Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



vi što komentirate kuruzine budalaštine gori ste od njega!

Ja mislim, moje skromno mišljenje, već kada se moderiraju ovakvi članovi, još k tome novi, da ne treba objaviti svaki post, već jednostavno obrisati i upozoriti člana da ne nabacuje smeće na ozbiljan forum o tržištu kapitala.

lp
[/quote]

Zašto odmah tako po nekom novom….

Kuruza ima svoje mišljenje i meni se čini vrlo ok.
Da je napisao kak bu LKPC odletia na 3400 onda bi bio super

Da je malo vise ovakvih ozbiljnih investitora na forumu bilo bi puno bolje i za vas…

Koja je razlika između Lopininih i Ivaninih bedaka.
Kada Ivana objavi da je neki bedak dobra lupnja/npr CRLL/ona se nakrcala i želi se istovariti i uzeti
sebi profit ,tj.vama predati skupe papire dobrih firmi i onda ćete ostati u nelikvidnim papirima.
Jer ona je bogata i njoj treba puno love i ona se ne šporkaje za zaradu ispod godišnje plače.
Kada Lopina objavi da je neki bedak dobra kupnja onda je to stvarno i dobra kupnja jer za ukrcaj,
njemu je dosta od 20 do 40 tis kn i on to kupi nisko,neprimjetno i onda poziva ostale burek investitore da mu se pridruže i za to imaju dovoljno vremena za jeftinu kupnju,koja pokoji put zna biti i jeftinija od Lopininog ulaza,jer njegova strategija 100 u dionicama ga pokoji put dovede pred zid.Tako nažalost nisam sudjelovao u kupnji Brina ni po 16,a ni po 15 jer sam bio dekintiran,ali ulazio sam na 17 i više,a danas i na 20 jer je BRIN napravi čudo i zaradio u mjesec dana više nego većina firmi u godinu dana.
Zaključak:Tko slijedi Lopina fond najkonservative i najekskluzive biti će sretan i dugovječan na tržištu kapitala.
Ivanu možete slijediti samo u likvidnim dionicama tipa HT,ATPL.i sl.Tu nema love ,ali ima sigurnosti,
ali malo manje nego u BRINU.
Tko ne vjeruje neka ga dobro prouči .jer to može biti dobra prilika za naučiti dosta o fondovima.

Na ZSE teče bed i mlijeko!




Ova tema je počela sluziti samo da bi se jedni nasladivali greskama drugih… [embarass]

Upravu ste i to je žalosno.Žalosno je koliko ima LEŠINARA.
[/quote]
Isti taj Vaš PLAVI je pisao kako HIDRA ide na 30kn,a tada ga niste zvali LEŠINAR nego pametan ulagač i savjetnik! Ma kome Vi mudrujete kolega PETINA?
Bolje Vam je rješavati LKPC, kad svi dobro znamo da radnici kupuju po 400kn!
[/quote]

Toliko gluposti u par rijeci. [bye]


Zašto odmah tako po nekom novom….
Kuruza ima svoje mišljenje i meni se čini vrlo ok.
Da je napisao kak bu LKPC odletia na 3400 onda bi bio super
Da je malo vise ovakvih ozbiljnih investitora na forumu bilo bi puno bolje i za vas…

Slazem se, kad pogledas bitan sadrzaj u njima, postovi mu uopce nisu losi, druga stvar je sto je to umotano u formu drskosti i tastine prema kojoj i ivanini postovi zvuce skromno i samozatajno.


TA mi kaže za tu dionicu da ne izgleda loše pa sam si i ja još malo kupio makar je imam i previše.Jedna mi je dionica jako interesantna ali je zadnjih dana na njoj bilo malo prometa.Dionica je iz sastava CROBEX i dugoročno mi odlično izgleda.Evo ,……….

ATGR je ok i slažem se oko TA, ali onda si mogao isto tako spomenuti i HT koji ima još bolji TA.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



TA mi kaže za tu dionicu da ne izgleda loše pa sam si i ja još malo kupio makar je imam i previše.Jedna mi je dionica jako interesantna ali je zadnjih dana na njoj bilo malo prometa.Dionica je iz sastava CROBEX i dugoročno mi odlično izgleda.Evo ,……….

ATGR je ok i slažem se oko TA, ali onda si mogao isto tako spomenuti i HT koji ima još bolji TA.
[/quote]
ne bi s javio uopće na ovu temu al sam skoknuo do vas jer vidim da se zahuktalo
nisam se ni mislio javiti na ovaj forum ali sam primjetio da se počela voditi ipak nekakva diskusija
da je ova tema živnula
mislim da je kuruza mislio isti tip sto si naveo ali i meni loše ne izgleda ht
idem sad malo skoknuti do dugitema pa se vratim
io sam vec prije na ovom forumu ,u počecima foruma ali me zabolila glava što od dionica što od raznoraznih forumaša



vi što komentirate kuruzine budalaštine gori ste od njega!

Ja mislim, moje skromno mišljenje, već kada se moderiraju ovakvi članovi, još k tome novi, da ne treba objaviti svaki post, već jednostavno obrisati i upozoriti člana da ne nabacuje smeće na ozbiljan forum o tržištu kapitala.

lp
[/quote]
sva sreća pa ovo nije ozbiljan forum.. i dobro je tako [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


– sutra iako je petak očekujem našu burzu u plusu, teško je prognozirati za petak jer su obično manji prometi i u većini slučajeva petak bude u crvenom.

– nekada sam vam redovito pisala ovakve prognozice,
– ali zbog mnogobrojnih jedinica ovakve stvari odavno ne pišem.
– a stvarno je šteta ovakve stvari ne pisati na ovoj temi, barem onda kada sam 99% sigurna.
– meni ove kratkoročne prognoze stvarno idu, a valjda zbog toga i zarađujem.

– I love this game.
Pozdrav !


– prošli tjedan sam zaradila cjelokupni portfelj gospon Lopine ili za jedan manji autić, ali novi.
– samo da je više takvih tjedana na burzi.

Informanka.

– evo iza mene još jedan uspješniji tjedan od prošlog tjedna.
– s svojim portfeljem obaram svoje osobne rekorde, a lova se samo množi.

– I love this game.
Pozdrav !


TI SINE LOPINA-SIMPATIČAN SI MI ALI TI NE VALJA POSAO.SVE NOVCE ĆEŠ POGUBITI A OSTAT ĆE TI SAMO MED I MLIJEKO.

– evo gospon Kukuruz je ovo napisao stvarno o.k.
– a ja bih još nadodala da dogodine kada mu smanje mirovinu za 40% neće imati ni za mlijeko.

– I love this game.
Pozdrav !

Šta je ovo zadnjih par dana, koji su se ovo klaunovi pojavili ovdje?



– prošli tjedan sam zaradila cjelokupni portfelj gospon Lopine ili za jedan manji autić, ali novi.
– samo da je više takvih tjedana na burzi.

Informanka.

– evo iza mene još jedan uspješniji tjedan od prošlog tjedna.
– s svojim portfeljem obaram svoje osobne rekorde, a lova se samo množi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

-ona dva komada na dionici xy je li uletilo po bidu??????????????????????

New Report

Close