Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čeka?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Opa,imamo ozbiljnog kupca škrca ,1000 kom na 18,50 a dva jadnika po 100 kom na 19.
Uskoro će pasti kota 20 i pametni to metu.

Sto ljudi,sto ćudi!


Oprostite.Falija sam stranicu.Ovo je trebalo biti na BRINU.
[/quote]

zašto se ispričavaš,vidiš da nitko tvoje postove ne uzima za ozbiljno [lol]
[/quote]
Da si bio ozbilniji imao si BRINA po 17,a sada se može prodati po 20.
20:17001,17 i to je 17%,ali to je bio zicer
zicer je i sada na 20 za skinuti 50% u slijedečih nekoliko mjeseci
Preporuka:Uozbilji se,ako želiš zaraditi.
Sve što se ovdje piše je zaozbiljno i sa ciljem.Šanasa je bila i još je.
A vi kupujte fondovsko smeće pa ćete trebati dvije godine za 17%,a tri četiri godine za pedest posto i to ako ne krene po zlu.
Pročite zakon o zatvorenim dioničkim fondovima,to su vam trenutno najbolja i najsigurnija ulaganjas na ZSE.Kupite BRIN,JAKT,FMPS,TRFM zatvorite komjuter i za godinu dvije ćete
sigurno imati barem duplo.

Na ZSE teče med i mlijeko!


STVARNO STE ČUDNI DA NE KAŽEM SMIJEŠNI
Rekao sam Vam da me ne pitate za tipove na privat a vi dalje po starom
X puta sam vama naglasio da me samo NOVAC INTERESIRA a ne nikakva pijateljstva,druzenja i diskusije jer od toga nema novaca
Sad otvorim poruke i opet po starom.Danas otvorim poruke i nemogu vjeorovati.Da šta ja mislim o brodarima,gradjvinarima,kud će tržište,janafu,končaru,atlas nekretninama,djuri djakoviću,tepu,dionicama forumaša XY,transadriji ect……bnajbolje mi je ovaj jedan šta me deset puta pito za ingru….pa čovjeće ti ništa ne čitaš.Bez obzia šta ne podnosim uspješne žene ivana7 ti je rekla sve o toj dionici točno.Neznate ni da za brodare treba doći ciklus.Evo npr.ulpl odlična firma i menadžment ali dok nema ciklusa nemogu im ni oni market mejkeri iz nekog fonda pomoći jer uostalom vidite da si uprava malo malo preljeva dionice
Vi ste si našli zapavo mene pitati što mislim o dionicama forumaša XY….pa otidjite kod njega natemu i pitajte njega.Pazi sljedeće.Neki tip me pito šta mislim o dionici tepa.Pa odi tamo i pitaj onu kako da ih nazovem EDISONOVU EKIPU forumaša šta ima te dionice i šta tamo nešto razglaba šta će biti sa time. Najbolje kad me tip pito za ACI. Pa moj jedini dodir sa tom tvrtkom je šta imam kod njih vez za jahtu. STVARNO STE NEVJEROJATNI I NEZNAM ZAŠTO SE UOPCE OSVRCEM NA VAS KAD ME SAM TU SAMO RADI NOVACA.Pratio sa šta ste pisali u vezi mene.Čitam sljedeće: NE TREBA NAM HVALISAVAC,U PROŠLOM ŽIVOTU IZGUBIO LOVU,POČET ĆE GORJETI I PRETVORIT SE U KOKICE,DA SAM VEĆ POSOLJEN.PREDLAŽETE NOVU TEMU DIONICE ZA KOJE NISTE SMJELI PITATI- E TAJ FRAJER KUŽI ,ZA NJEGA SE VIDI DA KUŽI NEŠTO O DIONICAMA JER MASU VAS JE PITALO DRUGE I ONDA SU IZGUBILI.POGLEDAJTE ŠTA STE SAMO U ZADNJE VRIJEME NAPRAVILI.PODAVALI BUT ZAŠTO NEK DIONICE I SRLJALI U INGRU A LIJEPO VAM JE TA ŽENA OBJASNILA ŠTA JE SA INGROM PA PITAM JASAD VAS KOLIKO VAS JE ZARADILO A KOLIKO IZGUBILO. JEDAN JE FORUMAŠ GOREO NAVEO 4 ILI 5 TIPA DIONICA I AJDE DRAGO MI JE DA IMA NETKO KO JOŠ KUŽI OSIM MENE.TIP JE SA VELIKOM SIGURNOŠĆU TO IZNEO A VRIJEME ĆE POKAZATI DA LI JE BIO U PRAVU.MENI SE JEDNA OD TIH DIONICA DOPADA I MISLIM DA JE DOBAR TIP JER SAM JE I JA GLEDAO ALI JE SAD NĆU UZETI JER NE UZIMAM TUDJE ŽENE A KAMOLI TUDJE TIPOVE.NAJBOLJI MI JE OVAJ STA JE REKAO DA ŠTA SAM TAKO NABRIJAN DA NE ULAZIM U RING.PA LJUDI MOJI AKO NISTE SHVATILI DA JE BURZA ČISTA KOLJAŽA DA NITKO NIKOME NE SMIJE OKRENUTI LEDJA DOK POSTAVLJA BID I ASK NEMATE ŠTA RADITI NA BURZI.MA UOSTALOM VI NEZNATE NI ŠTA SE ZBIVA NA BURZI.ČAK NISTE SHVATILI DA I VAS SAMO NOVAC INTERESIRA ALI NE- VI PRIGOVARATE MENI ŠTO JAVNO PRIZNAM DA M NOVAC INTERSIRA I DAJETE MI PRODIKE IZ ŽIVOTA
TI SINE LOPINA-SIMPATIČAN SI MI ALI TI NE VALJA POSAO.SVE NOVCE ĆEŠ POGUBITI A OSTAT ĆE TI SAMO MED I MLIJEKO.ČITAM GORE DA TRAŽIŠ PLJESAK ZA NEKO ULAGANJE.STRAŠNO.NE BUDEŠ TAJ PLJESAK USKORO ČUO.


Sad sam se već zabrinio za tebe.. [huh]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!





Opa,imamo ozbiljnog kupca škrca ,1000 kom na 18,50 a dva jadnika po 100 kom na 19.
Uskoro će pasti kota 20 i pametni to metu.

Sto ljudi,sto ćudi!


Oprostite.Falija sam stranicu.Ovo je trebalo biti na BRINU.
[/quote]

zašto se ispričavaš,vidiš da nitko tvoje postove ne uzima za ozbiljno [lol]
[/quote]
Da si bio ozbilniji imao si BRINA po 17,a sada se može prodati po 20.
20:17001,17 i to je 17%,ali to je bio zicer
zicer je i sada na 20 za skinuti 50% u slijedečih nekoliko mjeseci
Preporuka:Uozbilji se,ako želiš zaraditi.
Sve što se ovdje piše je zaozbiljno i sa ciljem.Šanasa je bila i još je.
A vi kupujte fondovsko smeće pa ćete trebati dvije godine za 17%,a tri četiri godine za pedest posto i to ako ne krene po zlu.
Pročite zakon o zatvorenim dioničkim fondovima,to su vam trenutno najbolja i najsigurnija ulaganjas na ZSE.Kupite BRIN,JAKT,FMPS,TRFM zatvorite komjuter i za godinu dvije ćete
sigurno imati barem duplo.

Na ZSE teče med i mlijeko!
[/quote]

Ove tvoje dionice što predlažeš neka kupuju oni što su te poslušali i kupovali ĐKVS [lol]
I kad bih htio to kupovat ima još dionica što ekipa preporučuje da su sigurne tipa VLDS,KSST,INGRA…brate ovih dana se propinju na sve četiri noge kako je sigurna dobit kao i ti Lopina sa svojim dionicama ali jedno je sigurno ko vas sluša sigurno je da je bankrot siguran [bye]

@Kuruza
Ti si mi jasan ali ovi što te pitaju na PM….mislim da im prije treba medicinski nego financijski savjet [tongue]


STVARNO STE ČUDNI DA NE KAŽEM SMIJEŠNI
Rekao sam Vam da me ne pitate za tipove na privat a vi dalje po starom
X puta sam vama naglasio da me samo NOVAC INTERESIRA a ne nikakva pijateljstva,druzenja i diskusije jer od toga nema novaca
Sad otvorim poruke i opet po starom.Danas otvorim poruke i nemogu vjeorovati.Da šta ja mislim o brodarima,gradjvinarima,kud će tržište,janafu,končaru,atlas nekretninama,djuri djakoviću,tepu,dionicama forumaša XY,transadriji ect……bnajbolje mi je ovaj jedan šta me deset puta pito za ingru….pa čovjeće ti ništa ne čitaš.Bez obzia šta ne podnosim uspješne žene ivana7 ti je rekla sve o toj dionici točno.Neznate ni da za brodare treba doći ciklus.Evo npr.ulpl odlična firma i menadžment ali dok nema ciklusa nemogu im ni oni market mejkeri iz nekog fonda pomoći jer uostalom vidite da si uprava malo malo preljeva dionice
Vi ste si našli zapavo mene pitati što mislim o dionicama forumaša XY….pa otidjite kod njega natemu i pitajte njega.Pazi sljedeće.Neki tip me pito šta mislim o dionici tepa.Pa odi tamo i pitaj onu kako da ih nazovem EDISONOVU EKIPU forumaša šta ima te dionice i šta tamo nešto razglaba šta će biti sa time. Najbolje kad me tip pito za ACI. Pa moj jedini dodir sa tom tvrtkom je šta imam kod njih vez za jahtu. STVARNO STE NEVJEROJATNI I NEZNAM ZAŠTO SE UOPCE OSVRCEM NA VAS KAD ME SAM TU SAMO RADI NOVACA.Pratio sa šta ste pisali u vezi mene.Čitam sljedeće: NE TREBA NAM HVALISAVAC,U PROŠLOM ŽIVOTU IZGUBIO LOVU,POČET ĆE GORJETI I PRETVORIT SE U KOKICE,DA SAM VEĆ POSOLJEN.PREDLAŽETE NOVU TEMU DIONICE ZA KOJE NISTE SMJELI PITATI- E TAJ FRAJER KUŽI ,ZA NJEGA SE VIDI DA KUŽI NEŠTO O DIONICAMA JER MASU VAS JE PITALO DRUGE I ONDA SU IZGUBILI.POGLEDAJTE ŠTA STE SAMO U ZADNJE VRIJEME NAPRAVILI.PODAVALI BUT ZAŠTO NEK DIONICE I SRLJALI U INGRU A LIJEPO VAM JE TA ŽENA OBJASNILA ŠTA JE SA INGROM PA PITAM JASAD VAS KOLIKO VAS JE ZARADILO A KOLIKO IZGUBILO. JEDAN JE FORUMAŠ GOREO NAVEO 4 ILI 5 TIPA DIONICA I AJDE DRAGO MI JE DA IMA NETKO KO JOŠ KUŽI OSIM MENE.TIP JE SA VELIKOM SIGURNOŠĆU TO IZNEO A VRIJEME ĆE POKAZATI DA LI JE BIO U PRAVU.MENI SE JEDNA OD TIH DIONICA DOPADA I MISLIM DA JE DOBAR TIP JER SAM JE I JA GLEDAO ALI JE SAD NĆU UZETI JER NE UZIMAM TUDJE ŽENE A KAMOLI TUDJE TIPOVE.NAJBOLJI MI JE OVAJ STA JE REKAO DA ŠTA SAM TAKO NABRIJAN DA NE ULAZIM U RING.PA LJUDI MOJI AKO NISTE SHVATILI DA JE BURZA ČISTA KOLJAŽA DA NITKO NIKOME NE SMIJE OKRENUTI LEDJA DOK POSTAVLJA BID I ASK NEMATE ŠTA RADITI NA BURZI.MA UOSTALOM VI NEZNATE NI ŠTA SE ZBIVA NA BURZI.ČAK NISTE SHVATILI DA I VAS SAMO NOVAC INTERESIRA ALI NE- VI PRIGOVARATE MENI ŠTO JAVNO PRIZNAM DA M NOVAC INTERSIRA I DAJETE MI PRODIKE IZ ŽIVOTA
TI SINE LOPINA-SIMPATIČAN SI MI ALI TI NE VALJA POSAO.SVE NOVCE ĆEŠ POGUBITI A OSTAT ĆE TI SAMO MED I MLIJEKO.ČITAM GORE DA TRAŽIŠ PLJESAK ZA NEKO ULAGANJE.STRAŠNO.NE BUDEŠ TAJ PLJESAK USKORO ČUO.


kaj je ovo?? ko je ovo ahahahahahahahhahahahaahhaahhahaahhahaahaha

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


STVARNO STE ČUDNI DA NE KAŽEM SMIJEŠNI
Rekao sam Vam da me ne pitate za tipove na privat a vi dalje po starom
X puta sam vama naglasio da me samo NOVAC INTERESIRA a ne nikakva pijateljstva,druzenja i diskusije jer od toga nema novaca
Sad otvorim poruke i opet po starom.Danas otvorim poruke i nemogu vjeorovati.Da šta ja mislim o brodarima,gradjvinarima,kud će tržište,janafu,končaru,atlas nekretninama,djuri djakoviću,tepu,dionicama forumaša XY,transadriji ect……bnajbolje mi je ovaj jedan šta me deset puta pito za ingru….pa čovjeće ti ništa ne čitaš.Bez obzia šta ne podnosim uspješne žene ivana7 ti je rekla sve o toj dionici točno.Neznate ni da za brodare treba doći ciklus.Evo npr.ulpl odlična firma i menadžment ali dok nema ciklusa nemogu im ni oni market mejkeri iz nekog fonda pomoći jer uostalom vidite da si uprava malo malo preljeva dionice
Vi ste si našli zapavo mene pitati što mislim o dionicama forumaša XY….pa otidjite kod njega natemu i pitajte njega.Pazi sljedeće.Neki tip me pito šta mislim o dionici tepa.Pa odi tamo i pitaj onu kako da ih nazovem EDISONOVU EKIPU forumaša šta ima te dionice i šta tamo nešto razglaba šta će biti sa time. Najbolje kad me tip pito za ACI. Pa moj jedini dodir sa tom tvrtkom je šta imam kod njih vez za jahtu. STVARNO STE NEVJEROJATNI I NEZNAM ZAŠTO SE UOPCE OSVRCEM NA VAS KAD ME SAM TU SAMO RADI NOVACA.Pratio sa šta ste pisali u vezi mene.Čitam sljedeće: NE TREBA NAM HVALISAVAC,U PROŠLOM ŽIVOTU IZGUBIO LOVU,POČET ĆE GORJETI I PRETVORIT SE U KOKICE,DA SAM VEĆ POSOLJEN.PREDLAŽETE NOVU TEMU DIONICE ZA KOJE NISTE SMJELI PITATI- E TAJ FRAJER KUŽI ,ZA NJEGA SE VIDI DA KUŽI NEŠTO O DIONICAMA JER MASU VAS JE PITALO DRUGE I ONDA SU IZGUBILI.POGLEDAJTE ŠTA STE SAMO U ZADNJE VRIJEME NAPRAVILI.PODAVALI BUT ZAŠTO NEK DIONICE I SRLJALI U INGRU A LIJEPO VAM JE TA ŽENA OBJASNILA ŠTA JE SA INGROM PA PITAM JASAD VAS KOLIKO VAS JE ZARADILO A KOLIKO IZGUBILO. JEDAN JE FORUMAŠ GOREO NAVEO 4 ILI 5 TIPA DIONICA I AJDE DRAGO MI JE DA IMA NETKO KO JOŠ KUŽI OSIM MENE.TIP JE SA VELIKOM SIGURNOŠĆU TO IZNEO A VRIJEME ĆE POKAZATI DA LI JE BIO U PRAVU.MENI SE JEDNA OD TIH DIONICA DOPADA I MISLIM DA JE DOBAR TIP JER SAM JE I JA GLEDAO ALI JE SAD NĆU UZETI JER NE UZIMAM TUDJE ŽENE A KAMOLI TUDJE TIPOVE.NAJBOLJI MI JE OVAJ STA JE REKAO DA ŠTA SAM TAKO NABRIJAN DA NE ULAZIM U RING.PA LJUDI MOJI AKO NISTE SHVATILI DA JE BURZA ČISTA KOLJAŽA DA NITKO NIKOME NE SMIJE OKRENUTI LEDJA DOK POSTAVLJA BID I ASK NEMATE ŠTA RADITI NA BURZI.MA UOSTALOM VI NEZNATE NI ŠTA SE ZBIVA NA BURZI.ČAK NISTE SHVATILI DA I VAS SAMO NOVAC INTERESIRA ALI NE- VI PRIGOVARATE MENI ŠTO JAVNO PRIZNAM DA M NOVAC INTERSIRA I DAJETE MI PRODIKE IZ ŽIVOTA
TI SINE LOPINA-SIMPATIČAN SI MI ALI TI NE VALJA POSAO.SVE NOVCE ĆEŠ POGUBITI A OSTAT ĆE TI SAMO MED I MLIJEKO.ČITAM GORE DA TRAŽIŠ PLJESAK ZA NEKO ULAGANJE.STRAŠNO.NE BUDEŠ TAJ PLJESAK USKORO ČUO.

Koji si ti lik.
Još jedan član koji će po forumu sipati smeće od postova.
Dok te ne pobrišu..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

vi što komentirate kuruzine budalaštine gori ste od njega!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


vi što komentirate kuruzine budalaštine gori ste od njega!

Ja mislim, moje skromno mišljenje, već kada se moderiraju ovakvi članovi, još k tome novi, da ne treba objaviti svaki post, već jednostavno obrisati i upozoriti člana da ne nabacuje smeće na ozbiljan forum o tržištu kapitala.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


vi što komentirate kuruzine budalaštine gori ste od njega!

kolega,
svaki komentar ivane sedme prokomentiramo zašto bi ovaj bio izuzetak ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.






Opa,imamo ozbiljnog kupca škrca ,1000 kom na 18,50 a dva jadnika po 100 kom na 19.
Uskoro će pasti kota 20 i pametni to metu.

Sto ljudi,sto ćudi!


Oprostite.Falija sam stranicu.Ovo je trebalo biti na BRINU.
[/quote]

zašto se ispričavaš,vidiš da nitko tvoje postove ne uzima za ozbiljno [lol]
[/quote]
Da si bio ozbilniji imao si BRINA po 17,a sada se može prodati po 20.
20:17001,17 i to je 17%,ali to je bio zicer
zicer je i sada na 20 za skinuti 50% u slijedečih nekoliko mjeseci
Preporuka:Uozbilji se,ako želiš zaraditi.
Sve što se ovdje piše je zaozbiljno i sa ciljem.Šanasa je bila i još je.
A vi kupujte fondovsko smeće pa ćete trebati dvije godine za 17%,a tri četiri godine za pedest posto i to ako ne krene po zlu.
Pročite zakon o zatvorenim dioničkim fondovima,to su vam trenutno najbolja i najsigurnija ulaganjas na ZSE.Kupite BRIN,JAKT,FMPS,TRFM zatvorite komjuter i za godinu dvije ćete
sigurno imati barem duplo.

Na ZSE teče med i mlijeko!
[/quote]

Ove tvoje dionice što predlažeš neka kupuju oni što su te poslušali i kupovali ĐKVS [lol]
I kad bih htio to kupovat ima još dionica što ekipa preporučuje da su sigurne tipa VLDS,KSST,INGRA…brate ovih dana se propinju na sve četiri noge kako je sigurna dobit kao i ti Lopina sa svojim dionicama ali jedno je sigurno ko vas sluša sigurno je da je bankrot siguran [bye]
[/quote]
je li vjeruješ da sam danas kupovao po 20,istina samo 200 kom
a kada sam govorio da ovo treba kupovati na 17 to je bila idealna prilika za burek investitore,jer
ovdje za velike igrače nema mjesta,ali i oni ćer se pojaviti kada se bude tržilo između 25 i 30
jer bi se mogli povečati prometi
a gdje ti vidiš manu gore navedenim dionicama
dali znaš zakon o zatvorenim fondovima/nekretninskim i ivesticionim/
vjerovatno ne znaš,jer da znaš već bi se nakrcao ovoga blaga/BRIN,JAKT,FMPS,TRFM/
za 1 dobiješ tri ili četiri,ali moraš malo pričekati
ne moraš me slijediti,ali ako ne vjeruješ,provjeriti i donijeti odluku
Lopina fond konzervastiv svako malo otkrije neku dobru priliku i objavi to na forumu i trebate biti zahvalni da vam neko na pladnju servira.
I Ivana i Plavi i Konan..svi oni vam mogu donijeti koristi,a i ja se trudim da vam budem koristan.

Budi hrabar pa predloži neki svoj biser i ja ću ti pokušati ovbjasniti zašto je to lošije od Brina u nekom dužem vremenskom razdoblju.

Na ZSE teče med i mlijeko!

plavi sine moj
Za tebe sam stekao dojam ti burza nije totalna nepoznanica za razliku od masu njih koji pišu na forumu stoga se drži dionica a mani se proze i poezije.Nemoj džonom ići na mene jer ti se ne dopadaju moji postovi.Predlažem ti da još jedanput PAŽLJIVO pročitaš sve moje postove.Kad to napraviš onda ti je sljedeći korak :PROČITAJ PAŽLJIVO SVOJE POSTOVE.Zadnji korak ti je da se lijepo vratiš na ovu temu i onda se osvrneš kakav i koje kvelitete tvoj ili moj post.Nemoraš ići daleko u arhivu svojih postova.Dovoljnoje da dodješ do luke ploče.AKO TI TAMO NEĆE BITI JASNO ONDA ODI MALO UNAZAD I POGLEDAJ ŠTA SI PISAO NA INGRI I NA KOJU ĆE CIJENU IĆI.Shvatit ćeš nakon toga svega da moji postovi i nisu takvo smeće.Vidim da su se i ostali forumaši osvrtali na moje postove.Ali to me uopće nije briga jer mene samo NOVAC interesira a ne vaši komentari.
Plavi a i pojedini drugi forumaši su smetnuli sa uma da je bitan sadržaj a ne forma posta.A IZ MOJIH POSTOVA SE ŠTOŠTA TOGA DA NAUČITI .MALO PO MALO JAVLJAJU MI SE FORUMAŠI I NA PRIVAT MI DAJU PODRŠKU I PITAJU ZA SAVJETE.NEMOJTE TRAŽITI SAVJETE KOD MENE JER SE SPUŠTATE NA NIVO LJUDI KOJI IDU KOD BABA VRAČARA A JA TO NISAM.Nisam ni književnik pa mi možda zato postovi nisu po vašoj volji.Ukratko ,tu sam da bih napravio novce a ne razglabao o tome kako sam jedan dan kupio belje po 91,45 i prodao po 96,78 i pa onda opet kupio…..pa kog to uopće interesira????? PITAM JA VAS.Daklem ,toliko o tome.
Evo da se osvrnem na današnje trgovanje.LJudi su se počeli vračati u dionice iz kojih su izašli.Na jednoj dionici su počeli polako skupljati i TA mi kaže za tu dionicu da ne izgleda loše pa sam si i ja još malo kupio makar je imam i previše.Jedna mi je dionica jako interesantna ali je zadnjih dana na njoj bilo malo prometa.Dionica je iz sastava CROBEX i dugoročno mi odlično izgleda.Evo ,i previše sam vam rekao pa ću završiti ipak je vikend pred nama a kao što ste već zasigurno primjetili vikendom nisam na forumu jer se moram odmoriti za sljedeci stresni tjedan( MORAM ŠEĆER POD KONTROLOM DRŽATI)

New Report

Close