Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gospodična Ivana, cijelo vrijeme prodajte uredno KODT jer je nelivkidan, danas ste uspjeli iskrcati i ostale mrvice koje su ostale i paralelno sklonili kupnju. Kakva rupetina je ostala, ovo će padati brže nego Magma.

gospon Splićo.

– od vas se stvarno ništa ne može sakriti.
– nego, stvarno čast na vrhunskoj TA, jednostavno najbolji ste.
– a još kada tome nadodam vaš nepogriješivi instikt.
– tko ne vjeruje može se uvjeriti na temi TA što je gospon Splićo pisao ova zadnja dva dana.

– I love this game.
Pozdrav !

Kolegice Ivana u Ingri ne bi bio više od 10.000kn… al svaka čast Vama, a sigurno ste se preznojavali na 14,75kn i nije Vam bilo lako. [thumbsup]
Glede KODT vjerujem da cijelo vrijeme prodajete i kako to da nema kupnje na ovoj dionici????

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Što kažeš na ponovljenu Hanfinu odluku o skrivenim nalozima od 24 ovog mjeseca ?

gospon Loris.

– a što kažete na današnju kupnju VLDS od milijun dionica ????
– skriveni nalozi su o.k.,
– tu će trejderima biti malo pec pec.
– kod normalnog investiranja tu ne vidim neke veće probleme.

– I love this game.
Pozdrav !


Kolegice Ivana u Ingri ne bi bio više od 10.000kn… al svaka čast Vama, a sigurno ste se preznojavali na 14,75kn i nije Vam bilo lako. [thumbsup]
Glede KODT vjerujem da cijelo vrijeme prodajete i kako to da nema kupnje na ovoj dionici????

moram reagirati,kakve ti gluposti valjaš nisi svijestan [bye]


Kolegice Ivana u Ingri ne bi bio više od 10.000kn… al svaka čast Vama, a sigurno ste se preznojavali na 14,75kn i nije Vam bilo lako. [thumbsup]
Glede KODT vjerujem da cijelo vrijeme prodajete i kako to da nema kupnje na ovoj dionici????


Ne ,nije se preznojavala. INGRA je samo trejdersko smeće i visokorizična dionica ,a u to se ulaže
najviše 5% portfelja.
Ali KODT i ADPL su dosta pali,pa bi ovo mogla biti besana noć. Smatram da je KODT napucavan zadnjih dana do 1450 da bi se navukla kupnja i da je počeo iskrcaj.Nadam se da nisam nanio štetu vlasnicima KODT jer sam tvrdio da je ova cijena od današnjih 1380 kn fair cijena.A ovi paketi po 110 za ADPL bi mogao
potaknuti pridaje niza dionica na ZSE.
I zato bi slijedečih dana mogli imati strmopižđenje cijele burze.Nadam se da će institucionalni
investitori amortizirati udar od ADPL i Slovenaca ,a kako očekujemo pozitivne vjesti iz Brisela,
može se dogofiti da sve prođe dobro.

Pitanje:Da li je bolja ADPL na 110
ili DLKV na 243,JNAF na 3.200,KODT na 1.380,DDJH na 60,KORF na 88,ATPL na 700,DIOKI na 73
itd.itd.
Ja smatram da je ADPL na 110 izvrsna kupnja i bilo bi logično da se investitori pokolju za te pakete.Ali što je ligično,burza to nije a ,naročito,ne ova naša bara.
Velike igre nas očekuju na ADPL.Promatrati ću sa strane.Veći igrači će nam ponovo skuhati poparu.

Nikad mira na ZSE.A meda i mlijeka za kratkoročne investitore sve manje!


moram reagirati,kakve ti gluposti valjaš nisi svijestan [bye]

gospon Domobran.

– i ja moram reagirati,
– nije lijepo nekome na ovoj temi napisati kako piše gluposti.
– ipak je gospon Splićo sa svim svojim nickonima stalni član ove teme.
– on je jednostavno takav,
– evo pitanje i za vas, zašto ste sebi dali ime Domobran, nekako bi mi ljepše bilo Gromobran.

– I love this game.
Pozdrav !


Kolegice Ivana u Ingri ne bi bio više od 10.000kn… al svaka čast Vama, a sigurno ste se preznojavali na 14,75kn i nije Vam bilo lako. [thumbsup]

INGR.

– gospon Splićo,
– tu vam nikako ne bih savjetovala ulaz s 10.000kn,
– ipak je to vama 50% portfelja, a lijepo je i gospon Lopina napisao nikako preko 5%.
– te bi to u vašem slućaju bilo 1.000kn .

– mala tajna kupnje,
– postave se mali stepenasti nalozi pa onda nema nekog preznojavanja, hvata se neki prosijek.

– I love this game.
Pozdrav !

Kolegice…nisan znao za tvoje želje pa sam dao to ime

Kako je lopina promijenio priču na Ingri. Do neki dan je teklo med i mlijeko, a sada je trejdersko smeće. Izgleda da je kolega ovih dana popušio pa sada puše i na hladno. Kolega lopina vaši aduti možda mogu donijeti rast u određenom trenutku, ali je problem što je to na malim volumenima. Za igru sa većim iznosima trebate likvidnu dionciu, ali na takvima su opaki igrači sa kojima se teško boriti jer djeluju zajednički i usklađeno.


Glede KODT vjerujem da cijelo vrijeme prodajete i kako to da nema kupnje na ovoj dionici????

gospon Splićo.

– kupnje nema jer se kod nas velika većina investitora odlučuje na kupnju kruha i mlijeka.
– te ne vide neku potrebu za kupnju nekih suhih ili mokrih transformatora.
– a i ja bih uvjek prije kupila auto nego transformator.

– I love this game.
Pozdrav !


Ali KODT i ADPL su dosta pali,pa bi ovo mogla biti besana noć. Smatram da je KODT napucavan zadnjih dana do 1450 da bi se navukla kupnja i da je počeo iskrcaj.Nadam se da nisam nanio štetu vlasnicima KODT jer sam tvrdio da je ova cijena od današnjih 1380 kn fair cijena.

KODT.

– tu je najveći problem jer u stvari nema prodaje.
– fondovi su tu dionicu odavno prestali prodavati.
– a tu nema ni trejdera, jer su odavno prodali, a nije bilo nekih padova kako bi se moglo dokupiti.

– pad očekujem nakon ex. div. cca 50-100kn.
– sada je opet pitanje hoće li biti dovoljno dionica na prodaji.
– jer na ovim trenutnim fundamentima ovo je i dalje jedna od najboljih investicija u HR.

– I love this game.
Pozdrav !


Ja smatram da je ADPL na 110 izvrsna kupnja i bilo bi logično da se investitori pokolju za te pakete.Ali što je ligično,burza to nije a ,naročito,ne ova naša bara.

ADPL.

– evo i gospon Lopina ponekad zna napisati nešto pametno.
– i ja planiram kupiti jedan paketić.
– samo još uvijek nemam pojma kako će ići i ta igrica.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close