Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

” izašao ti je Gazda iz Varteksa, pa je maknuo potpis

– a što je zaradio 5% pa skupio dobit.
– gospodine mauricije, dobra je ta INA, ne treba joj sigurno reklama i pisanje na forumu, fondovi su gladni te dionice i dalje se dobr pune inom.
– samo neznam kad ju treba početi prodavati jer sigurno neće vjećno rasti, misli kako će dobro zastati kod cijene od 3.000kn.

– što je sa savjetima, osim gospodina Quarka i reklama gospodina Plavog ništa.
– sada je ovo na tržištu dosta teško pratiti, ima interesantnih sigurno 20 – 30 dionica, a to je za mene ipak previše.
Pozdrav !

– sada je ovo na tržištu dosta teško pratiti, ima interesantnih sigurno 20 – 30 dionica, a to je za mene ipak previše.

Ivana, treba na poslu dati otkaz i posvetiti se samo dionicama ( 8 sati dnevno ispred kompjutera).
Može se tako zaraditi barem 1000-2000 kn dnevno a možda i puno puno više.
Kad se za 2,3 godine situacija na burzi malo smiri onda se vratiti na redovni posao ( 5000 kuna mjesečno)

. Ivana, treba na poslu dati otkaz i posvetiti se samo dionicama ( 8 sati dnevno ispred kompjutera). Može se tako zaraditi barem 1000-2000 kn dnevno a možda i puno puno više. Kad se za 2,3 godine situacija na burzi malo smiri onda se vratiti na redovni posao ( 5000 kuna mjesečno)

– ma ne radim ti ja ništa, sutra ću ionako spavati do podne.
– u kompjutor mi se neda buljiti 8 sati.
– dosta sam uspješna u investiranju,
– ja ti najviše slušam dobre duše s ovoga foruma, ali su vjerojatno zaradili puno kao ja pa se sad zabavljaju, ali će ti oni sigurno sutra pisati na ovoj temi.

Možeš slušat bilo koju budalu kad će sutra 90% dionica bit u plavo.
A i ovih 10% dionica koje će sutra bit u crveno prekosutra će bit u plavo.
Kad počmu banke zvat na povrat margin kredita, kad se ne budu mogle otplačivat rate kredita, kad na nekoliko dionica istovremeno počme bežanija, kad prvi dionički fondovi propadnu, kada kuće i stanovi budu išli na bubanj onda čemo vidjeti tko je dobar investitor a tko su dobre duše.
Na sreću večine nas u Hrvatskoj do ove situacije neće doći bar još 3-4 godine


Možeš slušat bilo koju budalu kad će sutra 90% dionica bit u plavo. A i ovih 10% dionica koje će sutra bit u crveno prekosutra će bit u plavo. Kad počmu banke zvat na povrat margin kredita, kad se ne budu mogle otplačivat rate kredita, kad na nekoliko dionica istovremeno počme bežanija, kad prvi dionički fondovi propadnu, kada kuće i stanovi budu išli na bubanj onda čemo vidjeti tko je dobar investitor a tko su dobre duše. Na sreću večine nas u Hrvatskoj do ove situacije neće doći bar još 3-4 godine

– nije lijepo nikoga tako nazivati na forumu, ima jedan s kojim se nikako ne slažem i zovem ga gospodin xy.
– to što si opisao se u Americi događa periodično svakih cca. 16 godina, ništa strašno poslije svake krize se index opet digne i dionice ponovno dođu na najviše cijene.
– takvi padovi su poželjni meni, a i većini dobrih investitora, jer to su prilike da zaradimo još i više.
Pozdrav !

Pitanje za znanca:

Što misliš, koliko se još isplati držati VIRO? Ima prilicno spor rast.

mauricije:
” ” izašao ti je Gazda iz Varteksa, pa je maknuo potpis

– a što je zaradio 5% pa skupio dobit.
– što je sa savjetima, osim gospodina Quarka i reklama gospodina Plavog ništa.
– sada je ovo na tržištu dosta teško pratiti, ima interesantnih sigurno 20 – 30 dionica, a to je za mene ipak previše.
Pozdrav !

da kolegice skupio ja svojih 5%-tko bi rekao da ste tako inteligentni?
[smiley2]-iako je mislim da ste VI jedan “kolega” s više nikova koji se reinkarniraju s vremena na vrijeme [smiley7]

dajte ne ponašajte se kao krokodili. malo više tolerancije, ako ste sad nervozni što će biti ako odemo u korekciju?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Pitanje za znanca: Što misliš, koliko se još isplati držati VIRO? Ima prilicno spor rast.

Nisam gospodin Znanac, ali ću ti dati moje mišljenje.
– na toj dionici sam dosta zaradila.
– u ovom zadnjem valu rasta u mom portfelju VIRO i još samo jedna dionica su odradili minimalni rast.
– najvjerojatnije su veći investitori, kao i ja iskoristili visoki rast i rasprodali većinu VIRA, kad je na njemu i krenula najveća reklama.
– U svom portfelju i dalje držim Viro jer je firma koja pozitivno i dobro posluje, takve firme držim u portfelju iako sam svjesna kako će imati mali rast, jer se igram i s gubitašima.
– u Viru ti je najjači moj prijatelj xy on sve zna, ali ipak mu je najdraže pisati na PTKM jer te dionice ne posjeduje, a sigurno mu nije lako jer ima daleko najmanji prinos.
– sad ako hoćeš reklamirati VIRO, ideš na tu temu držiš je stalno u vrhu.
– pišeš da ima velike promete, što je istina.
– pišeš kako veliki akumuliraju na ovim cijenama , a neko mora to i kupovati kad su veliki prometi.
– staviš deset najvećih vlasnika i pišeš njihove promjene.
– kad otkriješ da to kupuje aureus, floki ili još neki bajni kupac, pa napišeš da će uskoro ući u top 10.
– eto to ti je to otprilike, malo se ipak treba pomučiti, ili dionicu kupiti kao ja kad je jeftina, pa mi ne trebaju reklame nego tržište to odradi za mene.
Pozdrav !

da kolegice skupio ja svojih 5%-tko bi rekao da ste tako inteligentni? [smiley2]-iako je mislim da ste VI jedan “kolega” s više nikova koji se reinkarniraju s vremena na vrijeme [smiley7]

– napravio si grešku s tom reklamom, sada si je izbrisao, i ne vidim razloga zbog čega bi se sada svađali.
– cca. 5% si zaradio ako si ga kupovao po 140kn i sada prodavao, greška mislim da će to ipak još malo rasti. ali ja u principu ne vjerujem tekstilcima, ako već idem u gubitaše to su PTKM, DDJH i INDG za mene dosta.
– a to o nikovima, slabo pratiš ovaj forum, pa dala sam veliku okladu i nitko se nije javio.
– u kompjutore se ne slabo nego nikako ne razumijem, tako da sam i s te strane ograničena, jedino što brzo mogu pisati.
Pozdrav !

Znanac…što misliš …da je več u zraku korekcija..smiley3][smiley3]


dajte ne ponašajte se kao krokodili. malo više tolerancije, ako ste sad nervozni što će biti ako odemo u korekciju?

[


– napravio si grešku s tom reklamom, sada si je izbrisao, i ne vidim razloga zbog čega bi se sada svađali.
– cca. 5% si zaradio ako si ga kupovao po 140kn i sada prodavao, greška mislim da će to ipak još malo rasti. ali ja u principu ne vjerujem tekstilcima, ako već idem u gubitaše to su PTKM, DDJH i INDG za mene dosta.
– a to o nikovima, slabo pratiš ovaj forum, pa dala sam veliku okladu i nitko se nije javio.
– u kompjutore se ne slabo nego nikako ne razumijem, tako da sam i s te strane ograničena, jedino što brzo mogu pisati.
Pozdrav !

kupovao ja (mi) njega i po 160 i po 140 i po 80…al 5 %?izgleda da Vi imate visoooku proviziju koju plaćate-tko na malo gleda malo vrijedi(stara židovska)
[smiley2][smiley2][smiley1][smiley7]

New Report

Close