Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Ivana 7
Ako odete danas na zrce napisite nam sutra kako je bilo, ja imam pozivnicu za sutra ali se jos dvoumim jer mi ipak iz istre nije bas blizu, a imamo tu i nas Byblos u porecu

i btw. nemojte se prehladit na nocnom kupanju [thumbsup]

gospođo Ivana zašto imam osjećaj da ste podebljali KODT i sada se boosta ili kako vi kažete druka
Isto kao što veliki vama ( svima ) tako i vi još manjim. Životinjski kako je i namjenjeno.

samo observacija laika

[i]But [b]the state[/b] lies in all the tongues of good and evil; and whatever it says it lies; and whatever it has it has stolen.[/i]

Pobjednik dana.

– zlato je ponovno osvojio naš najveći druker nad drukerima zvani Lopina, trgovac koji bi vam uvijek uvalio pokvareno mlijeko, ovaj put je uvjerljivo osvojio zlato s svojim najnovijim biserom SLPF -12.5%

– srebro ovaj put ide gospon Plejboju za KABA i -5.5% .

– evo konačno i ja među slavnima (bronca) s ADPL -3%, danas sam ga i relativno dosta kupila pred sam kraj trgovanja.

– I love this game.
Pozdrav !

BRIN.

– nešto mi šteka ova gledalica pa ne mogu vidjeti koliko se danas protrgovalo BRIN-a.
– pa ako vam nije teško da mi to napišete.
– stvarno me zanima koliko mi je danas gospon Lopina poskidao dionica.

– I love this game.
Pozdrav !

Best buy…..upad u … NOA BEACH – ZRĆE…jer, večeras tamo boravi IVANA7 !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ADPL
Jedno pitanje. Da li je jučer bio zadnji dan trgovanja s dividendom?

nisam siguran ali mislim da je ponedjeljak ako je sjednica u srijedu a tri dana prije moraš imati dionice…


ADPL
Jedno pitanje. Da li je jučer bio zadnji dan trgovanja s dividendom?

prema ZSE:
Početak trgovanja bez dividende 12.7.2011
Datum stjecanja prava na dividendu 14.7.2011
ja ulovio jos ADPL-a danas, sutra na redu povlastena palamida (PALAMIDA-P-A) i redovne plavice i siruni. jedino me malo muci da je danasnji insajd info s vanjske strane rijeckog lukobrana dosao od okorjelog drukera [smiley]

uz dužno poštovanje svima… osobni "best buy" se nikada javno obznanjuje, shodno tome – ova tema i komentari na istu su, po mom osobnom mišljenju, nerealno dobitni….

xy je na svom blogu od 7.7. 2011. napisao da je zadnji dan trgovanja sutra tj 08.07.2011. (što je danas) pa me je to malo zbunilo.

Šta miskite o ponudama za LKPC?


Pobjednik dana.

– zlato je ponovno osvojio naš najveći druker nad drukerima zvani Lopina, trgovac koji bi vam uvijek uvalio pokvareno mlijeko, ovaj put je uvjerljivo osvojio zlato s svojim najnovijim biserom SLPF -12.5%

– I love this game.
Pozdrav !

Da zlato je pripalo kupcima SLPF po 22

Na tu cijenu od 22,01

P/E X P/BV=1,08

KODT 0vaj koeficijent ima oko
16-šesnaest
nije li KODT preskup u odnosu na SLPF.više od petnaest ne posto ,nego petanaest i više puta.

S obzirom na BRIN koji se trži na 20 sa BV od 55 SLPF na 22 uz BV od 53,50 ,možemo zaključiti
da i pored izvrsnih fundamentalnih pokazatelja, BRIN na 20 je jeftiniji od SLPF na 22.

Pametni su kupili FMPS po 21,SLPF na 22 LCDS na 23
A oni manje pametni fondovsko smeće.

A kako je većina u skupom fondovskom smeću zamjeram se većim investitorima što i nije mudro.
Burek investitori,knjigu u ruke i koristite matematiku,ne višu ,dovoljno je i osnovna škola.

imam BRIN,nemam SLPF iako sam ga lovio na 20 pa na 22 i izgorio u igri najbrži prst.

I u SLPF i u BRIN će teći med i mlijeko u potocima.

New Report

Close