Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SENZACIJA :

http://www.poslovni.hr/vijesti/todoric-u-vupik-ulozio-658-kn-a-ja-se-bojim-73-182929.aspx

JAVNO DRUKANJE DIONICA VUPIKA UNATOČ NEGATIVNOM BOOK VALUE !!

Pitanja za autora članka:

1. Kakve veze ima šta je Toda i koliko plaćao kad je to ionako njegovo , dakle platio je sam sebi, a svi znamo da je VUPIK kupio za JEDNU KUNU a ne nekih 638 kn kako tu pišete ??

2. Da li vi to pokušavate nekome utrapiti svoje papire iznad poštene cijene , a koja je kod VUPIK-a maximalno 50 kuna po dionici ?

[wink]

Kressho

Plejboj – takvo vrednovanje VUPIKA Birtić je naučio iz neke "male knjige". Kaže da se tako pobjeđuje tržište.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

O očekivanju veće korekcije Crobex ovoga tjedna poslušao sam ivanu sedmu i sakrio se opet u KODT, ali i pukao od dosade [yawn]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Hi hi hi najdraža mi je manipulatorica koja popuje o moralu hi hi hi dobre zaebancije nikad dosta.
Ivana Sedma sama vam govori da će vas ošišati ( valjda sve one koje slušaju savjete od nje ) javno se hvali da namjerno ruši dionice ko da nema sutra samo ne bi li vam izbila što jeftinije dionice iz ruku.
Ako je istinito gadljivo do bola, opet ako laže da ruši cijene a samo kokodače po forumu onda laže kao
pas opet gadljivo do bola. Osobno stvarno ne znam pored svih tih atributa koje je sama sebi nadjenula
ko je lud da je posluša mislim stvarno ko je tu lud da je posluša.
Inače ivana vam ima najbolju firmu U RH.
Najbolji je investitor na ZSE po relativnom i apsolutnom uspjehu.
Kroz cijelu krizu je bila 120% u dionicama, portfelje se vrtio na 40-ak dionica a ona početkom 2009 u ogromnom plusu ( mislim svaka čast ako se sa tolikim portfeljem može ostvarit dobit na polomljenom tržištu)
Kad sam drukao KRAS-a od kolegice na ovoj temi dobivao packe ne hvaliti portfolio, pa sam malo hvalio ERNT-a po 1250, mislim da sam i tu zaradio kritike najbolje od najboljih, pa sam hvalio KOEI-ija pa sam i tu dobio packe da je KODT puno bolja dioninica od KOEI-ja ,a taj KOEI lagani neprimjetno od očiju javnosti kunu po kunu ,val po val odlazi sve više i više.

Generalno me zaboli uvo što Ivana radi i koga šiša gledam svoja posla i svoje dionice al ne mogu a da ne crknem od smjeha na neke njene bisere ( fala Bogu hiperaktivna je na forumu pa svako malo izvali koji neprocjenjivi biser)

P.S.
Uzmite sve sa rezervom kad se fali dionica po forumu iskoristite servirane podatke i priču al svejedno obavezno sami prokopajte nešto od firmi i donesite sud može li dionica potegnuti.
Kad "falim" dionicu na forumu 99,99% je već imam u portfeljeu i čekam dobru prigodu za prodaju.
Stoga oprez jer svako svoga konja fali.


O očekivanju veće korekcije Crobex ovoga tjedna poslušao sam ivanu sedmu i sakrio se opet u KODT, ali i pukao od dosade [yawn]

gospon Loris.

– nije vam ta dionica KODT za trejdanje,
– a nikako nije i za vaš stil investiranja.
– to je ipak dugoročna investicija, a kratkoročno možete profitirati ako opet iziđe fenomenalno polugodišnje izvješće.
– trenutno se ta dionica oporavlja od dividendnog udara i tu cijena još nije stabilizirana.
– ako ju već kupujete postavite se nisko, nikako ne skidati s prodaje.

– I love this game.
Pozdrav !

Može netko prokomentirati moj portfej

HRDH 25%
POUNJE 25%
KSST 25%
SLDM 25%

hvala

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Kolegice Ivana
Badava se toliko trudite
Objašnjavati nekima što su dobre firme i kako se treba ponašati na burzi je isto kao i majmune učiti da jedu viljuškama.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ADPL.

– evo još sam toga nadokupila pa što bude.

– I love this game.
Pozdrav !


Može netko prokomentirati moj portfej

HRDH 25%
POUNJE 25%
KSST 25%
SLDM 25%

hvala

– evo mogu ja,
– vi ste očito onaj 9. nick našeg gospon Doktora.

– I love this game.
Pozdrav !


ADPL.

– evo još sam toga nadokupila pa što bude.

– I love this game.
Pozdrav !

I ja!

i ja.

a vidim, lopina je neku sirotinju uspio nagovorit na brin.

New Report

Close