postovima.

Nikakva prijateljstva na forumu ne prihvacam, ja sam ovdje samo zbog para, ali cu dio svog iskustva iznositi na ovom forumu jer nisam hladnokrvan i ne zelim da mali dionicari ostanu osisani pored ovakvih ulagaca koji između ostalog placenim novinsim clancima vuku za sobom masu malih. A da ne pricam o fondovima i svemu ostalom

VAŠ DIREKTOR


Iako prilično samouvjereni, izgledate mi ozbiljni u izlaganju u svojim postovima. Sa zanimanjem ću pratiti ZSE i nadam se prepoznavanju dionica na čiji rast ili pad Vi utječete, a kako nisam veliki znalac nadam se da ću nešto i naučiti. Pa, sretno!

Gospodine Direktore, ja vam se iskreno divim i zahvaljujem vam na dobronamjernim savjetima koje dijelite ovdje s nama. Nadam se da vas ovi zlonamjerni komentari kolega forumaša neće obeshrabriti i da ćete i dalje biti s nama i da ćemo imati priliku učiti od pravog burzovnog stručnjaka koji je iskustva stjecao na najvećim svjetskim burzama. Samo hrabro, Direktore! [thumbsup]

Danas dionice na akcijskoj prodaji .


Danas dionice na akcijskoj prodaji .

gospon Valbandon.

– ne bih se složila s vašim mišljenjem.
– akcijska prodaja će tek biti kada gospon Lopina bude prodavao BRIN 13-15kn.

– I love this game.
Pozdrav !

SLRS.

– primjećujem pojačano pisanje na toj temi.
– ušla ekipa i podigla cijenu.
– ja sam im zahvalna jer sam im prodala te dionice.
– nezgodna vijest je izišla u nezgodno vrijeme,
– i stvarno me zanima kako će se tu igrica odvijati.
– dionica se bez problema može podići s sitnom lovom.
– ali za neki iskrcaj trenutno nema šanse jer neke ozbiljne kupnje jednostavno nema.

– I love this game.
Pozdrav !


ali cu dio svog iskustva iznositi na ovom forumu jer nisam hladnokrvan i ne zelim da mali dionicari….

gospon Dagnja.

– na ovoj temi nam svoja iskustva iznose gospon Lopina, Splićo, Dokor, Plejboj….
– ali nam njihova iskustva ništa nisu pomogla.

– I love this game.
Pozdrav !

Dug i kredit.

– evo jedan dobar citat na ovu temu.

– dužan pojedinac i narod nemaju pravo raspravljati o slobodi i demokraciji.
– jer (smo, ste) izabrali neslobodu.

– baš gledam tečaj franka, a koliko kod nas kredita s tom valutnom klauzulom.
– stvarno jadni ljudi s tim kreditima.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close