Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



inače, zašto imam dojam da sam spomenut u negativnom kontekstu u vašem postu, Ivana? to nije lijepo

– što ima negativno da nešto blagoslovite ????
– i zašto to ne biste učinili za našeg pofuka.
– ako se to pokaže uspješnim dati će vam pofuk i kladioničke listiće isto da ih blagoslovite.
– a mi smo stvarno o.k. ekipa, za svoj trud dobiti će te zaslužene milodare.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
pa za početak neka blagoslovi francusku u utakmici protiv ukrajine…..dali su mi krive podatke na net…..blanc je izaso na teren sa drugom momčadi pa mi je tu prijeko potrebna pomoć
pofuk



inače, zašto imam dojam da sam spomenut u negativnom kontekstu u vašem postu, Ivana? to nije lijepo

– što ima negativno da nešto blagoslovite ????
– i zašto to ne biste učinili za našeg pofuka.
– ako se to pokaže uspješnim dati će vam pofuk i kladioničke listiće isto da ih blagoslovite.
– a mi smo stvarno o.k. ekipa, za svoj trud dobiti će te zaslužene milodare.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ahaa, ja sam odmah čitao između redova, i na trem zaboravio tko sam[embarass]

Ispričavam se svima što na hipodromu nisam blagoslovio burzu, zaboravio, poslat ću specijalni tim egzorcista iz Vatikana da se pozabavi fond menadžerima [lol]


Drax01- zašto ne napišeš o kome se radi ? Poštedi bar kolege s foruma gubitaka.

Prelistao sam temu tvrtke i vidio da kolega s ovog foruma nema, a oni koji su na mojoj listi prijatelja su kritični i objektivni prema toj tvrtki, pa ne vjerujem da su tamo ulagali. Niti Vas nisam našao na popisu komentatora te tvrtke.

Strpit ću se do kraja tjedna i onda napisati koja je to tvrtka, ako ne bude objavljena vijest poslovnom.hr. Ostavit ću novinarima neka vijest napišu sami, ipak oni su tu kao servis poslovnih vijesti.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

Neozbiljno.

– baš čitam blog gospona xy,
– nešto mi je ljut zbog tog (xy).
– ali sam je kriv za to.

– ne čitam Večerni list, ali je i na njih ljut jer ga i oni nazivaju gospon xy.

– a baš mi je drago da sam mu ja dala to neobično ime i prezime.

– samo ja ga cijenim jer je pametan iako mi se ne sviđa njegov odabir dionica.
– na nekim dionicama sam primjenila njegovu strategiju, i to pali.
– na nekim dionicama ga slijedim, zašto ne slijediti trend i ne zaraditi.

– I love this game.
Pozdrav !


Drax01- zašto ne napišeš o kome se radi ? Poštedi bar kolege s foruma gubitaka.

– pa sve vam je napisao.
– radi se više o dionicama tipa Lopina nego Splićo.
– ako ne kupujete dioice tipa by Lopina onda stvarno nema straha za neki gubitak.

– I love this game.
Pozdrav !


A ti Ivana ćuli na 22.Možda te netko i pomete.

– a što ste vi vidoviti Milan pa znate što ja radim ?????

– evo prošli tjedan sam vam prodala Solaris, tu sam lijepo zaradila, još mi je ostao samo jedan turist.
– a skinuli ste mi i 50% JNAF-a na dobroj cijeni.
– danas sam prodavala jednu likvidnu fondovsku dionicu.

– s najnovijom investicijom u INGR sam u minusu, to je čista kocka.
– na nekim dionicama gospona xy sam u plusu, ali ubrzo ću mu to prodati, neka ih ima kada ga to veseli.
– a o nekim investicijama vam neću pisati.

– I love this game.
Pozdrav !



A ti Ivana ćuli na 22.Možda te netko i pomete.

– a što ste vi vidoviti Milan pa znate što ja radim ?????

[/quote]

Ne Ivana ja stvarno nisam vidoviti Milan,ali si ti sigurno veliki muljator kojem ne treba vjerovati.

BRIN
Ne raste da ja nebi zaradio.
Naravno ,da je to laž.Istina je,da si htjela dokupljivati jeftinije.Zašto?Da bi kasnije prodala skuplje
po fair cijeni i zaradila na brzinu 50 do100%.
Piši propalo,trebalo je skupljati od 17 do 20.
Naravno,da dugoročno i dalje imaš 50 do 100% ./za mene je dugoročno maksimalno 1 god/

JANAF
Super dionica ,sve pet,a ti prodala.Pa valjda se ne prodaje ono što vrijedi više.

Dionice gosp.XY.Nakon avanture sa Varteksom postao ti je smrtni neprijatelj.Sada ga odjedamput slijediš.Da,xy je pobjednički konj, koji koristi podcijenjenost tržišta i posluje u zoni koja nije
dostupna fondovima i najviše zarađuje.

I prodala si i neke fondovske dionice.Bravo ,dobro si se sjetila,jer to je najskuplje na našem tržištu.

Ipak i za tebe ima nade,jer se korigiraš.

Ipak se trebaš odlučiti.Radiš preveliku disperziju i gubiš energiju.Miro Jeličić,veliki guru je iskoristio
priliku i kupio veliku količinu JAKT.Što nisi iskoristila šansu i skinula 50.000 kom BRINA na 25
Kapital se mora koncentrirano razrijediti.Pet šest dionica i gotovo.Ti ih imaš više od 30.
Katastrofalno loš investitor.Pusti nas male kokošare da kokošarimo u nelikvidušama.To mije tvoja zona.

Ući se od gosp.xy i više ćeš zaraditi.

Na ZSE teče med i mlijeko!

– evo prošli tjedan sam vam prodala Solaris, tu sam lijepo zaradila, još mi je ostao samo jedan turist.

Kolegice Ivana7, prosli tjedan protrgovano je 20dionica Solarisaa po 330kuna iliti 6600kn.
50-60% je lijepa zarada ali za vas kao velikog investitora ovaj iznos mi izgleda kao kap u moru.

LP


Kolegice Ivana7, prosli tjedan protrgovano je 20dionica Solarisaa po 330kuna iliti 6600kn.
50-60% je lijepa zarada ali za vas kao velikog investitora ovaj iznos mi izgleda kao kap u moru.

– vi to pratite, ja to ne pratim, jer su mi ovo sitne usputne investicije.
– moram priznati da sam ga prodala jeftinije od toga, prodala sam ga u 2 navrata.
– možda vam je sve ovo čudno, ali dionice mi se nalaze na 4 računa + neke mi i nisu na brokerskom.
– onda je činjenica da ga nisam prodala prošli tjedan nego nešto prije toga.
– nikada u neku investiciju ne ulazim ispod 10.000kn ,
– ali imam više tih investicija 10-20.000kn, tu napišem prodajne naloge pa što bude, ne zamaram se previše s time.
– ali detaljno pratim svoje glavne investicije.

– I love this game.
Pozdrav !


Neozbiljno.

– baš čitam blog gospona xy,
– nešto mi je ljut zbog tog (xy).
– ali sam je kriv za to.

– ne čitam Večerni list, ali je i na njih ljut jer ga i oni nazivaju gospon xy.

– a baš mi je drago da sam mu ja dala to neobično ime i prezime.

– samo ja ga cijenim jer je pametan iako mi se ne sviđa njegov odabir dionica.
– na nekim dionicama sam primjenila njegovu strategiju, i to pali.
– na nekim dionicama ga slijedim, zašto ne slijediti trend i ne zaraditi.

– I love this game.
Pozdrav !


______________________________

korisniče ivana7,
mogu razumjeti investitore kad imaju malo novca pa se premišljaju, te bi uzeli ovu, te bi uzeli onu dionicu…i tako unedogled…nikako da se odluče…ali korisniče ivana7, ja ne mogu vas razumjeti, jer vi bi malo da ste muško, pa malo da ste žensko. Molim vas odlučite se ovih dana. Mislim da je vremenski rok impliciran u frazi ovih dana sasvim dovoljan za donošenje takve sudbinske odluke. Korisniče ivana7, vi se morate odlučiti ili za muško ili za žensko, jer ovako je komunikacija s vama jako otežana…Naime, ponekad da bi mnogi korisnici foruma da vas muški izvrjeđaju, pa napišu žestoki post, a onda pomisle možda je ivana7 ipak žensko, pa se raznježe i vama smiliju i svoj napisani post bace u koš…tako unedogled vi možete pisati i što stoji i što ne stoji, a ostali korisnici foruma ne mogu vam reći što vam ide… i tako vi jedini na ovom forumu ostajete privilegirani, a to, priznaćete, nije fer. Zato molim vas budite muško i odlučite se
[pray] [lol] [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


JANAF
Super dionica ,sve pet,a ti prodala.Pa valjda se ne prodaje ono što vrijedi više.

– pa nisam sve prodala, a toga imam stvarno malo.
– prodavala sam i neke druge stvari.
– ako mislim nešto kupiti, nešto moram i prodati kada mi je mala keš pozicija.
– ipak je moj jučerašnji promet bio 2.67% prometa burze, i za mene je to veliki novac.
– i kada ste u likvidnim dionicama stvarno nije problem ući i izići.

– I love this game.
Pozdrav !

vec mi je pomalo dosadilo skakanja iz dionice u dionicu
ima li tko kakav prijedlog gdje da se sa djelom love skrasim
može i nelikividna ali ne samo jedna

New Report

Close