Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Burza.

– evo našla sam novu igračku na burzi.
– ocijenila sam kako je to zgodna dionica na kojoj ću vas moći bez problema ošišati.
– bila je u minusu, ali ja navalila s kupnjom i stjerala sam ju u plus.
– bilo je dosta toga jeftinog za kupiti, i to puno, i većinu toga ja očistila.
– a sada se idem tamo lipariti s ekipom.
– stvarno je nevjerovatno kako kasno palite i koliko vas je strah skidati dionice s prodaje.

– trenutno zbilja ne mogu napisati o kojoj se dionici radi, ali pametni će kužiti.

– I love this game.
Pozdrav !


Da nije to ona firma kojoj ne određuje tržište koliko će proizvoditi nego neki tamo birokrati?
[/quote]

sigurno neka koja će bit za koji dan u plusu? tnpl? belje? a tko zna možda i vlds? al adpl ziher nije

Informanka.

– evo danas sam u minusu -0.12%, ne mogu ni ja protiv trenda.
– crobex je pao -0.69%, a da fondovi nisu branili svoje pozicije pali bi i više, zbog toga jedna velika zahvala fondovima.
– ja sam danas prodavala neke fondovske dionice, a kupovala neke koje će možda više povući gore.
– evo danas mi je bilo u planu čisto zezancije radi podići jednu dionicu gospona xy.
– u jednom trenutku mi je to i uspjelo.
– mislila sam te dionice još puno više dokupiti i podići joj dobro cijenu.
– ali jednostavno ne ide, gospon xy se počeo iskrcavati.
– a kako sam ja pametnija, morala sam popustiti i ostaviti se te igrice.
– jednu drugu dionicu koju nema gospon xy uspješno podižem već danima.

– teško se je boriti s velikim igračima.
– evo ja imam malo dionica BRIN, ali to je za mene malo a za gospon Lopinu previše.
– evo i sa tom sićom uspješno sam mjesecima kočila rast BRIN-a kako gospon Lopina ne bi zaradio kune.
– ali ne mogu ni ja ratovati protiv trenda.

– jako je važno znati osobne mogućnosti i priznati poraz na vrijeme.

– I love this game.
Pozdrav !


Dajte onda meni neupućenoj objasnite- kako će to izgledati,

gospođo Miami.

– onako najkraće,
– to će izgledati tako da će te tada gubiti još više love nego što vam to sada polazi za rukom.

– I love this game.
Pozdrav !

Znaš šortati – ili ne znaš ? Hoćeš li se moći nadmetati s maherima ili ne ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




Burza.

– evo našla sam novu igračku na burzi.
– ocijenila sam kako je to zgodna dionica na kojoj ću vas moći bez problema ošišati.
– bila je u minusu, ali ja navalila s kupnjom i stjerala sam ju u plus.
– bilo je dosta toga jeftinog za kupiti, i to puno, i većinu toga ja očistila.
– a sada se idem tamo lipariti s ekipom.
– stvarno je nevjerovatno kako kasno palite i koliko vas je strah skidati dionice s prodaje.

– trenutno zbilja ne mogu napisati o kojoj se dionici radi, ali pametni će kužiti.

– I love this game.
Pozdrav !


Da nije to ona firma kojoj ne određuje tržište koliko će proizvoditi nego neki tamo birokrati?
[/quote]

sigurno neka koja će bit za koji dan u plusu? tnpl? belje? a tko zna možda i vlds? al adpl ziher nije
[/quote]
ja bih rekao da se radi o VIRI, to je baš dionica po Ivaninom ukusu, prihodi i kapital jako rastu, stalno su u plusu, ROE pristojan, ali koče ih te kvote, ove godine su ih gospoda iz Brisela zaj*bala s njima

inače, zašto imam dojam da sam spomenut u negativnom kontekstu u vašem postu, Ivana? to nije lijepo

Gledaj Ivana7, ti si zadovoljna s 20 % godišnje, ne voliš riskirati, većina dionica koje padaju-rastu su ti
nepodobne za raditi , jednostavno, kod tebe je došla do izražaja izrazita skromnost i vrlina
jednostavnosti uz malu dozicu samokritičnosti.
A to je nakon svega jako lijepo čitati. Jeli to stvarno tako, ili je trenutno tvoje raspoloženje, vidjet
će se uskoro.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Interesantno da nitko ništa ne piše o jednoj tvrtki koja je izgleda defaultirala (Game over!). Navalili sa zadužnicama, djelatnicima otkazni rok i sl. Jedan od "bedaka" kako kaže Lopina je pred gašenjem. Ovo pišem samo zato što neki imaju jako puno povjerenja u ulaganje u tvrtke kojima čak i banke daju kredite. Eto, i banke griješe, misle ako daju malo više sredstava da će tvrtku izvući iz gliba, a onda naplatiti dug, kad ono "brus", raspad sistema.

Ovo su važne informacije za trgovanje, ali nitko ih ne objavlje. A kada ih napišu (objave u novinama) bit će prekasno za intervenciju. A najinteresantnije i danas se trgovalo uz relativno dobar promet i mali pad cijene.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


Informanka.

– evo ja imam malo dionica BRIN, ali to je za mene malo a za gospon Lopinu previše.
– evo i sa tom sićom uspješno sam mjesecima kočila rast BRIN-a kako gospon Lopina ne bi zaradio kune.
– ali ne mogu ni ja ratovati protiv trenda.

– jako je važno znati osobne mogućnosti i priznati poraz na vrijeme.

– I love this game.
Pozdrav !


Ako si kočila super,jer sam pomalo dokupljivao sa prosjekom ispod 18.
A što danas nisi iskoristila prilliku i zabila BRIN nazad na 18,u jednom trenutku moglo je i na 17 sa
nekoliko stotina komada.Vjerovatno hoćeš 22 i više.
Možeš gurati da izađeš na 22.Ja neću izlaziti ispod 25,ali pričekati ću i 30 ,a sa dobiti u dionicama
između 35 i 40.
BRIN je zicer.I danas portfelj raste jer ima Đurku u portfelju 22.567 kom
dobit oko 200 k kn.
ili 200:28.000 ,0714% u tri radna dana na NAV ,ili 1,8% na tržišnu kapitalizaciju
Za ovoliku dobit HT treba točno tri mjeseca.
A ti Ivana ćuli na 22.Možda te netko i pomete.
Dovoljan je samo jedan igrač da BRIN plane na 25,a jedan malo jači ga dovodi na 30.
I sve se to može dogoditi u vrlo kratkom vremenu.

U BRINU će teći med i mlijeko!

Drax01- zašto ne napišeš o kome se radi ? Poštedi bar kolege s foruma gubitaka.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


dobit oko 200 kg kn.

– koliko bi ovo bilo u eurima ??????

– I love this game.
Pozdrav !


inače, zašto imam dojam da sam spomenut u negativnom kontekstu u vašem postu, Ivana? to nije lijepo

– što ima negativno da nešto blagoslovite ????
– i zašto to ne biste učinili za našeg pofuka.
– ako se to pokaže uspješnim dati će vam pofuk i kladioničke listiće isto da ih blagoslovite.
– a mi smo stvarno o.k. ekipa, za svoj trud dobiti će te zaslužene milodare.

– I love this game.
Pozdrav !


Informanka.

– evo danas sam u minusu -0.12%, ne mogu ni ja protiv trenda.
– crobex je pao -0.69%, a da fondovi nisu branili svoje pozicije pali bi i više, zbog toga jedna velika zahvala fondovima.
– ja sam danas prodavala neke fondovske dionice, a kupovala neke koje će možda više povući gore.
– evo danas mi je bilo u planu čisto zezancije radi podići jednu dionicu gospona xy.
– u jednom trenutku mi je to i uspjelo.
– mislila sam te dionice još puno više dokupiti i podići joj dobro cijenu.
– ali jednostavno ne ide, gospon xy se počeo iskrcavati.
– a kako sam ja pametnija, morala sam popustiti i ostaviti se te igrice.
– jednu drugu dionicu koju nema gospon xy uspješno podižem već danima.

– teško se je boriti s velikim igračima.
– evo ja imam malo dionica BRIN, ali to je za mene malo a za gospon Lopinu previše.
– evo i sa tom sićom uspješno sam mjesecima kočila rast BRIN-a kako gospon Lopina ne bi zaradio kune.
– ali ne mogu ni ja ratovati protiv trenda.

– jako je važno znati osobne mogućnosti i priznati poraz na vrijeme.

– I love this game.
Pozdrav !


koju ste to dionicu htjeli diči pa niste uspjeli kolegice ako nije tajna ?

New Report

Close