Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znanac…što misliš …da je več u zraku korekcija..smiley3][smiley3]

nightrider:

dajte ne ponašajte se kao krokodili. malo više tolerancije, ako ste sad nervozni što će biti ako odemo u korekciju?

[

Hmm, nema govora o korekciji. barem ne do HT-a
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


buble:

Znanac…što misliš …da je več u zraku korekcija..smiley3][smiley3]
nightrider:
dajte ne ponašajte se kao krokodili. malo više tolerancije, ako ste sad nervozni što će biti ako odemo u korekciju?
Hmm, nema govora o korekciji. barem ne do HT-a
NR

meni se cini da se ipak otvara, mozda i ovog tjedna, lijepa prilika za plašenje novih ulagača, treba ih isprepadati bar 2-3 puta prije HTa, ne prejako da se ne povuku potpuno. A moguća i druga varijanta: napuhati trziste do iznemoglosti i naglom korekcijom zavezati lovu naivaca recimo mjesec dana prije HTa. Netko, izgleda, ipak zna datum za HT.
Ima li neko procjenu koliko se novog kapitala slilo od 1.1. na domaće tržište?

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

nightrider:

buble:

Znanac…što misliš …da je več u zraku korekcija..smiley3][smiley3]
nightrider:
dajte ne ponašajte se kao krokodili. malo više tolerancije, ako ste sad nervozni što će biti ako odemo u korekciju?
Hmm, nema govora o korekciji. barem ne do HT-a
NR

meni se cini da se ipak otvara, mozda i ovog tjedna, lijepa prilika za plašenje novih ulagača, treba ih isprepadati bar 2-3 puta prije HTa, ne prejako da se ne povuku potpuno. A moguća i druga varijanta: napuhati trziste do iznemoglosti i naglom korekcijom zavezati lovu naivaca recimo mjesec dana prije HTa. Netko, izgleda, ipak zna datum za HT.
Ima li neko procjenu koliko se novog kapitala slilo od 1.1. na domaće tržište?

S obzirom na to da neki strani fondovi izlaze u ovoj godini s našeg tržišta, mislim da se i ne radi o nekoj prevelikoj lovi. Stranci se polako sele dalje na istok…

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

gazda:

ovo je malo kontradiktorno,hvališ se extra dobrim prinosima i u isto vrijeme tražiš savjet što kupovati ,a što prodavati? i razbacuješ se narcisoidnom pameću -pošto se curo sve plaća u kapitalizmu pa tako i savjeti-moj odgovor ti je :”nema džabe ni kod stare babe ” [smiley2][smiley1]”[smiley7]

– extra dobri prinosi su zahvaljujući velikom udjelu INE u mom portfelju.
– a i sve ostale dionice su mi koja više manje porasle.
– zašto se ne bih hvalila, na forumu je jedino zabranjeno vrijeđanje i svađanje.
– svoj uspjeh mogu zahvaliti 4 – 5 imena s ovoga foruma, nažalost nema ih 6, gospoda mi stalno daju fenomenalne savjete, a ja ih slušam i rezultati su tu.
– na forumu se ništa ne plača, jer ionako velika većina navlači na svoje dionice, a ja pratim samo najbolje i hvala im na savjetima.
– zar nisi primijetio da i ti reklamiraš VARTEKS, onda ga i imaš, sad ti se i malo digla cijena, vidiš ja nisam ljubomorna da si tu zaradio neku sići.

Pozdrav i ne sramite se dijeliti savjete !
– nadam se kako ipak većina nije ljubomorna na moje velike prinose, ali ako INA pdne ispod 1.400kn tada ću biti u velikim minusima (te cijene su predviđali stručnjaci i jedan drugi forum).

Ivana7, je li ovo tvoj post?

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]


” Ivana7, je li ovo tvoj post?

– da donji dio teksta je moj, što se tome imaš čuditi.

– prešla sam u dobru keš poziciju, pa me zanimaju savjeti za kupnju.
Pozdrav !

Zašto bljedolika djevojčica ne bi pitala za savjet onog istog tko joj je savjetovao da ode u cash poziciju, hi,hi,hi
nego pita nas koji joj to nismo savjetovali?
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Zašto bljedolika djevojčica ne bi pitala za savjet onog istog tko joj je savjetovao da ode u cash poziciju, hi,hi,hi nego pita nas koji joj to nismo savjetovali? Howgh

– keš pozicija caa. 20%, toliko ako padne tržište kako bih mogla nadokupljivati jeftino.
– za keš poziciju nitko me nije savjetovao, puno sam zaradila pa to sad kapitaliziram.

– gosopdine KuciloOro ono na MMTZ je bilo fenomenalno ulaganje, te Vam se ponovno zahvaljujem.
– slobodno mi pošaljite na p.p. koju Vam dionicu treba malo podići cijenom.
Pozdrav !

Molim sve bljedolike da pomno prouče dionicu “NAŠICECEMENT” dd. NACE-R-A. Po mom mišljenju to je dionica vrijedna proučavanja. ( ja sam upravo skinuo malo podataka sa njihovih web stranica, pa vam ih neću postati na temi. Svatko od vas ima internet i može sam skinuti podatke, ako želi.
www.nasicecement.hr
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Evo vikend je, najbolje vrijeme za obračun portfelja.

– ovaj tjedan sam dosta toga prodavala, neću napisati što, ali bilo je više toga, za PTKM sam ionako napisala kako sam prodavala puno toga.
– mali dio PTKM sam i zadržala, a onaj veliki koji mi je stršio u portfelju sam prodala, kad dođu kupci PTKM u Zagreb, a mi na forumu ćemo to znati jer se dobro motri na ulaze nekih zgrada u Zagrebu, tad ću na vrijeme ponovno kupiti PTKM i opet krenuti u nove radne pobjede.
– evo danas se piše i na temu najpotcijenjenije dionice, ali ako one neće rasti to me opet ne zanima.

– u velikom sam kešu i čekam nove prilike.
– ovaj vikend bi mi trebali savjeti tipa:
– koje će tri dionice najviše rasti u narednom tjednu ?
Pozdrav !


Evo vikend je, najbolje vrijeme za obračun portfelja. – ovaj tjedan sam dosta toga prodavala, neću napisati što, ali bilo je više toga, za PTKM sam ionako napisala kako sam prodavala puno toga. – mali dio PTKM sam i zadržala, a onaj veliki koji mi je stršio u portfelju sam prodala, kad dođu kupci PTKM u Zagreb, a mi na forumu ćemo to znati jer se dobro motri na ulaze nekih zgrada u Zagrebu, tad ću na vrijeme ponovno kupiti PTKM i opet krenuti u nove radne pobjede. – evo danas se piše i na temu najpotcijenjenije dionice, ali ako one neće rasti to me opet ne zanima. – u velikom sam kešu i čekam nove prilike. – ovaj vikend bi mi trebali savjeti tipa: – koje će tri dionice najviše rasti u narednom tjednu ? Pozdrav !

1. HUPZ
2. KODT-R-A
3. BDMR

Ivana7 ja se kladim na turiste ISTT i ARNT, te na ZABU.
Iza 1. veljače u roku 10 dana moja procjena DDJH.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Ja sam isto ko i ivana7 dosta u cashu, 30-tak % Razmišljam da ovaj tjedan utučem 20% [smiley2]…
Pikirao sam LCDS jer se istopio 100H nalog na prodaji, a i KOEI mi izgleda solidno, a od tog još i najbolje KABA… Dobrodošli konstruktivni odgovori !

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close