Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

relativno dobro sam iskoristio ovo mjesečno svinganje po dionicama …da ne kazem skakanje iz jedne u drugu.e sad trebam vasu pomoć cijenjena ivana7 ili nekog drugog forumaša ekstra klase
razmišljam o kupovini sljedecih dionica sa kojima nemam bogzna sto iskustva
podravka
tnpl
koei
hrdh
koka
i svakako TEP jer vidim se kod nje navelike šuška o nekom preuzimanju tj.javnoj ponudi
unaprijed hvala


Kako je lopina promijenio priču na Ingri. Do neki dan je teklo med i mlijeko, a sada je trejdersko smeće. Izgleda da je kolega ovih dana popušio pa sada puše i na hladno. Kolega lopina vaši aduti možda mogu donijeti rast u određenom trenutku, ali je problem što je to na malim volumenima. Za igru sa većim iznosima trebate likvidnu dionciu, ali na takvima su opaki igrači sa kojima se teško boriti jer djeluju zajednički i usklađeno.

Krivo ste razumjeli.INGRA nije fondovsko smeće jer je fondovi ne mogu kupovati ispod 22.
Komentar se odnosio na Ivanu i njezine narcisoidne hvalospjeve o vlastitoj pameti.Ne bih se začudio da je izjavila da u INGRI ima 50% portfelja jer je danas rasla,a 5% u KODT jer je jučer
dionica KODT pala.
INGRA je i dalje jedna od boljih kupnji s obzirom da se trži na nešto preko 0,40 BV.
INGRA na 16,DLKV na 120.Dakle,podcijenjenost u odnosu na DLKV cca 50%,tj INGRA
na 30,DLKV na 240 i to bi bilo pošteno.

Na Zse će teći med i mlijeko!



Preporuka.

– i dalje se držati što dalje od dionica gospon Lopine i Spliće.
– nemojte ih niti štapom dodirivati jer su to i više nego opasne igrice.

– I love this game.
Pozdrav !


Zadnjih dana sam izuzetno aktivana samo na BRIN i LCDS.
Najbolja investicija iz Ivaninog portfelja je KODT,pa da malo usporedimo KODT i BRIN.
Likvidnost_mogu ruku pod ruku,svi nelikvidni

KODT BRIN LCDS ADPL
cijena 130
P/BV 2,18 0,39 0,31 8,78

P/E 9,67 0,93 35,23 0,80

P/ExP/BV 21,08 0,36 10,92 7,02

[/quote]
ADPL je po ovom pokazatelju izvrsna kupnja,podcijenjen u odnosu na JNAF,HT,KODT i sve dionice
iz Ivaninog portfelja.Ona voli sve što je skupo.
Dakle,možemo očekivati seljenje kapitala iz skupih likvidnih dionica u ADPL i što god bude više
kamikaza koji će bježati iz ADPL zbog ove ponude od milion dionica po 110 i straha da će doći tamo prometi će se povečavati.Smatram da će mali bježati iz ADPL,a veliki igrači skupljati iako bi danas moglo izgledati i drukčije.
Mislim da bi kupnja ADPL na 120 i niže bila odlična.

Danas bi na ZSE moglo biti malo življe,nekome med i mlijeko ,a nekome suze.



INGRA je i dalje jedna od boljih kupnji s obzirom da se trži na nešto preko 0,40 BV.
INGRA na 16,DLKV na 120.Dakle,podcijenjenost u odnosu na DLKV cca 50%,tj INGRA
na 30,DLKV na 240 i to bi bilo pošteno.

Na Zse će teći med i mlijeko!

htjela sam samo pitati, ovo za DLKV i INGR – jel vi to ozbiljno???
je li to demonstracija vaše sljepoću i brutalnog neznanja, ili se samo zafrkavate s jadnim čitateljima koji se nadaju tu nešto pametno pročitati. ???


Glede KODT vjerujem da cijelo vrijeme prodajete i kako to da nema kupnje na ovoj dionici????

KODT.

– evo gospon Splićo samo za vas, kupnja se je povećala 700% .
– jeste li sada zadovoljni.

– I love this game.
Pozdrav !


Kako je lopina promijenio priču na Ingri. Do neki dan je teklo med i mlijeko, a sada je trejdersko smeće. Izgleda da je kolega ovih dana popušio pa sada puše i na hladno….

gospon Superhik.

– a nekada je i naš gospon Lopina isto kao i vi bio superhik.
– tu ste u pravu, za tu pušionu na Ingri.
– ali morate znati kako je gospon Lopina penzić te je stvarno o.k. što se je ostavio Ingre jer bi na toj dionici vrlo lako mogao imati velikih zdravstvenih problema.

– I love this game.
Pozdrav !

Komenar trgovanja.

– vidim lijepo vas ošišalo na nekim forumskim dionicama.
– a to vam je cijena brzog bogaćenja.

– I love this game.
Pozdrav !

– a što kažete na današnju kupnju VLDS od milijun dionica ????
– I love this game.
Pozdrav !

Zanimljivo, kao mačka oko vruče kaše, uvijek znate što kupujem [angry]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


relativno dobro sam iskoristio ovo mjesečno svinganje po dionicama …da ne kazem skakanje iz jedne u drugu.e sad trebam vasu pomoć cijenjena ivana7….

gospon Skakavac.

– ne volim odgovarati vama koji imate dudice.
– jer kako mogu znati da vi niste jedan od 9 aktivnih nickova gospon Doktora.

– a moj savijet vam niti nije potreban jer vi i sami kažete kako dobro svingate po dionicama.

– I love this game.
Pozdrav !


Zanimljivo, kao mačka oko vruče kaše, uvijek znate što kupujem [angry]

VLDS.

– ovo što vam gospon Loris kupuje dionicu nikako nije dobro.
– jer u tom slučaju LORISOV POUČAK nas uči kako će dionica padati.
– morate znati i to kako je barem do sada taj tvz. Lorisov poučak radio bez greške.

– I love this game.
Pozdrav !


relativno dobro sam iskoristio ovo mjesečno svinganje po dionicama …da ne kazem skakanje iz jedne u drugu.e sad trebam vasu pomoć cijenjena ivana7 ili nekog drugog forumaša ekstra klase
razmišljam o kupovini sljedecih dionica sa kojima nemam bogzna sto iskustva
podravka
tnpl
koei
hrdh
koka
i svakako TEP jer vidim se kod nje navelike šuška o nekom preuzimanju tj.javnoj ponudi
unaprijed hvala

podravka tu Vam uvelike zavisi od fondova,odlična tvrtka sa dobrim poslovanjem
tnpl tu pitajte ivanu7,ima najviše iskustva sa tom tvrtkom
koei kao i svaka od iz grupe končar odlično posluje ali to baš i nema veze sa cijenom
hrdh fundamentalno podcjenjna dionica,kad će ići gore,bog te pitaj…pitati doktora
koka ne čini mi se loša tvrtka ali kao što vidiš,cijena nikako da mrdne
TEP kad se donese rješenje o ponudi ,nejde ispod 100 kn, nemam je ali razmišljam da uletim
idi tamo na temu tep,pitati doktora…..neznam kolko ćeš moći toga skupiti

sve u svemu tržište bi kao što vidiš trebalo ići prema gore ali na burzi nikad nisi siguran,pa vidiš kakav je vani pakao da sam i ja zadnjih dana pretrpio gubitke i to ne male
ako razmišljaš o dalekovodu onda svaka idi preko alabame,ingra ti je po meni samo za trejd,tu slušaj ivanu7 ali sam steko daojam da imaš sa takvim dionicama više iskustva od nje
svakako gledaj šta će forumaš XY idućih dana raditi i koje poteze će vući jer se kod njega uvijek nekaj NOVACA da zaraditi,to mi vjeruj na riječ jer nikoga ne interesiraju NOVCI KO MENE

INGR.

– danas sam vam postavila lijepu branu na INGR-i, tik do blokade.
– nekako sam osijetila kako vam je cilj uvaliti ju u blokadu, i uspjela sam u svom naumu.
– teško je moje naloge srušiti.
– nešto sitno vam je i uspijelo, ali na njvišoj dnevnoj cijeni.
– sada sam poskidala sve te naloge tako da će vam sutra biti puno lakše dizati cijenu.

– uživam vas ošišati.
– i tko kaže kako se na INGR-i ne mogu zaraditi lijepi novci.
– ali ide to bez problema gore, najgore mi je bilo danas vidim na 16.50kn da to ide sigurno na 17kn, a ja bez keša.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close