Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ADPL

treba najprije Hanfa pristati na disperziju paketa u paketiće, a za sada hanfa nije sklona tome .
pitanje je i dividende tko je dobiva i tko je ne dobiva, a to vi ni neznate . samim time cijena može biti već od 102 Kune + trošak brokera za ugovor, ali isto tako i P/E će se pogoršati zbog većeg broja dionica.
Nadalje interes može biti manji pa se ide u novi krug, ali može biti i veći mada su za to prilike već bile postojale.

Isuse bože, loris ti umjesto da napreduješ, ti nazaduješ.
Pa kakve to gluposti pišeš, molim te lijepo?
Pa gdje se to povećava broj dionica pa da se pogoršava P/E, lorise, crni lorise?
Kakvih 102 kune pobogu?

Ovo je stvarno previše..

lp

[/quote]

kolega plavi,

jedan forumaš nije bio željan aplauza pa mi je na pm javio da nije dokap nego prodaja udjela, pa priznajem upravu ste oko broja dionica, nema ih ni više ni manje.
Aplauz gosp. plavi , evivva………..

međutim svatko se može prijaviti u svoju brokersku kuću i uzeti dio paketa adpl po 109,50 Kuna.
ako se uspije prodati po toj cijeni i onda će dobiti dividendu za već mjesec dana od 7,5 kuna to ispada već 102 Kune po dionici. Što ovdje nije jasno ?

Nadajmo se da će xy kupiti cijeli paket jer to bi bilo najbolje za sve !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@loris
Tko je xy-???


INGRA na 16,DLKV na 120.Dakle,podcijenjenost u odnosu na DLKV cca 50%,tj INGRA
na 30,DLKV na 240 i to bi bilo pošteno.
Na Zse će teći med i mlijeko!

Ako je tako onda Hidra evkivalent 480kn, IGH 2900, VDKT 700kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


– mala tajna kupnje,
– postave se mali stepenasti nalozi pa onda nema nekog preznojavanja, hvata se neki prosijek.

Tajna trejdanja je upravo kupnja prema prosjeku! Al postavljati se i pomicati naloge uvijek 3-4% ispod prosječne cijene! To je dinamika postavljanja!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Isuse bože, loris ti umjesto da napreduješ, ti nazaduješ.
Pa kakve to gluposti pišeš, molim te lijepo?

gospon Plavi.

– očito odavno niste pisali na ovoj temi.
– na ovoj temi se mi ne svađamo.

– te nikako nije lijepo nekome napisati kako piše gluposti.
– ovo isto sam neki dan napisala kada je jedan bezobraznik napao gospon Spliću.
– evo pristojno bi bilo napisati kako gospon Loris samu materiju dobro ne poznaje.

– zbog toga nemojte gospon Lorisu zamjeriti na njegovu pisanju.
– jer se on još uvijek uči i napreduje u svakom pogledu.
– on svakodnevno nama na burzi skupo plaća svoju školarinu.

– zbog toga morate paziti i čuvati gospon Lorisa i ekipu,
– jer ipak su njihova srca plaha.

– I love this game.
Pozdrav !


– kad će ići gore,bog te pitaj…pitati doktora…
– idi tamo na temu…, pitati doktora…

gospon Kukuruzni.

– a zašto vi ne bi uputili svojega pacijenta kod Doktora na jedan sistematski pregled.
– jedino se tako može ustanoviti prava dijagnoza.
– a ako Doktor ne bude tu znao o čemu se radi uvijek postoji i adekvatna zamjena, np. gospon Plejboj rodjak od gospon Doktora.

– I love this game.
Pozdrav !


zahvaljujuci plavome sam belje pogodio i sad se pitam može li bolje

BLJE.

– može, TA mi kaže kako će još malo rasti.

– I love this game.
Pozdrav !



zahvaljujuci plavome sam belje pogodio i sad se pitam može li bolje

BLJE.

– može, TA mi kaže kako će još malo rasti.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ja ovdje vidim višemjesečni rast, po pli analizi.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

– evo pristojno bi bilo napisati kako gospon Loris samu materiju dobro ne poznaje.

– zbog toga nemojte gospon Lorisu zamjeriti na njegovu pisanju.
– jer se on još uvijek uči i napreduje u svakom pogledu.
– on svakodnevno nama na burzi skupo plaća svoju školarinu.

– zbog toga morate paziti i čuvati gospon Lorisa i ekipu,
– jer ipak su njihova srca plaha.

– I love this game.
Pozdrav !

ivana sedma, bez obzira na cijenu vašeg uspijeha, volim pametne ljude !
DOBAR [thumbsup]

nego, znate li možda kome ovo šalje ZSE na upit kada tvrtka više ne postoji ?

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama DKVS-R-A nastaviti u 12:00.
Na upit Upravi Đakovstina d.d. u stecaju , ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

međutim svatko se može prijaviti u svoju brokersku kuću i uzeti dio paketa adpl po 109,50 Kuna.
ako se uspije prodati po toj cijeni i onda će dobiti dividendu za već mjesec dana od 7,5 kuna to ispada već 102 Kune po dionici. Što ovdje nije jasno ?

Nadajmo se da će xy kupiti cijeli paket jer to bi bilo najbolje za sve !

meni nije jasno Vaše viđenje termina "paket"
naime..
ma ne, ok, samo mi molim Vas objasnite razliku "paketa" i "cijelog paketa"



– kad će ići gore,bog te pitaj…pitati doktora…
– idi tamo na temu…, pitati doktora…

gospon Kukuruzni.

– a zašto vi ne bi uputili svojega pacijenta kod Doktora na jedan sistematski pregled.
– jedino se tako može ustanoviti prava dijagnoza.
– a ako Doktor ne bude tu znao o čemu se radi uvijek postoji i adekvatna zamjena, np. gospon Plejboj rodjak od gospon Doktora.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
čini mi se da je taj kuruza brže izletio nego što je uletio na ovu temu….vidite kak ga nema
pofuk




zahvaljujuci plavome sam belje pogodio i sad se pitam može li bolje

BLJE.

– može, TA mi kaže kako će još malo rasti.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ja ovdje vidim višemjesečni rast, po pli analizi.

[thumbsup]

lp
[/quote]
hvala,onda ću to još držati
da li mislite da li je kasno da uletim u luku ploče i molim Vas do kad da držim onu ingru što ste svojedobno govorili da treba kupiti….sad sam si ipak malo na njoj smanjio minus pa neznam da li da to prodam i mjenjam za belje ili će ići na 70000kn pa da ipak drzim tu ingru???
do sad sam Vas pratio i sve ste pogodili osim te ingre …nema veze…mozete i Vi jednu promašiti

New Report

Close