Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A joj koleginice, 10 vaših postova, nitko više.
Dosadite li ikad sami sebi?
Ako je odgovoran negativan vratite se na početka teksta!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

pa ja sam stvarno puko sa zivcima……nikak da zaspim
i sad sam otišo malo naforum da vidim kaj ima te došo na ovu temu da vidim da li ima kakav pametan prijedlog ili vedjenje kretanja pojedinih dionica
kad imam kaj vidjeti…….tu se kuruza toliko raskokičario da mi niš nije jasno
mora da je tip totalno otišel sa živcima ili je stvarno stigla svježa i opasna lova iz vana na ZSE kako su neki najavljivali……čitam te njegove postove i bogami ….bojim se da bu pregoril….a znate da ni dobro kad kuruza pregori……tip mi se iz vedra neba pojavil na tep-u neznam ni sam zašto ,poslo mi poruku na privat da li sam za kavicu…..ja pročito njegove postove i odgovorio mu NE…da ja pijem kafu…..onda mi je poslo poruku da bi bilo dobro da se najdemo uzivo jer da cu mozda steci novog prijatelja….ukakal sam se od straha da frajer nije pedofil…..malo sam si razmislil i rekel sam sebi pa valjda kuži da sam staro govedo….znači tip je ili MACHETTE ili pandur……sad sam čito neke njegove gore postove i bez obzira kaj se toliko hvali ko neki puran steko sam dojam da ipak nekaj kuzi jer je u par rečenica kad se bolje pročita rekel dosta toga točno kak burza funkcionira……znači kuži puno bolje nego cijenjeni forumaš MACHETTE….zaključio sam da taj tip nije MACHETTE te sam sve povezao i shvatio da je MACHETTE PANDUR
NEGO DA PREJDEM NA STVAR
molio bih ako ima tko volje vidjenje sljedecih dionica
kako ce se u sljedecem periodu kretati dionice forumaša XY
do kada brodari mogu ovako mirno usidreni biti
atlantik grupa
sta ce se desiti na burzi kad se ina odblokira te kretanje vira u sljedeca 2 mjeseca i da li je končar dosegao momentalni maksimum tj.vrh
unaprijed hvala
pofuk
p.s. da i da ne zaboravim napomenuti…..cijenjena ivana7 molim Vas da me ne zovete Pofuk jer ja nisam pofuk sa veliko p nego sam ja pofuk…..znate i sami da sam jedino osjetljiv na to i mislim da bi poludio na Vas ali eto …steko sam dojam da zelite meni skrenuti pažnju da ste tu pa Vam oprastam


pa ja sam stvarno puko sa zivcima……nikak da zaspim
i sad sam otišo malo naforum da vidim kaj ima te došo na ovu temu da vidim da li ima kakav pametan prijedlog ili vedjenje kretanja pojedinih dionica
kad imam kaj vidjeti…….tu se kuruza toliko raskokičario da mi niš nije jasno
mora da je tip totalno otišel sa živcima ili je stvarno stigla svježa i opasna lova iz vana na ZSE kako su neki najavljivali……čitam te njegove postove i bogami ….bojim se da bu pregoril….a znate da ni dobro kad kuruza pregori……tip mi se iz vedra neba pojavil na tep-u neznam ni sam zašto ,poslo mi poruku na privat da li sam za kavicu…..ja pročito njegove postove i odgovorio mu NE…da ja pijem kafu…..onda mi je poslo poruku da bi bilo dobro da se najdemo uzivo jer da cu mozda steci novog prijatelja….ukakal sam se od straha da frajer nije pedofil…..malo sam si razmislil i rekel sam sebi pa valjda kuži da sam staro govedo….znači tip je ili MACHETTE ili pandur……sad sam čito neke njegove gore postove i bez obzira kaj se toliko hvali ko neki puran steko sam dojam da ipak nekaj kuzi jer je u par rečenica kad se bolje pročita rekel dosta toga točno kak burza funkcionira……znači kuži puno bolje nego cijenjeni forumaš MACHETTE….zaključio sam da taj tip nije MACHETTE te sam sve povezao i shvatio da je MACHETTE PANDUR
NEGO DA PREJDEM NA STVAR
molio bih ako ima tko volje vidjenje sljedecih dionica
kako ce se u sljedecem periodu kretati dionice forumaša XY
do kada brodari mogu ovako mirno usidreni biti
atlantik grupa
sta ce se desiti na burzi kad se ina odblokira te kretanje vira u sljedeca 2 mjeseca i da li je končar dosegao momentalni maksimum tj.vrh
unaprijed hvala
pofuk
p.s. da i da ne zaboravim napomenuti…..cijenjena ivana7 molim Vas da me ne zovete Pofuk jer ja nisam pofuk sa veliko p nego sam ja pofuk…..znate i sami da sam jedino osjetljiv na to i mislim da bi poludio na Vas ali eto …steko sam dojam da zelite meni skrenuti pažnju da ste tu pa Vam oprastam

[lol] prejako [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



BRIN.

– bilo bi lijepo od gospon Lopine kada bi mi objasnio po kojoj cijeni taj fond računa svoje ulaganje od 9M u HEFA.
– i općeniti kako u svom navu računaju sve te dionice kojima je vrijednost pojedena kreditnim obavezama i dionicama se nije tržilo preko godinu dana.
– puno je tu nepoznanica.
– što ne napišu svoj portfelj pa ću bez problema za 5 minuta ja sama izračunati nav.

– I love this game.
Pozdrav !

Potencijal rasta BRINA/mislim na NAV/ je izuzetno velik.
Ipak s obzirom na značajan broj dionica AGMM koji je pao, možda brin i ne zaradi ovih 2,5 kn po dionici,ali to će se dogoditi sigurno do 1.7.I to bi trebalo biti nešto više od 13 % u dva mjeseca
na tržišnu kapitalizaciju.
Mislim da je to puno,a naročito će dobiti na težini kada se utvrdi da uspoređujući stanje sa prošlom godinom je napokon počeo rast vrijednosti portfelja.Ma rast je počeo već prije šest
mjeseci sa pojavom INA sindroma u dvanaestom mjesecu.
Ovako mali fondovi mogu ostvarivati najveću dobit i kada se pruža prilika da se kupuju ispod 0,50% NAV predstavljaju najbolje prilike i najsigurnije investicije.

U BRINU će teći med i mlijeko!

[/quote]

I zašto mi ne plješčete.
Dobit po dionici u jednom mjesecu 2,32 kn.Oprostite pogriješio sam 20 lipa.
U mjesec dana na sadašnju cijenu od 20 kn dobit 11,6%.
ZA HT i ostale dionice iz Ivaninog portfelja nemoguća misija za ostvariti i u godinu dana.
Njen prosječni P/E u njenom portfelju fondovskog smeća je oko 12 tj dobit je oko 8% na ulog.
Otprilike 18 puta lošije nego što je sada u BRINU.Ali zato ga ona prodaje ,jer se boji visoke zarade.BRIN se ne prodaje ispod 25 jer nakon tri godine posta napokon,promatrajući cijelu godinu unazad imamo porast portfelja.Promjena smjera.
Iz gubitaša postaje dobitnik.To je pravo vrijeme za ulazak.

U BRINU će teći med i mlijeko u potocima.

Što li sada smišljaju Ivana i 7 patuljaka ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Opa,imamo ozbiljnog kupca škrca ,1000 kom na 18,50 a dva jadnika po 100 kom na 19.
Uskoro će pasti kota 20 i pametni to metu.

Sto ljudi,sto ćudi!


Što li sada smišljaju Ivana i 7 patuljaka ?

ha ha ha ha ha
a valda odmaraju i oštre makaze
pofuk


Opa,imamo ozbiljnog kupca škrca ,1000 kom na 18,50 a dva jadnika po 100 kom na 19.
Uskoro će pasti kota 20 i pametni to metu.

Sto ljudi,sto ćudi!


Oprostite.Falija sam stranicu.Ovo je trebalo biti na BRINU.



Opa,imamo ozbiljnog kupca škrca ,1000 kom na 18,50 a dva jadnika po 100 kom na 19.
Uskoro će pasti kota 20 i pametni to metu.

Sto ljudi,sto ćudi!


Oprostite.Falija sam stranicu.Ovo je trebalo biti na BRINU.
[/quote]

zašto se ispričavaš,vidiš da nitko tvoje postove ne uzima za ozbiljno [lol]

Na ADPL-u dok skaču po drugim dionicama pokušavaju iscijediti što više.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

STVARNO STE ČUDNI DA NE KAŽEM SMIJEŠNI
Rekao sam Vam da me ne pitate za tipove na privat a vi dalje po starom
X puta sam vama naglasio da me samo NOVAC INTERESIRA a ne nikakva pijateljstva,druzenja i diskusije jer od toga nema novaca
Sad otvorim poruke i opet po starom.Danas otvorim poruke i nemogu vjeorovati.Da šta ja mislim o brodarima,gradjvinarima,kud će tržište,janafu,končaru,atlas nekretninama,djuri djakoviću,tepu,dionicama forumaša XY,transadriji ect……bnajbolje mi je ovaj jedan šta me deset puta pito za ingru….pa čovjeće ti ništa ne čitaš.Bez obzia šta ne podnosim uspješne žene ivana7 ti je rekla sve o toj dionici točno.Neznate ni da za brodare treba doći ciklus.Evo npr.ulpl odlična firma i menadžment ali dok nema ciklusa nemogu im ni oni market mejkeri iz nekog fonda pomoći jer uostalom vidite da si uprava malo malo preljeva dionice
Vi ste si našli zapavo mene pitati što mislim o dionicama forumaša XY….pa otidjite kod njega natemu i pitajte njega.Pazi sljedeće.Neki tip me pito šta mislim o dionici tepa.Pa odi tamo i pitaj onu kako da ih nazovem EDISONOVU EKIPU forumaša šta ima te dionice i šta tamo nešto razglaba šta će biti sa time. Najbolje kad me tip pito za ACI. Pa moj jedini dodir sa tom tvrtkom je šta imam kod njih vez za jahtu. STVARNO STE NEVJEROJATNI I NEZNAM ZAŠTO SE UOPCE OSVRCEM NA VAS KAD ME SAM TU SAMO RADI NOVACA.Pratio sa šta ste pisali u vezi mene.Čitam sljedeće: NE TREBA NAM HVALISAVAC,U PROŠLOM ŽIVOTU IZGUBIO LOVU,POČET ĆE GORJETI I PRETVORIT SE U KOKICE,DA SAM VEĆ POSOLJEN.PREDLAŽETE NOVU TEMU DIONICE ZA KOJE NISTE SMJELI PITATI- E TAJ FRAJER KUŽI ,ZA NJEGA SE VIDI DA KUŽI NEŠTO O DIONICAMA JER MASU VAS JE PITALO DRUGE I ONDA SU IZGUBILI.POGLEDAJTE ŠTA STE SAMO U ZADNJE VRIJEME NAPRAVILI.PODAVALI BUT ZAŠTO NEK DIONICE I SRLJALI U INGRU A LIJEPO VAM JE TA ŽENA OBJASNILA ŠTA JE SA INGROM PA PITAM JASAD VAS KOLIKO VAS JE ZARADILO A KOLIKO IZGUBILO. JEDAN JE FORUMAŠ GOREO NAVEO 4 ILI 5 TIPA DIONICA I AJDE DRAGO MI JE DA IMA NETKO KO JOŠ KUŽI OSIM MENE.TIP JE SA VELIKOM SIGURNOŠĆU TO IZNEO A VRIJEME ĆE POKAZATI DA LI JE BIO U PRAVU.MENI SE JEDNA OD TIH DIONICA DOPADA I MISLIM DA JE DOBAR TIP JER SAM JE I JA GLEDAO ALI JE SAD NĆU UZETI JER NE UZIMAM TUDJE ŽENE A KAMOLI TUDJE TIPOVE.NAJBOLJI MI JE OVAJ STA JE REKAO DA ŠTA SAM TAKO NABRIJAN DA NE ULAZIM U RING.PA LJUDI MOJI AKO NISTE SHVATILI DA JE BURZA ČISTA KOLJAŽA DA NITKO NIKOME NE SMIJE OKRENUTI LEDJA DOK POSTAVLJA BID I ASK NEMATE ŠTA RADITI NA BURZI.MA UOSTALOM VI NEZNATE NI ŠTA SE ZBIVA NA BURZI.ČAK NISTE SHVATILI DA I VAS SAMO NOVAC INTERESIRA ALI NE- VI PRIGOVARATE MENI ŠTO JAVNO PRIZNAM DA M NOVAC INTERSIRA I DAJETE MI PRODIKE IZ ŽIVOTA
TI SINE LOPINA-SIMPATIČAN SI MI ALI TI NE VALJA POSAO.SVE NOVCE ĆEŠ POGUBITI A OSTAT ĆE TI SAMO MED I MLIJEKO.ČITAM GORE DA TRAŽIŠ PLJESAK ZA NEKO ULAGANJE.STRAŠNO.NE BUDEŠ TAJ PLJESAK USKORO ČUO.


Na ADPL-u dok skaču po drugim dionicama pokušavaju iscijediti što više.

ADPl čeka korekcija bar prema TA i koliko ja vidim ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close