Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ha Ha ubijaš me čovječe..nisam se ovako nasmijao odavno..

Evo baš jučer gledam film..ide ovako…..dolazi lik u zatvor…pa da se dokaže..bahato..ja ovo, ja ono.
.bio…ilovao..najači..ne kačite se sa mnom..bolje vam je..itd. Nakon par dana vidiš ga, čući u kutu..siše palac…….na.uzilo ga! Neznam ni sam zašto me taj film podsječa na tebe. Bez uvrede ..film je bio komedija!
[lol] [lol] [lol]

Cirkus došao u grad ili ti kuruza na temu 🙂

...

napomenuo sam vam da me samo NOVAC interesira citiranjem mene necete si popraviti stanje vašeg portfelja pitali ste u sljedecem periodu ima par prilika na burzi(nemojte me pitati koje su to dionice)

OD KUD VAM PADA NA PAMET DA ME PITATE ŠTO JA MISLIM O POJEDINOJ DIONICI
ja sam samo jednog pito na privat i taj me odkanto.čak sam se čudio zašto sam ga išao pitati i ima pravo što me je odkanto

predlažem novu temu: DIONICE ZA KOJE NISTE SMIJELI PITATI

Mislim da kolega kuruza počinje gorjeti pa će se vrlo brzo pretvoriti u kokice

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

…napomenuo sam vam da me samo NOVAC interesira…

…JER MENI NIKADA NIJE DOSTA ,NARAVNO NOVACA daklem jedino me NOVAC INTERESIRA…

…ne pitajte me za tipove i za prijateljstvo je mene samo NOVAC interesira…

Znao sam da si to ti…
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=dzZscU7yrSc

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


…napomenuo sam vam da me samo NOVAC interesira…

…JER MENI NIKADA NIJE DOSTA ,NARAVNO NOVACA daklem jedino me NOVAC INTERESIRA…

…ne pitajte me za tipove i za prijateljstvo je mene samo NOVAC interesira…

Znao sam da si to ti…
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=dzZscU7yrSc
[/quote]
Hahaha svaka čast.Mišel je prekrasan.

A ovo je Kuruza http://i641.photobucket.com/albums/uu138/lolzinternet/74100-grandpa-simpson.gif

Kuruza,nadam se da se šališ,ali ako si toliko opsjednut novcem,mora da vodiš jako tužan život.
Mislim da nikome na forumu ne treba još jedan hvalisavac.
Još jednom kažem,žalosno je da postoji takva odrasla osoba.
Tvoje pisanje i razmišljanje je krivo na toliko raznih nivoa da ne znam odakle bih krenuo.

Mislim da su te forumaši dovoljno oprali i da si i sam uvidio da ne pridonosiš ovoj temi na nikakav pozitivan način.Ti imaš 2-3 favorita ali nećeš reći koje su to dionice?Zašto si se onda uopće trudio pisati toliku hrpu ničega?

Eh,da, Davor Šuker je brend.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


idem u knjižnicu pa zna li netko dobru knjigu za preporučit koja bi mi pomogla da shvatim koja je dionica best buy?
ili najprije kupim neku bezveznu dionicu, pa ovdje napišem da je best buy hehehehe
vidim da ivana preporuča (tada još u muškom rodu)

gospon Krunccrni.

– do jučer ste imali dudicu.
– ali još uvjek imate pelenice koje morate mijenjati barem 5 puta dnevno.
– još morate svladati mrežni marketing.
– vidim da trgujete preko PBZinvesta, to je zbilja najgora brokerska kuća, jeste li probali preko Prve generacije.
– i na kraju pa vi imate minus i na VLDS, kako se toga ne sramite, pa barem su na toj dionici svi u plusu.

– I love this game.
Pozdrav !


ivana sedma, ovaj misli da mu nećeš sa svojim sindikatom uspjeti izvući novac [lol]

– gospon Kukuruz je novi lik koji sve zna.
– znači imamo novi nick.
– e sada treba otkriti tko je bio u prošlom životu u kojem je pogubio lovu na burzi.

– više se ne zamaram tim igricama,
– ali ako bi išla otkrivati tko je to, ima velike veze s gospon Splićom.
– velika greška svih novih likova je to što se vraćaju na svoje stare miljenice, odnosno dionice.
– a tip piše na TEP-u, Doktor i Pofuk nisu.
– ali Splićo je prodao TEP, i sada treba drugi lik za tu dionicu.

– i mene je pokušao zbuniti s likom Machete, zna u kojoj sam dionici najjača, pa mi piše kako on radi u toj firmi, kako ne dobijaju plaću, kako će sigurno u stećaj i potom savijet da te dionice prodam što prije.
– ali kada je naivno išao pisati što sam po kojim cijenama kupovala znala sam odmah Splićo.

– na žalost tu se svašta piše kako bi se zaradila sića od love, jer je nekima 500kn bogatstvo.
– ali je točno i to kako ste na burzi sami protiv svih i tu ne postoje nikakva prijateljstva.

– I love this game.
Pozdrav !

Informanka.

– prošli tjedan sam zaradila cjelokupni portfelj gospon Lopine ili za jedan manji autić, ali novi.
– samo da je više takvih tjedana na burzi.
– evo burza je jučer bila u minusu -0.28%, a moj portfelj u plusu +0.55%.
– i danas sam napravila mali plus +0.05%, što je o.k. s obzirom na pad burze od -0.55%.
– ipak sve ovisi o tome u kojim ste dionicama.

– sutra iako je petak očekujem našu burzu u plusu, teško je prognozirati za petak jer su obično manji prometi i u većini slučajeva petak bude u crvenom.
– danas sam kupovala neke dionice, nije ih lako skupljati na ovim cijenama, tako da sam na nekim dionicama i odustala, nećete vjerovati KSST, previše lipare.
– ponavljam, za zaraditi je jako važno dionicu jeftino kupiti.
– osim u slučajevima kada se s sitnim količinama ide na dizanje cijene dionice.
– a sutra ću i prodavati jer sam se nakupovala nekih narodnih dionica a keš pozicija mi je slaba.
– na nekim dionicama ne gledam je li to vrijedi ili ne vrijedi, jedino mi je važna likvidnost np. INGR, čisto kockarski, ako potraste o.k., ako padne stop loss.

– I love this game.
Pozdrav !



idem u knjižnicu pa zna li netko dobru knjigu za preporučit koja bi mi pomogla da shvatim koja je dionica best buy?
ili najprije kupim neku bezveznu dionicu, pa ovdje napišem da je best buy hehehehe
vidim da ivana preporuča (tada još u muškom rodu)


gospon Krunccrni.
– do jučer ste imali dudicu.

hehe ne znam ni jednu osobu koja nije imala dudicu


– ali još uvjek imate pelenice koje morate mijenjati barem 5 puta dnevno.

hmm.. samo nikome nije jasno imate li vi što za mjenjati


– još morate svladati mrežni marketing.

nemoram jer mi se neda


– vidim da trgujete preko PBZinvesta, to je zbilja najgora brokerska kuća, jeste li probali preko Prve generacije.

ne vidite dobro jer vi kao stručnjak ili stručnjakinja u tom području biste trebali znati razliku između pbz investa i pbz investora. nisam poslovao s prvom, a vi?


– i na kraju pa vi imate minus i na VLDS, kako se toga ne sramite, pa barem su na toj dionici svi u plusu.

nemam vlds, al sutra ću ga kupiti, samo za vas 7 dionica i jako ću se sramit zbog toga


A isto vidim i one koji kao kupuju aute. Pa zašto sad, kad se očekuje veći rast i kad treba imati kapitala. Ali dobro, svi znaju svoje. Da znaju zaradili bi i za pravi auto, ne virtualni.

– to gospođa Miami kupuje auto, stvarni ne virtualni.
– samo trebate znati i to kako gospođa Miami ima love ali nema znanja za burzu.
– a puno novaca se može zaraditi i van burze, a upravo to ona zna i zbog toga je puna love.
– i ne smijemo nikada pisati protiv njenog znanja, jer ipak od nje indirektno dobro živimo.
– tko će nam sada prodati jeftino dionice, gospođa Miami jer joj treba lova za auto.
– tko će nam sutra kupiti skupe dionice, gospođa Miami jer ima viška love.
– zbog toga vas molim da ništa loše ne pišete o gospođi Miami.

– I love this game.
Pozdrav !

Gospon Kuruza ,

to što vi pišete je čista kuruza !

.

New Report

Close